Як ви відноситесь до ухилянтів призовного віку, які тікають від ТЦК, не йдуть поновлювати дані, та не проходят ВЛК, які планують пересидіти війну.
Результат:
вже голосів:
929 (51.44%)
Добре відношусь
672 (37.21%)
Нейтрально відношусь
205 (11.35%)
Погано відношусь
Ответ дляLeeloo_aloha
Ви свою патріотичну хрінь не втирайте. Своя земля - це таки земля у власності. А не право жити й розмовляти. І таки нажите майно тримає тут людей.
І не забувайте, мінімум для 30% українців рідною була російська, якби вам це було не прикро визнавати.
Що втирати або не втирати - це мій вибір і право і я не потребую ваших рекомендацій.
Рідною росіська стала після десятиліть русіфікації українських міст та численних заборон українськой мови та культури - вчіть історію
Ответ дляТатьяна_М5
Мне всех жалко. И жён инвалидов тоже жалко. Сложно представить, выходила замуж за здорового, сильного, куча планов, будущее, заработки, путешествия. А тут бац и… ещё один большой ребёнок. И все на хрупкие плечи. И никакого будущего. Мечты в дребезги. И не уйдёшь, не оставишь, совесть загрызет, люди осудят. Вся жизнь под откос.
Мне часто снится, что мой муж ранен и теперь в коляске, и как в госпиталь бегу и кричу. Наверное, я уже псих.
Ответ дляОсьминожко
Біда не в тому, що немає людей, біда в тому, що немає зброї. Я дивилася інтерв’ю з військовим, він каже, що нам передають лише б/у мотлох. Нового нічого немає, навіть автомати також б/у. Ці автомати в аткому поганому стані, що це впливає на якість бою.
З сучасною новою зброєю можна ефективно воювати, а не закидувати ворога нашими солдатами. Ми не Росія, і людей у нас не вистачить. 2 роки війни, а ще не передали літаків. Хоча цього заліза в них дофіга. Про що ще можна казати. Зливають Україну.
тоді до чого ваша тема? ви самі надали відповідь на своє питання
baluevadara• 08 февраля 2024
Ответ дляElena Rus
А мне ещё очень жалко вдов, многие так и доживут свою жизнь со своим горем в паре.
Да, не у всех женщин мужик кошелек или штаны.
В августе 22 похоронили друга. Осталась жена без детей, мать ( братьев нет), отец через время умер от сердечного приступа. Супер! То последнего украинца! Только так!
baluevadara• 08 февраля 2024
Ответ дляТатьяна_М5
И 2000 грн пенсии дадут. И не факт, что эта жертва чего-то стоит. Что будет свободная Украина в ЕС, под зонтиком Нато
Татьяна_М5• 08 февраля 2024
Ответ дляbaluevadara
Так даже если и будет. Что это изменит? Все уверенны, что Украина сразу станет высокоразвитой страной? А может, как Румыния? В ЕС, в нато, и шо? Все румыны по заработкам в Германии, Италии и др странам. Нищета, работы нет на родине. Зато в ес и в нато
Ответ дляnataangel
Ну вона може дивом зупинитись- вам дадуть узький паспорт і ваша дитина в школі вчитиме, який хороший дєдушка хуйло.
ну я вам так скажу- якщо буде вибір - моя маленька вітчизна, моя вулиця, мій будинок, я візьму узький і будь-який папірець. Не кажу вже про житті. Бо насправді- це все одно, хто буде сидіти в Києві та красти, білі, зелені чи буро-малинові. Про дедушку Леніна вчили ще й ми...Про Сталіна-батьки. То все минуще, як свідчить історія. А життя одне
Life is Beautiful• 08 февраля 2024
Ответ дляТатьяна_М5
Пусть так було б, але без війни.
Татьяна_М5• 08 февраля 2024
Ответ дляLife is Beautiful
Пусть так було б, але без війни.
Конечно. Но зачем ради этого было войну развязывать - не понятно. Нет, Украина ни на кого не нападала, но о причинно следственных связях забывать не нужно. Каждое решение имеет последствия
baluevadara• 08 февраля 2024
Ответ дляТатьяна_М5
Та, никогда не будет Украина вторыми Дубаями. Нужно, только на себя надеяться, развиваться
baluevadara• 08 февраля 2024
Ответ дляOL@
Мене ще бісять люди, які осуджують людей, що на окупованих, які беруть паспорти, бо їм не має за що хліба купити
Татьяна_М5• 08 февраля 2024
Ответ дляолена олена
Призовуть - піду
Ну герои письменного приглашения не ждут. Они сами приходят по известному всем адресу.
олена олена• 08 февраля 2024
Ответ дляSolgAvA
Поки що у мене мала дитина. Чоловік воює.
Life is Beautiful• 08 февраля 2024
Ответ дляТатьяна_М5
Розв´язала війну не Україна.
Треба було добитись вступу до НАТО та не дарувати росії ядерну зброю в обмін на туалетний папірець. Тоді б не було війни. Але наші політики про це не думали.
KrupinkaSs• 08 февраля 2024
Ответ дляLeeloo_aloha
І треба було так зробити! Що краще Бахмут під росією чи стертий з лиця землі? 30 років тому був під срср, потім під Українським прапором, міг би бути деякий час і під російським. Все міняється, прапори міняються. Вбитих людей і зруйнованого міста вже не вернеш.
Наша влада проти дипломатії, проти перемовин. А у нас що є сили скинути режим кремля? Чи це навмисно, щоб тягнути війну роками, винищувати людей, всіювати землю снарядами? Яке підгрунтя для перемоги, влада як і люди надіється на чудо?
Наша влада танцює під дудку заокеанських товаріщей і товаріщей з туманного альбому,ім глибоко начхати скільки людей загине.Ми попали у геополітичну м´ясорубку,як свого часу Лівія,Ірак,Сирія.
Грузинам хватило мізків піти на поступки і завершити війну,мабуть Саакашвілі все ж таки був патріотом своєї країни, а нашим з 2014 начхати на людей і землю, джаст бізнес.
олена олена• 08 февраля 2024
Ответ дляLeeloo_aloha
Пуйло проти перемовин. З чого ви взяли, що він за?
олена олена• 08 февраля 2024
Ответ дляSolgAvA
и муж Ваш дал бы Вам одобрямс идти под Авдеевку? Опустим тот факт, что ребенок у Вас маленький. Вот не верю! Или воюет в тцк?
Два роки на нулі. З єдиною відпусткою 10 днів. Ще є у вас питання?
Ответ дляOL@
Кожному своє. Какая разніца на минулих виборах стала вирішальною. За все потрібно платити. Див не буває. Гівно спливає на поверхню, діаманти лежать на дні.
Любовь Вадимовна• 08 февраля 2024
Ответ дляТатьяна_М5
зато на них ніяке уйло не нападе
Ответ дляKrupinkaSs
Мало того, самі запроновували свою територію для проксі війни
олена олена• 08 февраля 2024
Ответ дляSolgAvA
и он бы поЖежал Вам своей участи?
Що значить «желав»? Він нікому такого не бажає і собі теж. Чи ви думаєте він війну хотів?