Заела_пластинка• 07 февраля 2024
Лікування дуоденіту
Що Вам призначали лікарі? Чи вилікувались? Краще через скільки часу стає? На дієті постійно?
Марс атакует• 07 февраля 2024
Донці лікували років в 10, по лікам не підкажу, бо не памʼятаю, але там ліків було багато і складна схема. Лікували ≈1,5 місяці. Повторно зонд не ковтала, але лікар сказала, що якщо не буде боліти живіт 3 роки, то тільки тоді можна сказати, що вилікували. В нас так і сталося, більше не турбувало
Заела_пластинка
• 08 февраля 2024
Ответ дляМарс атакует
Дякую!