Осьминожко• 08 февраля 2024

Ухилянти ухилялись, ухилялись, да не виухилились.

Як ви відноситесь до ухилянтів призовного віку, які тікають від ТЦК, не йдуть поновлювати дані, та не проходят ВЛК, які планують пересидіти війну.
Результат:
вже голосів: 1806
929 (51.44%) Добре відношусь
672 (37.21%) Нейтрально відношусь
205 (11.35%) Погано відношусь
Zaviriuha• 08 февраля 2024
Дякувати Богу, що я маю свою думку і мене не торкнула масова пропаганда. Я розумію, що життя саме головне. І маю вже приклади страждань родин по втраті чоловіка, батька і коли прийшов інвалід і як і кому потрібен. Я нормально відношусь до всіх хто уникає могилізації, заздрю тим кому вдалося виїхати родинами і душе шкода тих хто попався і зараз на війні.
Любовь Вадимовна• 08 февраля 2024
Ответ дляLife is Beautiful
Трамп хоче домовитесь с путіним, він здасть Україну, якщо прийде до влади( Ми втратимо такого союзника, як США(
так, тоді нам хана. Невже і Польща вже перейшла на бік руснявих? Чому робить такі заяви? Вони ж начебто бояться, що якщо ми програємо, то вони наступні
Николь1986• 08 февраля 2024
То есть вопрос в том, как я отношусь к нашим депутатам?
GarnoKvit• 08 февраля 2024
Ответ дляолена олена
А без Зелі не було б війни? Він її почав?
Хапатися за голову не треба, відповідь напишіть
Він її довів до повномасштабного стану. Хоча обіцяв закінчити, критикувавши свого попередника. При попереднику в Україні не гинуло стільки цивільних і міста не бомбили.
GarnoKvit• 08 февраля 2024
Автор, це питання про нашого президента?
Оксана_12• 08 февраля 2024
Ответ дляAlexandra
Добровольцев было бы намного больше, если бы они были свободны и защищали бы свою страну в свободе, а так многие больше бояться не увидеть семью, не иметь возможности самому решать , что делать. Когда в начале войны самоорганизовывались, люди отдавали всех себя, а сейчас предпочитают не спешить, никто ж не знает, сколько это будет длиться
Добровольців було б більше, якби люди були захищені. Опишіть мені перспективи родини, де жінка з дітьми має на руках героя без зору чи прикутого до ліжка. Наважитесь? Це страшно. Він же не загинув. Йому грошей не треба. Люди втрачають не лише життя, а ще й здоров´я, миттєво стаючи для цієї держави просто баластом. За мелкю бідності
natasha matvienko• 08 февраля 2024
Ухилянти’ это всё давал присягу народу Украины!!! А гребсти всех подряд, зная что у противника численность больше это геноцид. Бардак сейчас в армии нет обеспечения, оружия- чем воеввть палками. А отношение к содату? Здоровый нужен, а когда ранен или стал инвалидом ты мусор. Если бы было нормальное финансовое обеспечение, оружие, амуниция, гарантии семье- мне кажется было были бы желающие. А так драконовские законы, сами пилят бабки, подтерлись Конституцией, повышение тарифов, ущемление прав инввлидов и многое другое
Оксана_12• 08 февраля 2024
Ответ дляMasterMai
У пороха вже німб скоро виросте, так його хвалять. А як щодо кримінальної справи з приводу його махінацій з Мелведчуком і вуглем на непідкотнрольній?
Ну прийде нова влада - і теперішніх знайдеться за що потрусити, будем чесні.
natasha matvienko• 08 февраля 2024
Ответ дляZaviriuha
Тоже много знакомых вернулись с тяжолыми ранениями и не одним, всё они уже не нужны, лкчение за свой счет. Если знакомые у которые погибли родственники, очень жалко этих людей, мало того что близкого убили, так теперь ещё бегают и докпзывают что он погиб на войне! У мужа многие с его работы служат добровольцы в 2022, никто никакой ротации, как говорится билет в один конец , тому кто на нуле!!!! И всё как один говорят не попадай сюда - такой бардак ужас. Поеятно что всё шишки и приближенные кто в тылу или в кабинетах , так можно служить!!
