Електрохарчування• 06 февраля 2024
Дівчата з Броварів, порадьте доставку квітів.
Доброго вечора! Порадьте будь ласка перевірену доставку квітів в Броварах.
Дякую!
Сусановна• 06 февраля 2024
Не знаю чи є доставка, але завжди гарні та свіжі квіти на зупинці на Київський напроти діаманту.
Електрохарчування
• 06 февраля 2024
Ответ дляСусановна
Я зараз закордоном, нажаль особисто купити не можу(
хочу замовити квіти подрузі на ювілей. Щоб і квіти булі свіжі, помірні ціни, ну і що вже казати, не натрапити на шахраїв.
Сусановна• 06 февраля 2024
Ответ дляЕлектрохарчування
Там точно свіжі, але щодо доставки не знаю.
Електрохарчування
• 06 февраля 2024
Ответ дляСусановна
Дякую за інформацію, але нажаль треба лише доставка))
Каяспер• 06 февраля 2024
Рекомендую Марианна Бургела - у неї магазин на Чорних Запорожців (Короленка). Вона є на фейсбук
Електрохарчування
• 06 февраля 2024
Ответ дляКаяспер
Дякую🌸🌸🌸