Агент Пинкертона• 07 февраля 2024

Посоветуйте хороший аромадиффузор

Спасибо большое всем , кто напишет
Заставляличка• 07 февраля 2024
Zara, English home
Радуга-дуга• 07 февраля 2024
Самый лучший из всех что покупала - Риатуал
Коржик• 07 февраля 2024
Зара, Ритуалс, Джо Малон
Hanna from Germany• 07 февраля 2024
Sisters Aroma, Україна. У них є корнери у деяких містах. Досить довго ароматизують приміщення, стильний дизайн. Ще наш український, Be Craft. Дуже якісний. Перед тим я купувала на Нотіно будь-що за відгуками. Висновок: чим вища ціна, тим довше ароматизується приміщення, ну і аромат більш вишуканий. Найгірші - з епіцентру та Юску
А я нівроку• 07 февраля 2024
Мені Esse сподобався. Я дуже не люблю різких і штучних ароматів. А цей добрий
Вічний двигун• 07 февраля 2024
Loris турецький мені подобається
Аноним_1857• 07 февраля 2024
Ответ дляА я нівроку
А какие у вас были ароматы esse, тоже их люблю? Посоветуйте что вам понравилось.
Melnik0207@• 07 февраля 2024
Luka Aroma Ендорфіни мені подобається дуже
А я нівроку• 07 февраля 2024
Ответ дляАноним_1857
В мене ці 2. Подобаються обидва, але більше грейпфрут і лайм. Якраз закінчується, треба купити ще. А у вас які?)
Аноним_1857• 08 февраля 2024
Ответ дляА я нівроку
Грейпфрут приятный, повторили бы?
У меня мелисса лимон (как духи Арден, повторила), цвет имбиря (свежий, понра), апельсиновые цветы, и по городам Харьков (не очень)
А я нівроку• 08 февраля 2024
Ответ дляАноним_1857
Грейпфрут приятный, повторили бы?
Грейпфрут приємний, але, як бачите, я багато паличок не запихаю, щоб не дуже інтенсивно пахло) повторила б. Та хочеться щось нове спробувати) дивилась на смородину, квіти апельсина, Одесу і морнінг дроп. Без поняття що вибрати))
Аноним_1857• 08 февраля 2024
Ответ дляА я нівроку
У меня цвет апельсина сейчас на дне почти, вполне нежный аромат. Маесимум 2 палочки тоже
Бабуся мороз• 15 февраля 2024
Некст найкращий
Локшина на вухах• 16 февраля 2024
Maison Margiela
MarinkaRam• 13 марта 2024
Inro - Crofton, Arrone, Werde...
Малая еще та• 13 марта 2024
Ответ дляЛокшина на вухах
Maison Margiela
Покажите его в интерьере пожалуйста. Что-то мне марджела такое все едкое, что нос крутит и болит)