В перші найскладніші дні Великої Війни ми вистояли проти підлого та сильного ворога. Вистояли разом. Наша битва триває і щодня змінюється. Завдання 2022 року відрізняються від завдань 2024 року. Тому усі повинні змінитись та адаптуватись до нових реалій також. Щоб перемогти теж разом.
Щойно ми зустрілись з Верховним Головнокомандувачем. Важлива та серйозна розмова.
Прийнято рішення про необхідність зміни підходів та стратегії.
Вдячний усім, хто поруч. Команді Генерального штабу, Міністерства оборони, Президенту України.
Я пишаюсь кожним та кожною в Збройних Силах України, які захищають майбутнє наших дітей. Усіма солдатами, сержантами та офіцерами. Схиляю голову перед усіма, хто віддав своє життя за Україну і свободу. Пам’ятаємо і помстимося за всіх.
Українці обовʼязково переможуть.
Слава Україні!
Українці обовʼязково переможуть.
Слава Україні!
Ответ дляVeselka8
Кровью блевать будет русня, за всё ответя падлы.
У нас наконец-то Сырский главком.
Тот кто знает, умеет, и ДЕЛАЕТ.
Дождались.
У нас наконец-то Сырский главком.
Тот кто знает, умеет, и ДЕЛАЕТ.
Дождались.
Ну я вообще не против если так случится, но в реальности немного не так всё происходит/достигается, и рядом с нами никогда не будет пустынной територии бывшего оркостана, как и внезапного прогресса на поле боя после фатальной точки невозврата в организации обороны/стратегии/финансирования/соц поддержки, а если достигать эти фантазии просто перемалыванием в стиле лысого зэка вагинера..ну не знаю, до эйфории как-то далеко.
Ответ дляVeselka8
Сырский - принесет мир Украине.
А мир возможен только после победы.
Русня бойтесь и прячтесь в землянках, в схронах.
Вам всем пришла п****.
Там ещё и от США деньги идут уже.
И самолетики скоро будут с бомбами летать и бомбить головы нацистов которых никто не звал на Украинскую землю.
А мир возможен только после победы.
Вам всем пришла п****.
Там ещё и от США деньги идут уже.
Нам вжже один дурачок мир ніс.
Ніс,ніс і не доніс
Бо дурачок побачив мир в очах маньяка путіна
Ніс,ніс і не доніс
Vlada-Maria• 08 февраля 2024
Ответ дляРеверанс
А леніна де готували до керівництва срср?Недоучка,придурок і маньяк ваш ленін,таке собі розтиражоване чмо
І теж вовка)
Ответ дляlilu1990
Та чого ниций і підлий?
Залужний кров´ю призначення підписував чи може душу Зеленському продав за посаду? Шо ви несете? Не сотворі собі кумира
Ваші намагання виправдати поступок зеленського - марні.
Зеленського (як і вас) просто бісить масштаб Залужного, це чиста ненависть до людини, якою ти не будеш ніколи, скільки б цацок на тебе не повісили.
Ответ дляAnnaOst
Та чесно кажучи вже є відчуття що все йде до розв´язки. Таке саме було відчуття серед переломною ніччю на майдані. Далі або диво або ’горе переможеним’. Ну сталося ж диво один раз, може ще раз станеться (так, оцб частину не тре будь ласка коментувати в стилі ’наївна’)
В мене теж таке відчуття, що це фінальна стадія
Ответ дляraven_i
Просто хочеться нагадати це всім тим, хто тут істерику влаштовує. Ви думаєте, Залужний роками би мав сидіти далі на чолі армії? Ваш герой фотографувався би з таким ’м´ясником’ (тільки тут це зустрічаю, хоча аналогічне говорять і критики Залужного). І останнє. Ви правда думаєте, кінцевий результат від вас чи від цієї перестановки сильно зміниться?
Мені теж шкода, що Залужний йде. Але припініть цей вой. Я маю страх, що саме такий настрій сприяє програшам і думаю що новому Главкому і без вас весело у всіх сенсах.
Хай Бог простить...Яке ж воно миршаве
Elina Zorina• 08 февраля 2024
Ответ дляРеверанс
Після чого на Україні можна буде поставити хрест.сирський утилізує всіх до кого руки дотягнуться і це будуть не росіяни.
А зараз хіба не так, по містам одні гроби йдуть?
Vlada-Maria• 08 февраля 2024
Ответ дляYanina-UA
Я за Залужного писала, не за Зе
Ви відповідали на пост, де йшлося саме про зе
Ответ дляVeselka8
Главное что русню уже точно не врятуваты...
Остался бы Залужный, я бы ещё поверила..
А теперь и деньги от США, и Сырский, и ф-16..
Да вот и пришел русне конец.
Бесславная СВО закончится крахом
Да вот и пришел русне конец.
Бесславная СВО закончится крахом
Не прийшлось би українцям йти у партизани....
після дурнів сирських....
Ответ дляYanina-UA
Читали чи може бачили в театрі п´єсу ’Погані дороги’? Там є слова ’Мама Марія, чи немає у тебе для нас іншого фіналу?’ У мене це в голові крутиться останні кілька годин як заївша платівка. Тре мабуть випить
Vlada-Maria• 08 февраля 2024
Ответ дляmarata
Видно, добре платять… Меч 🤦♀️
Може там ’моча’ було, а Т9 пожартував?
Ответ дляraven_i
От в нього навіть личина якась фсбшна…
Чимось мені нагадує генерала власова
Svetljachokkkk• 08 февраля 2024
Ответ дляVeselka8
Вот так вот.
Залужному денег не дали.
Сырскому дадут.
Потому-что Сырский это не тот кто будет что-то русне сливать.
Это тот кто будет русню уничтожать.
Кто будет освобождать Украину марш-броском прямо до Севастополя.
Великий Сырский - великий победитель.
ВСУ с Сырским.
Мы за Сырского.
Мы за Зеленского.
Мы из Украины
Залужному денег не дали.
Сырскому дадут.
Это тот кто будет русню уничтожать.
Великий Сырский - великий победитель.
ВСУ с Сырским.
Мы за Сырского.
Мы за Зеленского.
Мы из Украины
У Вас вже питали, що Ви вживаєте?
ТашаНаташа• 08 февраля 2024
Ответ дляVeselka8
Удалено администрацией...
Что за бред? У меня одноклассник воюет, с полиции пошел добровольцем. Офигеннейший парень, умный, порядочный. Так он тоже находит пару минут иногда на ФБ пост написать.
Так вот, прям скрином
Vlada-Maria• 08 февраля 2024
Ответ дляIn limbo
Мда ****ть… Так стріляти собі в ногу на турборежимі. При чому з подвійним комбо, призначивши Сирського 🤦♀️ Яке ж ****банство.
Він не собі, малорос по Україні...
Vlada-Maria• 08 февраля 2024
Ответ дляSlobozhanochka
Не треба так писати, там повний пи...ць.
Я в курсі, бо там є близькі...