Ластоноша• 08 февраля 2024

Зранку чхання і нежить у дитини

Майже кожного дня у дитини після сну розпочиевється чхання і нежить. Це триває десь три тижні. Коли прокинувся десь через півгодини або відразу розпочинається це і може тривати до однієї години. Коли даю ліки антигістамінні діазолін або лоратадин результат однаковий. що з ліками і без них. Почхає годину і проходить. а потім протягом всього дня майже не чха. і нежитю немає. Тому це буває лише зранку. Температури теж немає. Іноді буває не має два дні. а потім повторюється. Повітря кімнаті не сухе якби алергія то ліки думаю допомагали. Не знаю. що може це бути?
Синиця у спідниці• 08 февраля 2024
Порошок
Пом´якшувач
Подушка
Продовжувати?
Трахтибидох• 08 февраля 2024
У мого алергія на пил.
Чхає постійно. Іноді легше, потім все по новій.
До алерголога сходіть, до ЛОРа
Трахтибидох• 08 февраля 2024
І ліки за один раз, і навіть один тиждень не допоможуть.
Треба аналізи здавати, щоб більше розібратися
автор Ластоноша • 08 февраля 2024
Ответ дляТрахтибидох
У мого алергія на пил.
До алерголога сходіть, до ЛОРа
Він у Вас чхає не лише зранку а й протягом дня і кожного дня?
Трахтибидох• 08 февраля 2024
М´які іграшки, книжки не тримати біля постелі .
Трахтибидох• 08 февраля 2024
Ответ дляЛастоноша
Саме зранку.
автор Ластоноша • 08 февраля 2024
Ответ дляСиниця у спідниці
Порошок
Пом´якшувач
Подушка
Продовжувати?
Все поміняла
Синиця у спідниці• 08 февраля 2024
Ответ дляЛастоноша
Все поміняла
А вік дитини теж вгадувати?
Хто діазолін дитині призначив?
автор Ластоноша • 08 февраля 2024
Ответ дляТрахтибидох
Саме зранку.
І як зараз ця алергія хоч трохи піддається лікуванню?
автор Ластоноша • 08 февраля 2024
Ответ дляСиниця у спідниці
А вік дитини теж вгадувати?
Хто діазолін дитині призначив?
Дитині 9 років. Лікарь казала спробуй дати. що є в дома
Синиця у спідниці• 08 февраля 2024
Ответ дляЛастоноша
Алергію не лікують, лікують симптоми.

Треба знайти і прибрати те, що викликає алергію.
Трахтибидох• 08 февраля 2024
Ответ дляЛастоноша
Піддається. Алерголог назначила лікування, але то все дуже дорого для нас зараз, нажаль. Сказала результат може бути на 5 років, або у дорослому віці повернутись.
А симптоми знімали спреєм Мометазон, таблетки Хітакса, всю осінь майже пив. Схему розписували. Ще краплі для очей.
Трохи легше було, зараз знову чхає кожного ранку.
Котів собак морських свинок немає у Вас? Теж може бути
Як пишуть - прибрати причину. Ну ок, і як же прибрати пил ?! 😆 Як би не прибирав, прання 90 градусів, вологе прибирання кожного дня, так полегшує, але не настільки щоб проблема вирішилась.
Я грішила не гелі порошки, деякі таки заважали йому. Ось зупинилась на одному так і не міняю.
Влітку на амброзію ще.
автор Ластоноша • 08 февраля 2024
Ответ дляТрахтибидох
Влітку на амброзію ще.
Дякую . Розпочну з алерголога. Який у вас пральний порошок?
Трахтибидох• 08 февраля 2024
Ответ дляЛастоноша
Гель купую, дешевий .
щось там Wash написано, біла бутилка
Трахтибидох• 08 февраля 2024
Ответ дляЛастоноша
Алерголог і лор
Може у нього хронічний нежить
всемВсёИмного• 08 февраля 2024
Ніс промивати і зволожувати потрібно. Пересихає слизова оболонка носа вночі може, потім пилинки лоскочуть. Моїй лор виписав аква маріс плюс на постійній основі поки опалювальний сезон, а там видно буде. Хоча вікно завжди на провітрюванні, наче не жарко 19-20°
Імуноглобулін Е можна здати на наявність алергії, якщо буде вище норми тоді вже більш детально займатись цим питанням.
автор Ластоноша • 08 февраля 2024
Ответ длявсемВсёИмного
Дякую за пораду
автор Ластоноша • 08 февраля 2024
Ответ дляТрахтибидох
Алерголог і лор
Може у нього хронічний нежить
І таке буває?
Трахтибидох• 08 февраля 2024
Ответ дляЛастоноша
І таке буває?
Буває і таке
Там вище писали про зволоження, так дійсно треба щоб не пересихало
Чистонос купляли за порадою ЛОРа
Дуже мені подобається цей спрей, сама його використовувала
автор Ластоноша • 08 февраля 2024
Ответ дляТрахтибидох
Буває і таке
Чистонос купляли за порадою ЛОРа
Дякую