GarnoKvit• 08 февраля 2024
Ответ дляnatasha matvienko
’Ухилянти’ - это всякие менты, прокуроры, дбр-овцы, набушники, депутаты и их помощники, заместители, спец учет и прочие приближенные к власти, которые оформились как военные, носят военную форму, получают зп, как у военного на нуле и при этом лазят по Киеву и НЕ ВОЮЮТ. Куча здоровенных мужиков и бабищ типа Евгении Эсмеральд так устроились! А Запад удивляется, куда ж деваются дегьги, которые он дает Украине на производство и закупку оружия. А на зп этим дармоедам-ухилянтам.
Helenny• 08 февраля 2024
Ответ дляnutty
Ну якщо люди зєлєнь не обирали, то нашо їм помирати за цю владу?
То хай потім за путлера помирають.
Не дай Боже зайдуть кацапи, то половину перестріляють, частину перекатують, а всіх інших чоловіків відправлять на війну кордони імперії розширяти.
Чоловіки йдуть захищати свою родину перш за все.
Вкусныйпончик• 08 февраля 2024
Вважаю, що це для люди, для яких дружина і діти, батьки на першому місці.
nahaka• 08 февраля 2024
Ответ дляLuxurygirl
Удалено администрацией...
Хто як, виходить
Liebelebenn• 08 февраля 2024
Ответ дляОсьминожко
До Нового Года в США помощь для Украины не утвердили, ведь Новый Год, праздники, выходные, нет на такие глупости время. А у нас за это время умирали люди и всем пофиг. Новый Год закончился, и все равно не могут договорится. Гребаное США, толкали украинцев в контратаку как на убой, без воздушного прикрытия. Хотя сами в такие атаки не ходят. Они воюют только когда в разы превосходят противника.
Які претензії до США ?? Питань до шмарклі немає?? Де мільярди які дали до цього??!!
Такі скандали корупційні , з викриттям мільярдерів, а де гроші??!! Де своя зброя? Де Нептуни, де наші заводи....ааааа...на мальдівах напевно , відпочивають, бо стомилися від війни. Нічого, скоро шашлики.
Які питання до європейців, до американців? Якщо слугам коломойського скільки не дай, вони все освоять як не на барабани, то на бруківку
liss• 08 февраля 2024
Не голосовала . Так как глупо поставлен вопрос . Ухилянтом гражданское лицо не может быть , запишите . У вас военные ухилянты или силовые структуры? Да к ним отношусь отрицательно они выбрали профессию защиты родины будь то : прокуратура, судейство , полиция , военные , налоговые структуры это все обученные люди которые должны и их хватить защищать страну . Гражданские люди имеют право не воевать и выезжать со страны это право у них забрали у нас в стране .
natasha matvienko• 08 февраля 2024
Ответ дляЛюбовь Вадимовна
Что то мне мало верится , что Польша следующаяя, а больше что это договорняк и просто освобождаются земли от Украинца в чьих то интересах
natasha matvienko• 08 февраля 2024
Ответ дляGarnoKvit
Только посмотреть какие мордовороты откормленные по 5-6 человек бегают и ловят людей!!!! Это ветераны ??!!! Видели ветеранов вернувшихся с войны настрящих , такой никогда не побежит ловить людей на смерть!!!!
nightwoman• 08 февраля 2024
Ответ дляnutty
Тобто якщо би був Петро, побігли би в перших рядах в тцк?
riri• 08 февраля 2024
Ответ дляТатьяна_М5
Хорошо отношусь. Радует, что люди берегут самое ценное - свою жизнь.
