Тундиринда• 08 февраля 2024

Intertop- продає підробки чи оригінал?

Власне в цьому і питання. Хто знає, чи зустрічаються в інтертопі підробки? По взуттю ніби їм довіряю (хоч і купувала там найки в яких за один сезон протерлася підошва) , а от сумки викликають недовіру, адже ціна на них набагато нижче ніж в типу "офіційних" магазинах цих брендів, та й ніби спеціально продають саме такі бренди, на які китайці роблять багато підробок.
Що думаєте?
Леся Українка• 08 февраля 2024
К них как раз дороже, чем на том же Ансвер. Если продавец - Интертоп, то вряд ли подделка.
Незнакомлюся• 08 февраля 2024
Покупала тимберы на оф сайте (США) и в интертопе. Скажем так, немного разные по качеству. Не то чтобы подделка, возможно изготовлено на разных фабриках фирмы
Полтавська галушка• 08 февраля 2024
Мені здається, що в них можна натрапити і на підробку. Міряла чоботи Ecco, так там навіть хутро різної якості на лівому та правому з однієї пари. Купувала сину Timberland, так вони відрізняються від тих, що брала з Європи. Так само було з Geox, повернула назад. Сусідка казала, що в них Geox з Інтертопу просто розлізлись, навіть на сезон не вистачило.
Коник-стрибунець• 08 февраля 2024
Не исключаю, что они миксуют оригинальные товары и копии. Я как-то хотела купить обувь. Примерила в оффлайн магазине, но размер не подошёл. Заказала онлайн на размер больше - пришла такая же модель, но намного хуже по качеству. Или на разных фабриках делали, или таки подделка…
Чарівне зіллячко• 08 февраля 2024
син навчався у Німеччині,як раз застав сезон знижок. Тимберленд дешевше 120 євро не було у розпродажу. В інтертопі зараз по 2500грн)).
автор Тундиринда • 08 февраля 2024
Ответ дляЛеся Українка
Ансвер я зазвичай навіть не розглядаю, завжди думала, що там виключно підробки продають
Мати тріля• 08 февраля 2024
Интертоп продаёт оригиналы. Много их обуви- все отличная.
Стефанія• 08 февраля 2024
гімно вони продають. віддала за черевики Рікер 4 тис. вже 2 р в ремонті були. 1,5 року лише пройшло. то розклеїлось,то замки розійшлися і перешивала....
Снідаю авокадо• 08 февраля 2024
Ответ дляТундиринда
Ви помиляєтеся щодо Ансвера)
ВерСаСе• 08 февраля 2024
Мені попадалася і неякісні пари взуття, хоча позиціонують себе як продаж оригіналу. Напевно, це скоріше повʼязано з країною виробником. Я купую там Ecco і от Словаччина, здається, в декількох парах була найгіршою по якості.
Нічна ненажера• 08 февраля 2024
Мені здається що в них все оригінал. Принаймні в мене жодного разу не виникали сумніви. Стосовно Найків, то я сину завжди замовляю с американського офсайду і завжди за рік протірається підошва
автор Тундиринда • 08 февраля 2024
Ответ дляСнідаю авокадо
Ви помиляєтеся щодо Ансвера)
А які саме бренди ви там купували?
Мене завжди дивувало, що в них ціни нижче ніж в усіх, інколи навіть нереально низькі на досить дорогі бренди
Снідаю авокадо• 08 февраля 2024
Ответ дляТундиринда
А які саме бренди ви там купували?
Якісь супер-дорогі не купувала. З того, що купувала, коли лінь було з-за кордону довго чекати - все ок. Взуття Aldo, Gant, AX, Tommy Hilfiger. З речей Адідас, Пуму, Марко Поло, Бенеттон і багато всього іншого