So_so• 08 февраля 2024

Заявление Залужного ...

В перші найскладніші дні Великої Війни ми вистояли проти підлого та сильного ворога. Вистояли разом. Наша битва триває і щодня змінюється. Завдання 2022 року відрізняються від завдань 2024 року. Тому усі повинні змінитись та адаптуватись до нових реалій також. Щоб перемогти теж разом.

Щойно ми зустрілись з Верховним Головнокомандувачем. Важлива та серйозна розмова.
Прийнято рішення про необхідність зміни підходів та стратегії.

Вдячний усім, хто поруч. Команді Генерального штабу, Міністерства оборони, Президенту України.

Я пишаюсь кожним та кожною в Збройних Силах України, які захищають майбутнє наших дітей. Усіма солдатами, сержантами та офіцерами. Схиляю голову перед усіма, хто віддав своє життя за Україну і свободу. Пам’ятаємо і помстимося за всіх.

Українці обовʼязково переможуть.

Слава Україні!
nata.ant• 08 февраля 2024
Ответ дляКлементина
А у него родители сейчас в рашке???
Я щось сумніваюся в цьому,що вони б так просто там жили
Dumky• 08 февраля 2024
Ну, хто так хотів звільнення Залужного, то вже завтра кінець мобілізації? А післяслязавтра перестануть стріляти? І «мір любой ценой» настане?
РойЛеля• 08 февраля 2024
Тема кипить, всього не перечитати.
Є хоч якісь плюси в цій кадровій перетасовці?
shalti21• 08 февраля 2024
Ответ дляElen_17
Это страшно
дуже...у нього давно таке прозвисько... усі знають як він командує
Мимо_шла• 08 февраля 2024
Ответ дляКлементина
А у него родители сейчас в рашке???
Кстати его папа военный россии, уже в отставке
lilu1990• 08 февраля 2024
Ответ дляКлементина
Цікаво, ким буде воювати Сирський, якщо мобілізацій не буде.
Що Залужний , що сирський - без різниці взагалі. Спитайте у мого брата - та рагедія для нього чи ні. Та побарабану. Армія це машина.персоналії ролі не грають, тільки на рівні того яку посадку штурмувати.

Ні один ні другий укр не реформував, вона як була совєцькою, так і лишилася. Грають роль персоналії на рівні командирів. От де біда. А вони генералів поділити не можуть
Аноним Первый• 08 февраля 2024
Ответ дляКлементина
А у него родители сейчас в рашке???
У єрмака теж.
Клементина• 08 февраля 2024
Ответ дляМимо_шла
Русня пишет да, уже и брата его нашли.
Тот сказал,что не общается с ним и вообще не знает где он😂
Прикол, конечно.
Наша Матвиенко рашкой руководит.
А чувак из русни украинской армией.

Но про брата и родителей - это интересный поворот.
lilu1990• 08 февраля 2024
Ответ дляshalti21
Поставили вже нового...то пиз... тепер точно до останнього
Це не від сирського залежить. Ви як малі діти
Peres Lal• 08 февраля 2024
Уже указы готовы.
Реверанс• 08 февраля 2024
Ответ дляРойЛеля
Тема кипить, всього не перечитати.
для путіна гарні новини,на болотах захлинаються від радості, в наших окопах все навпаки один мат від такого дебільного керівництва
Мимо_шла• 08 февраля 2024
Ответ дляКлементина
Прикол, конечно.
Наша Матвиенко рашкой руководит.
А чувак из русни украинской армией.

Угу, интересный.
Русня почему-то радуется
sky-labs• 08 февраля 2024
Ответ дляTasya-Natusya
Сирський командував обороною Києва і доволі успішно ( тільки не треба росказувати казки про жести доброї волі від мордви, що вони самі пішли). Те що він росіянин? Ну так, і у кацапні достатньо у війську українців за походженням, які обстрілюють Україну.
Але те що Залужний іде, це дуже прикро.
Расчет на количество ’утюгов’?
Вы такая тут не первая.
От многократного повторения брехня правдой не становится...
nata.ant• 08 февраля 2024
Ответ дляРеверанс
Так цей давно в армії,його ж не зеля привів в армію
Любовь Вадимовна• 08 февраля 2024
Ответ дляnata.ant
гуглю і ніде не можу знайти про це інфо. Може це спецом написано?
Valentina shop2020• 08 февраля 2024
Ответ дляsky-labs
Никто до сих пор не понял истинных намерений ’партнеров’?
Они нам не дадут выиграть
А вы что только поняли,мы уже давно проиграли все
СhanelKa• 08 февраля 2024
Ответ дляnata.ant
Ну якось родичі Арахамії спокійно живуть в рашці
Ще й не бідно
Реверанс• 08 февраля 2024
Ответ дляPeres Lal
Уже указы готовы.
Кранти нашій армії...
Країна приречена....
lilu1990• 08 февраля 2024
Ответ дляРеверанс
Кранти нашій армії...
Країна приречена....
Любовь Вадимовна• 08 февраля 2024
Ответ дляPeres Lal
Уже указы готовы.
вже у вікіпедії все написано
sky-labs• 08 февраля 2024
Ответ дляКлементина
А трения со США по поводу контр наступа. Это, наверное, о том, что он не хотел его начинать без нужного количества оружия. Но Зе и партнёры настояли.
Они по направлению главного удара не сошлись.
А ’партнеры’ еще и поставки затормозили....
Mangoskin• 08 февраля 2024
Ответ дляРойЛеля
Тема кипить, всього не перечитати.
Только для раши
Fighter05• 08 февраля 2024
Ответ дляСhanelKa
В мене от питання
Яка воююча держава назначить на такий пост людину, по народженню в країні ворога ?
От хоч одну напишіть таку країну у війні
І для чого ?
Я розумію всі нюанси, совок був тоді, і інше
Але ж, є відповідь в когось?
Не треба ригаючі смайли і рукаліцо
( я їх не побачу ) в додатку
Можна без них
Тільки відповідь
Я сиджу просто в шоці це все читаю, і ті ж самі думки як у вас.
Lanuella• 08 февраля 2024
Ответ дляlilu1990
Да что вы, Залужный наших отводил и сохранил жизни, а этот генерал 200 всех бы в мясорубку.
БрЮнЕтОчКа77777• 08 февраля 2024
Ответ дляМимо_шла
Вы как и он жили в рашке до 15 лет?
Закончили Московский военный вуз, обзавелись там друзьями, ваш родной брат и родители по прежнему в рашке?
А у Сырского - да.
А семья его где? Сыновья?
ebbi• 08 февраля 2024
Ответ дляМарго 152
Коли там президентські вибори?
Боюся,що вже дуууже не скоро.І не через війну.Ніколи в житті ні за одного Володимира не голосуватиму.Щось ці володарі...
Mangoskin• 08 февраля 2024
Ответ дляРеверанс
рашня уже откровенно ликует , пишут «наш теперь украинской армией руководит, вот это поворот»
Фу, просто
lilu1990• 08 февраля 2024
Ответ дляLanuella
Куди хто відводив?
sky-labs• 08 февраля 2024
Ответ дляValentina shop2020
Нет, не проиграли
Мимо_шла• 08 февраля 2024
Ответ дляБрЮнЕтОчКа77777
А семья его где? Сыновья?
Где-то читала,что сынок 96года в Австрии