Як ви відноситесь до ухилянтів призовного віку, які тікають від ТЦК, не йдуть поновлювати дані, та не проходят ВЛК, які планують пересидіти війну.
Результат:
вже голосів:
929 (51.44%)
Добре відношусь
672 (37.21%)
Нейтрально відношусь
205 (11.35%)
Погано відношусь
Kateryna-S• 08 февраля 2024
Ответ дляТатьяна-cb91
Да это вообще страх потеряли! Я когда слышу это « на» разорвать желание огромное и выкинуть собакам. Нет, собакам такого говна не дам. Просто выкинуть чтоб гнило и земли удобряло
Как минимум жалуйтесь на тему. Вроде как закрывается автоматически если много жалоб.
Ответ дляnutty
Ви порівнюєте фінансові махінації з життям людей ті зливом країни?
Ну требе щось вякати, зараз свинарчуків згадають, чи запитають де сини Пороха)) як показав час після 24.02 все МО та жОПа це суцільні свинарчуки та гринкевичі і поки вони крадуть хлопці на фронті помирають а поліція та тцк ловлять інших чоловіків щоб відправити замість себе на фронт і це все результат вибору 2019 р наших громадян. Вітаю з чим і Україну
Я по різному відношусь до ухилянтів. У мене в родині всі чоловіки військові, окрім сина, йому 19.
Чоловік вже після протезування, брата вже немає, інший брат після кількох операцій з осколками, які немає змоги витягти бо біля серця і легенів, зять теж щойно пластину на ногу поставили. На даний момент вони в тилу. Хтось в шпиталі, хтось на реабілітації + служба.
Син після онко, і з інвалідністю по супутньому діагнозу. Але обмежено придатний. Він не в Україні, навчається.
І от сина я вже точно не хочу на війну. Бо по-перше розумію, що з його ’букетом’ він не боєць, а по-друге після операцій і реабілітацій своїх рідних хочеться щоб хоч хтось був у безпеці.
Отакі у мене подвійні стандарти.
З одного боку я розумію, що воювати потрібно, що потрібні люди, а з іншого розумію тих, хто не хоче. Бо оці безсонні ночі, нерви весь час, потім по шпиталями, пошук грошей, невідомо що далі. А діти сироти то взагалі жах.
Отакі у мене подвійні стандарти.
Татьяна-57fb• 08 февраля 2024
вы не об ухилянтах бы написали ,а о том что потом когда человек без глаз или без рук и ног и никому не нужен или вообще погиб ,каждый рожден жить и в праве выбирать жить или не жить а не под палкой принудительно идти на смерть ,причем рядом живут люди для которых нет войны - например дети богачей которых не трогают вот кто ухилянты на самом деле
Life is Beautiful• 08 февраля 2024
Я можу поставити себе на місто людини, яка ніколи не планувала участь у воєнних діях, не вміє цього, але її лишають вибора(
І на війну інших любять посилати ті, хто сам не призивний і в безпеці.
І взагалі, я хочу, щоб це божевілля (війна) якимось дивом зупинилось, і нікого б не посилали на війну!
Татьяна-57fb• 08 февраля 2024
а кому нечего защищать нет квартиры и нет семьи еще не создал не успел нет паев земельных только все что есть это его жизнь и то ее хотят забрать , за кого он должен воевать просто так ? за чужое добро таких людей много глупо погибать за чужое когда сам с голой ж...опой .за себя сейчас напишут я считаю что это не ухилянство
Ответ дляолена олена
На жаль, у пуйла все давно було заплановано, це не спонтанне рішення. Якби все ж напав при пороху, думаєте на сьогодні не те саме було б?
І ще питання - чим би нам сильно допомогли ці 10 років? Так глобально. Ми б були супер озброєні і підготовлені? Не думаю
Велике крадівництво 1
Скорочення видатків на армію 2
Розмінування перешийка 3
Це те що перше на думку спало.
Гниль.
Скорочення видатків на армію 2
Розмінування перешийка 3
Це те що перше на думку спало.
Гниль.
Ответ дляLife is Beautiful
Ну вона може дивом зупинитись- вам дадуть узький паспорт і ваша дитина в школі вчитиме, який хороший дєдушка хуйло.
smilingsky2010• 08 февраля 2024
Ответ дляолена олена
У него было пять лет, чтоб напасть при порохе, но он ждал соплю
Life is Beautiful• 08 февраля 2024
Ответ дляnataangel
Ні, цього я не хочу. Хочу, щоб припинились обстріли, росія відвела війська, звільнила захоплені території, ми б отсудили гроші в росії на відновлення зруйнованого.
