So_so• 08 февраля 2024

Заявление Залужного ...

В перші найскладніші дні Великої Війни ми вистояли проти підлого та сильного ворога. Вистояли разом. Наша битва триває і щодня змінюється. Завдання 2022 року відрізняються від завдань 2024 року. Тому усі повинні змінитись та адаптуватись до нових реалій також. Щоб перемогти теж разом.

Щойно ми зустрілись з Верховним Головнокомандувачем. Важлива та серйозна розмова.
Прийнято рішення про необхідність зміни підходів та стратегії.

Вдячний усім, хто поруч. Команді Генерального штабу, Міністерства оборони, Президенту України.

Я пишаюсь кожним та кожною в Збройних Силах України, які захищають майбутнє наших дітей. Усіма солдатами, сержантами та офіцерами. Схиляю голову перед усіма, хто віддав своє життя за Україну і свободу. Пам’ятаємо і помстимося за всіх.

Українці обовʼязково переможуть.

Слава Україні!
Чомучка• 08 февраля 2024
Ответ дляYanina-UA
Йому 81, ще молодий, встигне ще один срок до 85)
Оце реальний треш, якщо серйозно.. Що Байден, що Трамп.
Любовь Вадимовна• 08 февраля 2024
Ответ дляLudaSHS
Politico про отставку Залужного:

https://www.politico.eu/article/ukraine-general-ru...

Вот так
Теперь нам вкидывать будут - что американцы не против и дали добро
И второй скан - это ж Безугла?
Какой военный офицер🤷‍♀️👀👀
Молниеносно в сми уходит все, просто как заготовки
ну звісно, а зараз всі вилізуть з окопів і на Мальдіви
Tammy21• 08 февраля 2024
Ответ дляБася-Мася
Удалено администрацией...
Krasivaja_ja• 08 февраля 2024
Ответ дляraven_i
Можливо, у ваших. У моїх люди друг друга заспокоюють і кажуть, що його є за що хвалити, рівно як є за що критикувати Залужного. Поживем побачим, але істерику цю я не розумію щиро.
Ми вже бачили що може і не може Залужний. Давайте побачимо що робитиме цей, тоді й оцінимо, а не з лайном по традиції змішаємо ще до весняного наступу.
Який наступ? 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
Mangoskin• 08 февраля 2024
Ответ дляРеверанс
Скоро ікони намалюють з клоуна,всі родини азовців його ненавидять.
І за Золоте,і за здачу наших в полон.
Вся армія ненавидить,як і сирського.
Миршаве,дурне,мстиве...
Миршаве 🤣🤣🤣🤣
Tasya-Natusya• 08 февраля 2024
Сирський командував обороною Києва і доволі успішно ( тільки не треба росказувати казки про жести доброї волі від мордви, що вони самі пішли). Те що він росіянин? Ну так, і у кацапні достатньо у війську українців за походженням, які обстрілюють Україну.
Але те що Залужний іде, це дуже прикро.
Elena1823• 08 февраля 2024
Нормальне рішення в ході війни. Новий генерал - нові стратегії, новий дух, нові звершення. Гойда! 🫡
lilu1990• 08 февраля 2024
Ответ дляБонСу
А вообще анекдот конечно все это ’общественное мнение’... Мобилизоваться к Залужному не хотим, но Залужный святой. Сырский ужасный и хуже некуда, но сам же Залужный с ним работал плотно 2 года. Зелины назначения ужасны, но именно Зеля поставил Залужного еще до войны.
Это называется биполярка )) общенациональное расстройство я смотрю.
Залужний запропонував мобілізувати 500000 людей

Але мясник Сирський і мобілізація робиться під нього
Vlada-Maria• 08 февраля 2024
Ответ дляLudaSHS
Politico про отставку Залужного:

Вот так
И второй скан - это ж Безугла?
Какой военный офицер🤷‍♀️👀👀
Калька один в один з москальського ІПСО.. Втім, синок фсбшника інакше не вміє, ’нє обучєн’
Клементина• 08 февраля 2024
Ответ дляLudaSHS
Politico про отставку Залужного:

