В рот не ложи• 07 февраля 2024

Шахрайство

Шахраї заволоділи невідомим способом до Приват24, оформили кредитний ліміт та перевели кошти як вияснилося на карту банку Райффайзен Аваль. Заява до поліція написана, але боюся, що не допоможе, є витяг з реєстру. Хочу сама попробувати знайти шахраїв, є номер карти. Потрібні поради як можна це зробити? І чи не буде банк вимагати , щоб я кредит погашала?
Силиконочка• 07 февраля 2024
А как вы думаете их убедить вернуть деньги?

Я инженер, меряю от 1• 07 февраля 2024
Звичайно, банк буде вимагати кошти з Вас((
автор В рот не ложи • 07 февраля 2024
Ответ дляСиликоночка
Буде суд по факту шахрайства. Слідчий не дуже хоче виясняти інформацію про отримувача кредитних коштів.Тому паралельно хочемо самі шукати інформацію.
автор В рот не ложи • 07 февраля 2024
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Я у відділення банку занесла витяг з ЄРДР, чекають, поки триває слідство.
А ось і я• 07 февраля 2024
Найміть детектива. Я серйозно
Силиконочка• 07 февраля 2024
Ответ дляВ рот не ложи
Думаете вернут,если отзовете заявление?
Крошка Енот• 07 февраля 2024
Ответ дляВ рот не ложи
И куда вы эту информацию потом денете?Нанимайте прокурора в отставке

маминаБубочка• 07 февраля 2024
Ви номер карти повідомили поліції?
То їх швидко знайдуть
Малая еще та• 07 февраля 2024
автор а какая сумма?
Малая еще та• 07 февраля 2024
Ви в банк писали заяву? Бо якщо це вина банка( не пришло вам підтверджуєче смс і т.д) то це вина банка
автор В рот не ложи • 07 февраля 2024
Ответ длямаминаБубочка
Ви номер карти повідомили поліції?
То їх швидко знайдуть
Так, надала номер карти.
маминаБубочка• 07 февраля 2024
Ответ дляВ рот не ложи
Так, надала номер карти.
Якісь недолугі шахраї
автор В рот не ложи • 07 февраля 2024
Ответ дляМалая еще та
Так, заява є, смс не прийшло. Я ходила до банку, щоб відмінили транзакцію, ще пів години не пройшло, але мені відмовили, бо вже пізно.
автор В рот не ложи • 07 февраля 2024
Ответ дляМалая еще та
автор а какая сумма?
30 тис грн
Малая еще та• 07 февраля 2024
Ответ дляВ рот не ложи
30 тис грн
ого. Як так. А деж безпека банка
Прибираю щодня• 07 февраля 2024
Ответ дляВ рот не ложи
Номер карти не гуглиться?
автор В рот не ложи • 07 февраля 2024
Ответ дляПрибираю щодня
Номер карти не гуглиться?
Ні(
Малая еще та• 07 февраля 2024
Ответ дляВ рот не ложи
а як ви побачили це все так швидко?
Прибираю щодня• 07 февраля 2024
Ответ длямаминаБубочка
Ви номер карти повідомили поліції?
То їх швидко знайдуть
Якщо нормально для них заплатить, то так, можуть знайти.
Але не факт, що гроші повернуть.....

автор В рот не ложи • 07 февраля 2024
Ответ дляМалая еще та
ого. Як так. А деж безпека банка
Не можуть пояснити(
Прибираю щодня• 07 февраля 2024
Автор, а як це сталося?
Як зламали?
маминаБубочка• 07 февраля 2024
Ответ дляПрибираю щодня
Але не факт, що гроші повернуть.....
Там нічого шукати. Надсилають запит в банк. Там всі дані - паспорт в тому числі
автор В рот не ложи • 07 февраля 2024
Ответ дляМалая еще та
а як ви побачили це все так швидко?
Зайшла у додаток і побачила, що з´явився ліміт, телефонувала у банк, щоб дізнатися, що це за ліміт, після розмови зайшла у додаток і побачила 3 перекази .. Зрозуміла, що шахрайство і пішла у відділення, щоб скасували транзакції.
Прибираю щодня• 07 февраля 2024
Ответ длямаминаБубочка
Там дані можуть бути якось алкаша, на якого карта оформлена чи бомжа, чи мертвої людини. Я не думаю, що ті, хто цим промишляє будуть так палитись.
Прибираю щодня• 07 февраля 2024
Ответ дляВ рот не ложи
Без смс? 😳
маминаБубочка• 07 февраля 2024
Автор, у вас есть приложение банка?
При каждом входе в кабинет в приложение приходит уведомление
Я на хвилинку• 07 февраля 2024
Ответ длямаминаБубочка
Було б бажання
автор В рот не ложи • 07 февраля 2024
Ответ дляПрибираю щодня
Автор, а як це сталося?
Як зламали?
Не можу зрозуміти, побачила у додатку , що є ліміт, поки телефонувала на 3700, то за цей час уже були перекази на карту шахраїв. Карта банку Аваль.
автор В рот не ложи • 07 февраля 2024
Ответ длямаминаБубочка
Автор, у вас есть приложение банка?
Без смс, надіслала скаргу в НБУ, бо банк порадив лише надалі оформити страховку захист від шахрайства.
маминаБубочка• 07 февраля 2024
Ответ дляВ рот не ложи
нашла информацию:
Ми пропонуємо унікальний сервіс, який всього за 35 грн на місяць захистить Вас від цих та безлічі інших видів шахрайства на суму 50 000 грн.