ДокторТ• Изменено 07 февраля 2024

Если бы выборы в Украине были в марте, за кого бы вы голосовали?

Или за какую программу ( обещания)?
Многие недовольны существующим руководством страны. А какую хотели бы? Каких действий ждете от власти?
Чашечка кофе• 07 февраля 2024
Ответ дляMarino4ka1
А чого не буде? Бо так Слуги захотііли?
Бо під час військового стану її не проводять
Marino4ka1• 07 февраля 2024
Ответ дляЧашечка кофе
Де це написано?
fishcka• 07 февраля 2024
Ответ дляPrervana
Я так понимаю, выбирать предлагается из тех, кто уже известен, новых лиц не предвидится? Если берем во внимание политических трупиков в том числе, то я бы Юлю откапывала. Эта старая лиса умеет вилять и петлять.
якщо уже за біляву жінку то краще Дана Ярова, принаймні видно що за армію душу свою кладе
liss• 07 февраля 2024
Ответ дляAksinia 111
Удалено администрацией...
Tammy21• 07 февраля 2024
Ответ дляPrervana
Офігенна кандидатка. Харківські, відмивання усього що можна, зв´язки з криміналом, з новенького ось гомофобія, з якої аж тече.
Мені прям цікаво, як вона пропітляє. Здасть, наприклад, лише Миколаївську, чи і Одеська теж, для кількості піде.
SmileyFace• 07 февраля 2024
Ответ дляPrervana
Я вот думаю, что если бы ее выбрали в 2010 году а не яныка, то не было бы войны. Она хитрая и умная - разрулила бы.
ЮлияА91• 07 февраля 2024
Ответ дляДокторТ
Я Украина и мать . Я просто попросила высказаться. Чтобы понять, что важно для других.
Если хотите знать, что важно для меня. Это мир и безопастность детей. Чтобы у них было будущее в Украине, а без мира это никак :(
Никогда не проголосовала бы за того, кто хочет продолжать до последней капли крови.
Главное что бы вы понимали что нужно вам, а не другим
nabludatel• 07 февраля 2024
Ответ дляKrasivaja_ja
Хоч за чорта лисого, аби не за Зе
Навіть за медведчука?
Tammy21• 07 февраля 2024
Ответ дляSmileyFace
Оспаді... раша більше 10 років до війни готувалася. Щоб і хто там розлулив?
fishcka• 07 февраля 2024
Ответ дляLisX
Прямо по Оруэллу, классическая утопия.
так, але інакше ми летим в прірву з якої знов доведеться століттями вибиратись нашим нащадкам.
але перед цим нас стане дуже меньше
Prervana• 07 февраля 2024
Ответ дляTammy21
Они все не печеньки там
Anastasiya-f052• 07 февраля 2024
Выборов то все равно не будет
fishcka• 07 февраля 2024
Ответ дляSmileyFace
так, без війни ввійшли б в склад союзу, як білорусія
Чашечка кофе• 07 февраля 2024
Ответ дляMarino4ka1
Де це написано?
В законі про військовий стан
Tammy21• 07 февраля 2024
Ответ дляPrervana
Они все не печеньки там
Розшифруйте, будь ласка, не зчитала)
Veronika_100k• 07 февраля 2024
Пожалуй, на этот раз, государство получит от меня бюллетень с надписью, как на заборе. Надоело, сил нет.
LisX• 07 февраля 2024
Ответ дляfishcka
але перед цим нас стане дуже меньше
Это более реалистичный сценарий(
Prervana• 07 февраля 2024
Ответ дляTammy21
Розшифруйте, будь ласка, не зчитала)
Выбирать там не из кого. Печенек и сладких пирожков в нашем политическом паноптикуме не водится, у всех рыло в пушку по самые копыта. Поэтому смысла цеплять на Тимоху ярлык ’очень плохого кандидата’ - никакого нет. Потому что они все очень плохие. И по сути это выбор из нескольких сортов говна. Но раз уж другого сырья нет - пусть будет вот этот каравай с ушами, каравай хотя бы хитренький
fishcka• 07 февраля 2024
Ответ длячир
Порошенко вроде как сажать собираются, вчера было про окончание досудебного расследования. Будет как в рашке - один кандидат и его сателиты.
Сьогодні вранці «Главком» випустив новину «ДБР готує статус обвинуваченого Порошенку» (потім назву поміняли на «Слідство завершене: Порошенко знайомиться з матеріалами»). З посиланням на ДБР повідомляється, що «вугільна справа» незабаром піде до суду, і що як тільки це станеться, в Порошенка зміниться статус і він стане обвинуваченим в державній зраді та сприянні терористичної діяльності. Відразу цю новину почали радісно розганяти дружні Офісу Президента телеграм-канали, ті ж самі що на минулому тижні мочили Залужного і одночасно заперечували «чутки про його скору відставку» як російське ІПСО. Дехто повірив і вже почав святкувати.
Насправді новини нема, це була учбова тривога, можна розходитись. Ніхто ніяких змін не готує, в Порошенка все гаразд і так буде далі, але дякуємо за вашу увагу.
