Принцепесочка• 07 февраля 2024

У кого у дітей боліли ніжки?

Дитині 2 роки, останній місяць почала скаржитися на те, що болить ніжка, то одна, то друга, іноді обидві, часто на вечір/ніч. Були у педіатра, сказала, що схоже дуже на болі росту, нічого не призначила. Можливо сходити ще до ортопеда? Останній тиждень прям щодня скаржиться. Хвилююсь, щоб нічого серйозного. Але ще підозрюю, що може так маніпулювати, бо знає, що мама одразу пожаліє, щось дозволить і тп. У кого були схожі ситуації ?
А.р.і• 08 февраля 2024
Болі росту після засипання. Болять хв 20. Синочок мучився. Зараз вісім років, иайже пройшло.

18 мнеУЖЕ• 08 февраля 2024
Траумель знімає трохи біль. В ортопеда треба перевірити обов´язково. Це може давати таке стопа. У нас так було, замовила індивідуальні устілки - стало легше. Але скерував ортопед, педіатр нічого не бачив, все було в нормі.
Лиса Патрикевна• 08 февраля 2024
У меня помню в детстве болели , мазать назначали скипидаровой мазью ( воняла она страшно, но ноги переставали болеть)
Гарантую неперелевки• 08 февраля 2024
У меня так в дестве было, боли роста.
Помню что мама мне клала подушку под ноги и становилось легче)
годовасик• 08 февраля 2024
Сходите к ортопеду. Дочка у подруги так же мучилась, тоже все списывали на боли роста. А ортопед у нее обнаружил вальгус. Потом еще и киста Бейкера вылезла. Сейчас только ортопедическая обувь, регулярные массажи, упражнения и хондропротектор.
ПлюшкамиБалуюсь• 08 февраля 2024
Моей 10 лет, болят ножки с самого маленького возраста. Рекомендации ортопеда правильная обувь, стельки ортопедические. Спрашивал что делаем - бабушка мажет массажным кремом и платочком перевязывает. Помогает? Да. Ну и продолжайте. Так и продолжаем.