Це можливо, якщо на територію України зайде міжнародний миротворчий контингент, але цього не хочуть робити чомусь. Ніяк не зрозуміють, що можуть бути слідуючими(
Ответ дляLife is Beautiful
Поки ми бʼємось їм спокійно
Ответ дляОсьминожко
До Нового Года в США помощь для Украины не утвердили, ведь Новый Год, праздники, выходные, нет на такие глупости время. А у нас за это время умирали люди и всем пофиг. Новый Год закончился, и все равно не могут договорится. Гребаное США, толкали украинцев в контратаку как на убой, без воздушного прикрытия. Хотя сами в такие атаки не ходят. Они воюют только когда в разы превосходят противника.
Может Украине надо было бы свою голову иметь, а не слушать других? Если вам скажут прыгнуть с балкона, вы прыгните? Или подумаете?
Ответ дляnataangel
Велике крадівництво 1
Скорочення видатків на армію 2
Розмінування перешийка 3
Це те що перше на думку спало.
Гниль.
Скорочення видатків на армію 2
Розмінування перешийка 3
Це те що перше на думку спало.
Гниль.
Два роки війни бездарна політика, коли ми мали кошти за них знімали серіальчики, дали можливість виїхати всім крадіям , ресурси витрачені бездарно..Зелена гниль , а ті хто за них голосував такі самі..
Ответ дляОсьминожко
Біда не в тому, що немає людей, біда в тому, що немає зброї. Я дивилася інтерв’ю з військовим, він каже, що нам передають лише б/у мотлох. Нового нічого немає, навіть автомати також б/у. Ці автомати в аткому поганому стані, що це впливає на якість бою.
З сучасною новою зброєю можна ефективно воювати, а не закидувати ворога нашими солдатами. Ми не Росія, і людей у нас не вистачить. 2 роки війни, а ще не передали літаків. Хоча цього заліза в них дофіга. Про що ще можна казати. Зливають Україну.
Ну так давайте м´ясом закидаємо поле бою, чого уж там. До ухилянтів які в Україні дуже добре ставлюсь. А що ж ви забули про закордонних патріотів???. Якщо чесно такі теми вже злість викликають, а у вас мозку геть немає, телемарахвону передивилися
Life is Beautiful• 08 февраля 2024
Я не розумію, навіщо витрачати гроші на Євробачення в такі часи! І пісня дурна якась. Мама Тереза до чого там? У Джамали пісня була хороша, коли вона перемогла.
Нас хтось порозуміє, що під час війни беремо участь у Євробаченні? Від якого країни, які приймають наших біженців, відмовились через недостачу коштів.
alenka3108• 08 февраля 2024
Ответ дляnutty
На мій погляд, порох би ще років на 10 все віттягнув.
Впевнена, а там би і хуйло померло, і хто зна якби було.
Любовь Вадимовна• 08 февраля 2024
Ответ дляnataangel
Щось кількість лайків та дизлайків абсолютно не відповідає результатам виборів. Зе підтримка, ви чого???
наржалися, шашликів наїлися та сдулись
alenka3108• 08 февраля 2024
Ответ дляолена олена
Ну, Нептуна би збільшили виробництво, не згортали б ракетну програму, Чонгар би не розміновували, асфальт би не катали, шашлики б не смажили, каву б не пили в Ялті 2023, ну і таке інше.
Любовь Вадимовна• 08 февраля 2024
Ответ дляJave
Портніков так і говорить що європейців цілком влаштовує вимотати сили росії нами, для полякі життя поляка військового цінніше ніж життя української дитини.
бачили вже, що в новинах Дуда каже? Що Тпамп точно закінчить війну в Україні, бо він людина слова. Таке зараз твориться у світі, що то капєц
Life is Beautiful• 08 февраля 2024
Ответ дляЛюбовь Вадимовна
Трамп хоче домовитесь с путіним, він здасть Україну, якщо прийде до влади( Ми втратимо такого союзника, як США(
Irisha_2014• 08 февраля 2024
Ответ дляNatalifairy
Я за те, щоб ментів та нацгвардії на фронт, а не ловити інвалідів на вулицях.
в країні 126 000 професіональних персіонерів-воєнних, яких списують далеко не в 60 років.