kanareyka_tweety• 08 февраля 2024

У Маріуполі загинуло щонайменше 8 тис. людей через вторгнення рф у 2022

Це дані Human Rights Watch. Цифра здається заниженою, але й 87 тисяч - завищеною. Є тут маріупольці?
Vika-N• 08 февраля 2024
Предлагаю админам сразу банить за ржущие смайлы
Корабельная Сосна• 08 февраля 2024
Ответ дляТашаНаташа
8000 это очень маленькая цифра. Конечно больше. Но смысл в этой теме? У кого-то сомнения в преступности рашки и геноциде украинского народа? Как количество повлияет на очевидный факт?
Смысл в этой теме такой,что невозможно это прохавать,я когда вспоминаю про то,что сделала россия в Мариуполе,так как-то не по себе, это же фашизм века
автор kanareyka_tweety • 08 февраля 2024
Ответ дляVika-N
А вони не банять. Невже в них нема опції побачити, хто ставить?
Vika-N• 08 февраля 2024
Ответ дляРойЛеля
А 87 від кого?
Я теж думаю завищена.
До 20 тис цілком можливо, нажаль
В городе проживало что то около 400 тыс населения. Вполне вероятно, что пятая часть жителей могла быть уничтожена при том, что там творилось
ТашаНаташа• 08 февраля 2024
Ответ дляКорабельная Сосна
Только в Мариуполе?
Ответ дляТашаНаташа
Только в Мариуполе?
В таких масштабах - да
Корабельная Сосна• 08 февраля 2024
Неужели русне ничего не будет за Мариуполь,за Боинг с невинными жертвами
Корабельная Сосна• 08 февраля 2024
Ответ дляТашаНаташа
Только в Мариуполе?
Он один из первых пострадал и там просто методично кидали рашисты бомбы на головы людей,массово,за короткий промежуток времени уничтожили столько живого.
DianaDee• 08 февраля 2024
Ответ дляИрина Веселуха
Я була в 2022 році підписана на групу ТГ ’Мариуполь сегодня’. Там місцеві відписувалися про 80000 тисяч ,дані моргу. Але також написали, що працівники моргу десь зникли, які фіксували.
вірю в цю цифру і в те, що кожен четвертий маріуполець занинув (за якимись даними)
lus_so• 08 февраля 2024
HRW - ніхто, гній який паразитує на горі. Якщо в місті на півмільйона жителів зруйновано 90% багатоповерхової забудови і 60% приватної, то про які вісім тисяч може йти мова? Організованої масової евакуації не було. 87 тисяч - це дані міського морга, це ті, чиї смерті зареєстровано. Ще є дані з приміського морга про ще 26 тисяч зареєстрованих смертей. Скільки тих, кого не було кому зареєструвати, ми не дізнаємось ніколи.
Ответ дляlus_so
Так. Багато тіл поховано під завалами. Виходить, що загинув кожен четвертий маріуполець.
Tekila_• 08 февраля 2024
Один мариуполец, который был свидетелем того кошмара, еле вырвались с семьёй, говорил мне что там тыс 100 есть.
AnyaSkazka• 08 февраля 2024
У мене в Маріуполі проживав дядя з дружиною і ще одна родичка (між собою не пов´язані). Ні з ким з них немає зв´язку з початку березня ´22. Якщо при такій маленькій вибірці зникли (не хочу писати найгіршим терміном) всі троє людей, то страшно уявити, які масштаби трагедії в загальному.
Красотка Дениза• 08 февраля 2024
Ответ дляКорабельная Сосна
Кацапы это такой рафинированный фашизм
Обыкновенный фашизм (рафинированный тут совсем не в тему.
Корабельная Сосна• 08 февраля 2024
Ответ дляКрасотка Дениза
Почему
Корабельная Сосна• 08 февраля 2024
Тем,кто сделал,как они живут дальше с этим?
Столько жизней забрать...
lus_so• 08 февраля 2024
Ответ дляkanareyka_tweety
Дані від Ахметова, який розшукував своїх співробітників, теж страшні.
VA 11• 08 февраля 2024
Ответ дляКорабельная Сосна
А Чернигов, а остальные города?( Херсон, Харьков, Киев, Бахмут и тысячи других населенных пунктов? Хочу, чтобы вся русня сгнила заживо. Чтобы пилотов с семьями перерезали, как собак диких. Твари, не должно быть им места на земле .
Корабельная Сосна• 08 февраля 2024
Ответ дляVA 11
Другие тоже
diana32• 08 февраля 2024
Найдите группу поиск людей Мариуполь в,телеграме вроде, и посмотрите сколько за два года ищут людей, куда они делись если живы? Могли же выйти на связь? А скольких некому искать? И поймете масштабы трагедии
олена олена• 08 февраля 2024
Ответ дляInna_ya_krasivaya
это был сарказм. У меня тоже есть друзья из Мариуполя и Донецка
А Донецьк тут при чому?
zhara• 08 февраля 2024
Маріуполь ніщили русняві вбивці ще у 2015. Працюю з родиною біженців. Погугліть ’чорна субота Маріуполя’, снаряд з Граду влучив у багатоповерхівку. Біженців розстрілювали у спини.
ZhukOlena• 08 февраля 2024
Читаю новини в Смолія і руки опускаються. Таке враження, ніби ми зараз десь в грудні 21 року. Загроза війни ( а зараз обвал фронту), а по телевізору шашлики ( зараз Євробачення).