Журналісти «Главкому» звернулись до ДБР з запитом щоб оновити інформацію про стан «вугільної справи», про яку за останні два роки всі вже встигли забути, бо війна і якось не до того. ДБР надало їм відповідь, але таку, що аби правильно зрозуміти що вона означає, треба бути в курсі справи. Ми, адвокати Порошенка, в курсі і могли б пояснити, але до нас «Главком» чомусь не звернувся. Але в них нещодавно змінився власник, і мабуть записні книжки теж оновилися, так буває. В результаті читачі «Главкому» і авдиторія пропрезидентських каналів отримали нездорову сенсацію на пустому місці.
Що відбувається в реальності. У вересні 2022 року, після того як Медведчука обміняли на азовців (і добре), ДБР написало нам листа, що вони завершили слідство і пропонують нам знайомитись з матеріалами. Ми їм відповіли, що вони не мали права закривати слідство до розгляду всіх наших клопотань, яких за той час набралося чимало і всі вимагали змістовної відповіді. Все, більше за останні півтора роки нічого не було, і в лютому 2024 теж ніяких новин в справі не було.
ДБР свідомо створило патову ситуацію і вони не квапляться щось з нею робити. По-перше, не можуть юридично, бо коли ви вже оголосили про звершення слідства з невиконаними рішеннями суду на руках, в вас нема нормальних процесуальних інструментів щоб це виправити. А по-друге, і головне - наша «вугільна справа» в цілому така, що в неї слідство дуже не хоче йти до суду, бо всі їхні косяки і свавілля, що там наростали з початку цей справи, вийде на світ. А наразі воно поки що як би на паузі, ну і добре, тим більше що подіям як раз в грудні буде десять років.
Там буде і про те, як цю справу починали з гучного спільного брифінгу в 2020 шеф СБУ Баканов (де він зараз?) і генпрокурор Венедіктова (вона посол в Швейцарії). Як Венедіктова йшла в відпустку на день в грудні 2021, щоб не підписувати підозру Порошенку, а потім ще раз в січні 2022, щоб не підписувати клопотання про арешт. Як в лютому за два тижні до вторгнення пробували протиснути апеляційний суд і все ж таки арештувати. Як в першу добу вторгнення таємні матеріали справи вивезли разом з керівництвом ДБР до Хмельницького і вже там спалили, щоб вони точно не дісталися ворогу (тільки матеріали, не керівництво). Як маючи під вартою Медведчука пʼять місяців після його спроби втекти і до обміну не спробували засудити його за реальну державну зраду, бо весь цей час торгувалися з ним, щоб він дав покази на Порошенка по вигаданій історії про африканське вугілля, і врешті довелось відпустити його без вироку в статусі «учасника обміну військовополонених». Як Татаров і Смірнов світились в координації слідства вже під час повномасштабної війни, коли в нас тут начебто була єдність перед обличчям ворога. А перед вторгненням вони світилися просто як новорічна ялинка на Майдані. І ми маємо про це зафіксовані свідчення ще з золотих часів Портнова, що почалися в травні 2019.
Тому відповідь ДБР «Главкому» насправді означає «в нас зараз нічого не відбувається, відстаньте від нас будь ласочка». «Главком» цього не зрозумів і несвідомо (мабуть) ввів в оману частину суспільства, не звернувшись за коментарем до другої сторони. Навпаки, про господарів телеграм-каналів ми впевнені, що вони в загальних рисах розуміють ситуацію і в «вугільній» і в інших «справах Порошенка», бо це ті самі люди, що їх створювали і ними керують.
Ілля Новіков, адвокат
автор ДокторТ • 07 февраля 2024
Ответ дляЮлияА91
Мне в первую очередь надо Мир. У меня ребенок подрастает мужского пола.
Tammy21• 07 февраля 2024
Ответ дляPrervana
Дякую за пояснення. Напишу своє бачення стосовно Тимошенко -- якщо б вона була у владі в період 2014-2022, то країни у нас би вже не було.
Tammy21• 07 февраля 2024
Ответ дляДокторТ
Будь якою ціною?
катерина12009• 07 февраля 2024
Не за зе
АнастасияSК• 07 февраля 2024
Ответ дляkisunya11
Як і раніше -за Порошенко.
В будь-якому випадку не за зе
miamav• 07 февраля 2024
А хто сказав що вибори будуть???? зараз зе сидить і думає як би йому прибрати хто йому як кістка у горлі - Залужного і всіх хто за нього, і спетляти з бабосами, залишивши когось на заміну себе. Такого хто підконтрольний. А ще краще привести до здачі країни як і обіцяв
Sara Ice• 07 февраля 2024
А нам що , вибори обіцяють?
Prervana• 07 февраля 2024
Ответ дляTammy21
Никто не знает как было бы. Но мы видим, что есть сейчас. То, что есть сейчас - очень плохо.
Blinking_Star• 07 февраля 2024
Ответ дляgolublexa3
Уже было: кто угодно только не порошенко.
Это плохо работает как время показало.
Хіба може бути хтось гірше за зе? Нижче нема куди падати.
lus_so• 07 февраля 2024
Слухайте, ну це вже непристойно. Що не тема - то опитування то фокус группа. Понабирали політологів по базарам, ліниві шо капець.
Yamarisha• 07 февраля 2024
Ответ дляSara Ice
А нам що , вибори обіцяють?
А вони нам треба? Не однаково хто красти буде?