СкокоМнеДадите• Изменено 12 октября 2025
А где-то можно встретить мужика после 30+?
Сейчас главное, чтобы с надежной привязанностью, не избегающий, не тревожный. Которого долюбили дома и не ставили на пьедестал, как нарцисса
Если ты разводишься в 30,10 лет в браке, каковы шансы встретить хорошего мужчину? Они же вряд-ли уходят из семьи, даже если женщина не очень, мужики сидят в браке до последнего. Женщины обычно подают на развод с мудаками
Рожева юбка• 14 октября 2025
Ответ длямесяцкие
Вы тоже заметили, что замуж берут одних и тех же?
Кто 3 раза побывала, а кто-то и раз не получается
Да, заметила, причем берут ещё и с прицепами
Не пириживай• 24 октября 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Женщина в 35 как правило уже прицепная.
Я была без прицепа именно ровно в 35. Замуж в 36,в 37 ребенок.
Не пириживай• 24 октября 2025
Ответ дляviter33
тут один нюанс - якщо одружені , пожили років 10 і вирішили в 35 (обом) завести дитину - ідеально
Якщо тільки познайомилися в 35 - є ризики:
1) хороших - ’цуценятами розбирають’. Що чоловіків, що жінок. Тобто, в 35 - або вже розлучені або ’з особливостями поведінки’ (хоча усі ми з особливостями).
2) в 35 - вже не так вже й багато часу залишається на першу дитину. і тут ризик - недостатньо добре взнати одне одного до народження (щоб потім не було розчарувань)
Та через 10 років ніхто вже ніяких дітей не захоче, бо звикли жити для себе. Капець, нащо мені мужика 10 років обслуговувати без дітей?
Не пириживай• 11 ноября 2025
Ответ дляviter33
Може, для того, щоб цей мужик 10 років робив ваше життя кращим
Яким чином? Мені і самій було непогано, повна свобода дій, ні перед ким не треба звітувати і ні на кого не оглядатися.
Ответ дляНе пириживай
Мені теж самому непогано)))
Але:
1) є люди, яким фізично просто необхідний хтось поруч. Самі не можуть((. І якщо той ’хтось’ хороша людина - то все буде чудово
2) чоловік може дати кращий матеріальний достаток ( і , відповідно, ті матер.можливості у всіх сферах життя, яких у жінки може не бути) та хороший регулярний секс (якщо це важливо)
3) ’ні перед ким не треба звітувати’ - та не описуйте вже сімейне життя як якийсь концтабір. Є і нормальні. Принаймі, теоретично)))
Але:
Не пириживай• 11 ноября 2025
Ответ дляviter33
Мені теж самому непогано)))
Але:
Не концтабір, але маєш узгоджувати дії, переміщення, відсутність. Мене все це напрягало по молодості.
Ответ дляНе пириживай
Як варіант - спробуйте ’не по молодості’
Може зараз вже менше треба узгоджувати партнери/чоловіки не такі дотошні
Хоча, звісно, співжиття і спільний бюджет передбачають певну комунікацію та погодження дій
Не пириживай• 11 ноября 2025
Ответ дляviter33
Так я ж писала, вільна пташка була до 35 років, потім пішла на ризик))) сину вже 13, чоловік слухняний))
Кто крайний?• 30 ноября 2025
Ответ дляviter33
Пізній - теж зло
Бо у жінки в 35+ ’годинник цокає’, треба дітей заводити. І роками придивлятися нема часу
Тебя никто не подберёт все равно