Повна версія статті на WP👇👇👇

❗️Позитивного прогнозу немає. Швидше за все, фронт звалиться десь, як це сталося з ворогом 2022 року, на Харківщині, - WP з посиланням на українських військових.

«Дефіцит кадрів - найгостріша зараз проблема. За словами одного з українських командирів: у його підрозділі 40 піхотинців, а має бути 200. Держава не змогла пояснити людям, що їм слід йти до армії. Ті, хто знав, що їм час йти, вже всі скінчилися», - зазначає видання.

«Куди ми йдемо? Я не знаю» , – додав він, командир. «Немає позитивного прогнозу. Абсолютно жодного. Це закінчиться великою кількістю смертей, глобальним провалом. І скоріш за все, я думаю, фронт десь провалиться, як це було у ворога у 2022 році, на Харківщині».

«Їх треба кимось замінити», — сказав командир батальйону Олександр. «Їх немає ким замінити, тому вони більше сидять, у них падає моральний дух, вони хворіють або обморожуються. Вони закінчуються. Їх нема ким замінити. Передня частина тріщить. Фронт руйнується. Чому ми не можемо їх замінити? Тому що в нас немає людей; в армію ніхто не йде. Чому ніхто не йде в армію? Бо країна не сказала людям, що треба йти в армію. Держава не змогла пояснити людям, що вони повинні йти в армію. Ті, хто знав, що треба йти, вони вже всі вибігли».

Нестача кадрів може мати ефект доміно. Нестача боєприпасів та зброї також є проблемою. Командир, підрозділ якого нещодавно був перекинутий на нову ділянку фронту на сході України, розповів, що отримав 10 снарядів для двох гаубиць.

@smolii_ukraine
ZhukOlena• 08 февраля 2024
Ну покажись вже, зміюко, яка тихенько ржущий смайлик ставить. Щоб хоч знала, хто це
Александра333-0d63• 08 февраля 2024
Я сьогодні прочитала, що наших воїнів засуджено на болотах за начебто звірства з нашого боку в Маріуполі.
Цієї недодержави просто не повинно існувати.
Дождливая• 08 февраля 2024
Опять ржет. Ржущим смайлам- саркомы всех пальцев. Еще раз поставишь- сбудется
Еленнн• 08 февраля 2024
Ответ дляdiana32
цікаво,а чому мовчить наш уповноважений з прав людини? чи після Бучі так розголос не сподобався, що поміняли на оцього.?
мульти1• 08 февраля 2024
просто так можно убить даже, если минимум 8000 человек мирных и ниче те за это не будет, только будут больше бояться и все, человеческая жизнь = 0