А почему нет тем: как вы относитесь к тому, что выжившие ребята без рук или ног остаются без помощи от государства и вынуждены надеяться только на волонтёрские сборы?
Это точно. Мой сосед все бросил и приехал в первые дни с Польши. Сейчас инвалид, вывели по штат, получал год 600 гр. Нормально , да? Еле ходил , пришлось идти таксовать. А теперь .....его снова забрали служить там где ж...
Inna_ya_krasivaya• 08 февраля 2024
Ответ дляnutty
Киев вчера бомбил Зеленский, или как вы собрались умирать за них?
А если будет не зе завтра, а бе - им ок будет помирать? Условия то те же - на Украину напала вонючая росия. Убивают тут росияне. В Авдеевке наши ребята держат фронт чтобы что по вашему? Ради зеленского или чтобы росийское говно не пришло вас убивать?
Павела• 08 февраля 2024
Це дуже просте питання. Його потрібно поставити самому собі. Як я відношусь до себе , як ухилянта. І все стане на свої місця. Бо те, що ви сьогодні жінка не значить, що ви не ухилянт через місяць.
Снежинка снежная• 08 февраля 2024
Ніяк не відношусь. Я до них не відношусь.
nata.ant• 08 февраля 2024
Ответ дляСоната любви
не было бы войны, если бы не зе.
его и привели к власти, с единственной целью, реализация сценария мирового правительства.
не каждый согласился бы на такую роль.
Так що там далі по плану? Те що я читала про плани,то там нам всім гаплик,без різниці де ви знаходитесь,в якій країні
nightwoman• 08 февраля 2024
Ответ дляGarnoKvit
Ви що з дубу рухнули? При попереднику не було повномасштабної. Хочу вам нагадати, що саме попередник рубив навипередки дорогу в Європу, мову.віру, така гостра зміна курсу країни це червона тряпка для бика сусіда після довгорічних ’братських’ віднслин. Я у всіх темах це писала. Він навіть закріпив в конституції курс на Європу ще до зеленого. Це про те, що провокував заздалегідь як раз Петро на війну своїми діями.
При попереднику родичі з Луганська з вуглем на підконтрольну на поїздах їздили в самі гострі бої на Донбасі. Що то діло замяли вже чи ще ні? А скільки місяців фури переправляли наші-ворожі блокпости з торгівлею в обидві сторони теж мабуть забули?

Це питання про хто довів до повномасштабної війни. Дивіться в корінь, що спровокувало це. А не при чиїй владі це сталося.
СвітланкаОК• 08 февраля 2024
Ответ дляMasterMai
То фсьо брехня))))
СвітланкаОК• 08 февраля 2024
Ответ дляJave
Ну требе щось вякати, зараз свинарчуків згадають, чи запитають де сини Пороха)) як показав час після 24.02 все МО та жОПа це суцільні свинарчуки та гринкевичі і поки вони крадуть хлопці на фронті помирають а поліція та тцк ловлять інших чоловіків щоб відправити замість себе на фронт і це все результат вибору 2019 р наших громадян. Вітаю з чим і Україну
Так а де сини Пороха? 😂😂😂
Life is Beautiful• 08 февраля 2024
Ответ дляnatasha matvienko
Ні, просто всі боягузи, не хочуть вступати в війну, бояться росію(
Life is Beautiful• 08 февраля 2024
Ответ дляПавела
Так, я подивлюсь, що почнуть казати, якщо жінок теж начнуть призивати з 25 до 60, як чоловіків.
Life is Beautiful• 08 февраля 2024
Як думаєте, путін рискне напасти на країну з блоку НАТО? За яку всі країни НАТО вступять в війну.
Вони ж там кажуть, що начебто з НАТО воюють тут
nata.ant• 08 февраля 2024
Ответ дляnightwoman

Так і є,і чомусь забувають,як з заводів наприклад з Харкова в рашку продавали запчастини,і це все після початку ато