В перші найскладніші дні Великої Війни ми вистояли проти підлого та сильного ворога. Вистояли разом. Наша битва триває і щодня змінюється. Завдання 2022 року відрізняються від завдань 2024 року. Тому усі повинні змінитись та адаптуватись до нових реалій також. Щоб перемогти теж разом.
Щойно ми зустрілись з Верховним Головнокомандувачем. Важлива та серйозна розмова.
Прийнято рішення про необхідність зміни підходів та стратегії.
Вдячний усім, хто поруч. Команді Генерального штабу, Міністерства оборони, Президенту України.
Я пишаюсь кожним та кожною в Збройних Силах України, які захищають майбутнє наших дітей. Усіма солдатами, сержантами та офіцерами. Схиляю голову перед усіма, хто віддав своє життя за Україну і свободу. Пам’ятаємо і помстимося за всіх.
Українці обовʼязково переможуть.
Слава Україні!
Українці обовʼязково переможуть.
Слава Україні!
Карпатський грибар• 08 февраля 2024
Ответ дляowl62
І Коли наступить той ’Нужний момент’?
Знав би прикуп - жив би [у Сочі - закреслено] на Буковелі.
Постулат Бжезинського:
- Будуть дві великі цивілізації, а між ними прірва у вигляді росії -
ще ніхто не спростував.
Постулат Бжезинського:
ще ніхто не спростував.
Vlada-Maria• 08 февраля 2024
Ответ дляsky-labs
Так может Зе это и имел в виду?...
А каждый из нас подумал в меру своей патриотичности о другом
То як з ’я ваш вирок’
ViktoriyaM2013• 08 февраля 2024
Ответ дляКлементина
Треба сказати, що Безумна кращий таролог.
Все, що писала - збулось
Бо знала як буде.
Але, їй дали роль юродивої, або ж сама вибрала
kryasanchik• 08 февраля 2024
Ответ дляDamianaD
В бульбаша карта була. Ви забули про трієдіную дєржаву?
Нагадайте що за карта
Vlada-Maria• 08 февраля 2024
Ответ дляowl62
Схожий, тільки росточком менший
Копія завжди карикатура і гірша за оригінал
Vlada-Maria• 08 февраля 2024
Ответ дляShopEngland
Тем временем Зеботы
Веселка-настюшв-манька-ісіда?
kryasanchik• 08 февраля 2024
Ответ дляsky-labs
Учебных мощностей в стране хватит чтобы обучить ок. 150 тыс в год. Остальные пойдут на фронт с нулевой подготовкой...
Да никто уже не пойдёт хоть с подготовкой хоть без
Карпатський грибар• 08 февраля 2024
Ответ дляKsenia2291
Сырский. Родился в раше, закончил московское военное училище
Перепрошую, коли читаю - народився там чи там, хочеться гаряче заперечити.
У моєму паспорті - як тавро на лобі - місце народження москва.
Хоча мама тільки лиш поїхала у місце відрядження мого діда, бо були прийнятні умови. Більше ніякого стосунку до москви не маю.
При теперішній мобільності населення місце народження не має значення.
А вообще анекдот конечно все это ’общественное мнение’... Мобилизоваться к Залужному не хотим, но Залужный святой. Сырский ужасный и хуже некуда, но сам же Залужный с ним работал плотно 2 года. Зелины назначения ужасны, но именно Зеля поставил Залужного еще до войны.
Это называется биполярка )) общенациональное расстройство я смотрю.
Krasivaja_ja• 08 февраля 2024
Ответ дляElen_17
Вот не понимаю - Залужный ли, Сырский, другая фамилия..., воевать нечем и некем.... исходные данные не изменились....
Мобилизацию с отловом делают под сырского
Он мясник
Нужно 500 тыс
Закидывать русню трупами наших ребят
Будут компенсировать людьми отсутствие оружия
Он мясник
Нужно 500 тыс
Закидывать русню трупами наших ребят
Krasivaja_ja• 08 февраля 2024
Ответ дляBelle Cherie
чи є у нас протисила зелені? дуже надіюсь не всіх пересадили і не всі виїхали..сумно і страшно, що у нас два ворога: зовнішній і внутрішній..
Доречі де там зелеботи віхола і інші? щось не видно у темі(
Стоят в очереди в тафеле
Им не до нас