очки_ннадо• 15 апреля 2024

Що подарувати керівникові?

Привіт. Порадьте, що подарувати керівникові?) Працюємо віддалено, тому не так добре знаємо одне одного, аби розуміти, що точно буде приємно отримати йому. Запитувати — запитували, але він
каже, що нічого не треба) Схиляємося до грошей — невелика сума, просто на знак уваги, звичайно, але можливо хтось із порадниць має якусь цікаву ідею.
Ашолюдискажуть• 15 апреля 2024
Сертифікат в книжковий магазин
Янка-угомонись• 15 апреля 2024
Квитки в театр, квитки на екскурсію/байдарки...
Точу ляси• 15 апреля 2024
Деньги руководителю, ну это уже как-то совсем не Але. Он и так получает больше, чем каждый из вас.
автор очки_ннадо • 15 апреля 2024
Ответ дляТочу ляси
Можливо, й Ваша правда, до речі. Тому розглядаємо варіанти різні.
ПриснитсяЖЕ• 15 апреля 2024
Ручку,ежедневник, подарочные издание книги( Библия, Кобзарь и т.д). Все зависит от суммы,которую насобирали
Ашолюдискажуть• 15 апреля 2024
Ответ дляочки_ннадо
Каву
Алкоголь
Чай+цукерки
Торт з доставкою
Точу ляси• 15 апреля 2024
Ответ дляочки_ннадо
Сертификаты в книжные, рыболовные магазины. Если у него есть кабинет, то канцелярию.
Ашолюдискажуть• 15 апреля 2024
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Ще не чула, аби кобзар дарували)
Цікава ідея звісно.

Але я була б в сильному шоці від такого подарунку)
Майданщица• 15 апреля 2024
Сертификат в барбершоп его города,
ПриснитсяЖЕ• 15 апреля 2024
Ответ дляАшолюдискажуть
Ще не чула, аби кобзар дарували)
Цікава ідея звісно.

Подарункове видання? Ви хоч маєте уявлення, що це ? Чи аби шось сказать?
Ашолюдискажуть• 15 апреля 2024
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Ну от не треба умнічать)))
Всі зрозуміли, що ви маєте на увазі.

Але автор написала в старт пості, що вони не знають його вподобань. А щоб дарувати подарункові видання, монети, і тп, то потрібно знати чим цікавиться людина.

Це дуже індивідуальний подарунок
Реанимация• 15 апреля 2024
Цветы и что-то сладкое из приличной кондитерской просто как знак внимания
вре_Динка• 15 апреля 2024
Ответ дляМайданщица
Сертификат в барбершоп его города,
зазвичай чоловіки мають свого постійного барбера, і не зраджують йому
Майданщица• 15 апреля 2024
Ответ длявре_Динка
у большинства стрижки как у дедов, очень мало стильных мужчин. А так да, ходят к одному и тому же, по привычке. Очень хорошо что парикмахер мужа в начале войны выехала и он нашел себе нормального мастера.
ША! я прийшла!• 15 апреля 2024
Сертіфікат в спацентр на двох
ПриснитсяЖЕ• 15 апреля 2024
Ответ дляАшолюдискажуть
Ну от не треба умнічать)))
Всі зрозуміли, що ви маєте на увазі.

Це дуже індивідуальний подарунок
Ми не про монети, а про книги.
ТАЗератти• 15 апреля 2024
У моего мужа в кабинете стоит
Байрактарна• 15 апреля 2024
Гроші не даруйте. Наш нас ще й принизив після такого подарунку
Квітка Миру• 15 апреля 2024
Гроші це якийсь дикий треш… Привітайте словами і все. Ну коли ж цей трешак вже закінчиться з безкінечними поборами????
Квітка Миру• 15 апреля 2024
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Нахіба воно? Пил збирати,
Квітка Миру• 15 апреля 2024
Ответ дляБайрактарна
І правильно зробив. Жесть якась…
Бензопирен• 15 апреля 2024
Дарувати гроші керівництву - це дурний тон. І дуже схоже на хабар. Пляшка віскі - і то краще.
Байрактарна• 15 апреля 2024
Ответ дляКвітка Миру
І правильно зробив. Жесть якась…
В нас були свої причини. Але приймати подарунки теж треба вміти, якими б вони не були
мимАпроходила• 15 апреля 2024
Ми дарували книжки, картини, торт із логотипом фірми. Останні роки даруємо просто великий букет червоних троянд, важко здивувати людину у якої все є.
Пишу каліграфічно• 15 апреля 2024
Ответ дляПриснитсяЖЕ
ну й що. це для поуінювачів
Файна_зупка• 15 апреля 2024
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Подарункові видання - дійсно гарний подарунок
Тримбулька• 15 апреля 2024
Як начальник дуже не люблю подарунки від підлеглих. Якщо вже сказала що нічого не треба, то нічого.