Вот так
И второй скан - это ж Безугла?
Какой военный офицер🤷‍♀️👀👀
А трения со США по поводу контр наступа. Это, наверное, о том, что он не хотел его начинать без нужного количества оружия. Но Зе и партнёры настояли.
LudaSHS• 08 февраля 2024
Ответ дляVlada-Maria
Так быстро подали как
там, конечно , комплименты от американцев в статье но и наш спичер .. капец . про фейсбук.
Krasivaja_ja• 08 февраля 2024
Ответ дляMangoskin
Это же Настюшак , у нее Зеленский потомок Иисуса 🤣
Вы не помните ее тем ?)
Ага, помним
И апостол Андрей ( Ермак)
Веселка ( дурдом) теперь вместо нее
Vlada-Maria• 08 февраля 2024
Ответ дляMangoskin
Вы не помните ее тем ?)
Який потомок? Принижуєте велич? беріть вище, сам творець Ісуса
Maria Rem• 08 февраля 2024
Честно , для мене наче земля пішла з під ніг... Тепер боюсь якби не стався воєнний переворот в найближчому майбутньому. Оскільки багато хто не захоче стати під новим генералом, а русня цим може скористатись....
Як на мене це найтупіше рішення влади останього десятиліття...
Хоч я і не песиміст, але в голові все крутись ....Як лохів розвели за спинами,
Діла свої зробили, злили нас,
Мене з тобою разом в унітаз
Злили нас!......
Мимо_шла• 08 февраля 2024
Ответ дляКарпатський грибар
Перепрошую, коли читаю - народився там чи там, хочеться гаряче заперечити.
У моєму паспорті - як тавро на лобі - місце народження москва.
Хоча мама тільки лиш поїхала у місце відрядження мого діда, бо були прийнятні умови. Більше ніякого стосунку до москви не маю.
При теперішній мобільності населення місце народження не має значення.
Вы как и он жили в рашке до 15 лет?
Закончили Московский военный вуз, обзавелись там друзьями, ваш родной брат и родители по прежнему в рашке?
А у Сырского - да.
sky-labs• 08 февраля 2024
Ответ дляowl62
Яценюк что ли? Просто заинтриговали...
Нет
Арестович
Без шуток
Клементина• 08 февраля 2024
Ответ дляlilu1990

Цікаво, ким буде воювати Сирський, якщо мобілізацій не буде.
nata.ant• 08 февраля 2024
Ответ дляМимо_шла
Вы как и он жили в рашке до 15 лет?
А у Сырского - да.
Так хто його взагалі допустив ? Він же не при зелені прийшов
Любовь Вадимовна• 08 февраля 2024
Ответ дляМимо_шла
Вы как и он жили в рашке до 15 лет?
А у Сырского - да.
ого, оце так новина
LudaSHS• 08 февраля 2024
Ответ дляКлементина
и это.
И что они просили только Юг, не трогать восток.
Было большом материале Экономист про наше контрнаступление

Они же сами там просчитали 30 км вдень по стандартам нато, и типа не они не верно считали,,; а Залужный

Но он потом признал в Эссе свои просчеты
Мимо_шла• 08 февраля 2024
Ответ дляnata.ant
Он и до зелени был.
Дебальцево его гениальное руковоство
Mangoskin• 08 февраля 2024
Ответ дляVlada-Maria
Пардон 🤣
Vlada-Maria• 08 февраля 2024
Ответ дляLudaSHS
Так быстро подали как
Писався текст відразу видно де і ким
shalti21• 08 февраля 2024
Ответ дляlilu1990
Хай би і звільнили. Його стратегія убити якнайбільше кацапів і зупинити тим самим війну не виправдалася. Він сам то визнав
Поставили вже нового...то пиз... тепер точно до останнього
lilu1990• 08 февраля 2024
Ответ дляMaria Rem
Діла свої зробили, злили нас,
Мене з тобою разом в унітаз
Злили нас!......
Клементина• 08 февраля 2024
Ответ дляМимо_шла
Вы как и он жили в рашке до 15 лет?
А у Сырского - да.
А у него родители сейчас в рашке???
Мимо_шла• 08 февраля 2024
Ответ дляЛюбовь Вадимовна
ого, оце так новина
Почитайте его биографию
LudaSHS• 08 февраля 2024
Ответ дляVlada-Maria
Писався текст відразу видно де і ким
Наше то от Подоляка
А ’военный офицер’ анонимно - це марьяна
Бо хто про фейсбук кидав?
Elen_17• 08 февраля 2024
Ответ дляKrasivaja_ja
Мобилизацию с отловом делают под сырского
Он мясник
Нужно 500 тыс
Закидывать русню трупами наших ребят
Будут компенсировать людьми отсутствие оружия
Это страшно
Мимо_шла• 08 февраля 2024
Ответ дляКлементина
А у него родители сейчас в рашке???
Русня пишет да, уже и брата его нашли.
Тот сказал,что не общается с ним и вообще не знает где он😂