Порадниці, прошу ваших ідей та підказок. Це моя перша кухня, і перший ремонт. Фантазії нуль, не можу ні на чому зупинитись, боюсь прогадати...
У першу чергу буквально на вчора потрібно визначитися з підлогою (плитка) та фартухом. Не розумію, чи однакову плитку класти, чи контрасту хочеться, які мотиви взагалі дивитися...
Колір фасадів також під питанням, але точно знаю, що не темна має бути. Кухня невелика, 9 кв.м, пряма.
Може маєте фото з інтернету , що Вам подобається і що сучасно і гарно. Чи фото власних кухонь. Буду вдячна!
Нафаня Маня• 08 февраля 2024
Ответ дляГубной рояль
Покажіть будь ласка свої картинки. Цікавить не сучасний стиль, а душевний)
Мені ще хотілось щоб столешка і фартук були однакові, але у нас купа углів, і ми обрали акріл на столешку щоб без стиків була, а фартук з акріла стоїв космос, поклали звичайний керамогранит, але все світле
Губной рояль• 08 февраля 2024
Ответ дляНафаня Маня
Дякую, що поділилися. Це класика і неокласика здебільшого. Мені теж таке подобається. В таких інтер´єрах відчуваєшь затишок і спокій, домівка куди хочеться повертатись. Я теж хочу наміксувати сучасність з елементами класики.