В перші найскладніші дні Великої Війни ми вистояли проти підлого та сильного ворога. Вистояли разом. Наша битва триває і щодня змінюється. Завдання 2022 року відрізняються від завдань 2024 року. Тому усі повинні змінитись та адаптуватись до нових реалій також. Щоб перемогти теж разом.
Щойно ми зустрілись з Верховним Головнокомандувачем. Важлива та серйозна розмова.
Прийнято рішення про необхідність зміни підходів та стратегії.
Вдячний усім, хто поруч. Команді Генерального штабу, Міністерства оборони, Президенту України.
Я пишаюсь кожним та кожною в Збройних Силах України, які захищають майбутнє наших дітей. Усіма солдатами, сержантами та офіцерами. Схиляю голову перед усіма, хто віддав своє життя за Україну і свободу. Пам’ятаємо і помстимося за всіх.
Українці обовʼязково переможуть.
Слава Україні!
Українці обовʼязково переможуть.
Слава Україні!
Espresso_caffe• 09 февраля 2024
Ответ дляnutty
Сразу видно, шо вы за зелень голосовали
Удалено администрацией...
Байрактарочка• 09 февраля 2024
Ответ дляМанула
Цікаво, як недолугі рішення приЗЕдента вплинуть на рейтинги?
преПиздента
Ответ дляJul-Ap
Да.
Морально удар очень жестокий .
Где-то читала, что это отвлекают от возможной потери Авдеевки...отставка Залужного сокрушительнее удар по надеждам народа , чем потеря 10 Авдеек.
Мне сегодня тоже на душе так же хреново, как в конце февраля 2022 г.
Морально удар очень жестокий .
давно ходили слухи, что у Залужного и Зе разногласия.
К примеру,что Залужный не хотел оборонять Бахмут так долго, что это не имело военного смысла, только политический. И потери наши были очень большими.(((
Военные НАТО тоже выссказывали такое мнение.
Сырский в этом плане больше послушен Зе.
Это слухи, конечно, в ставке Зе или Залужного у меня нет знакомых.)
Смерть адьютанта Залужного - мне кажется была неспроста, и тогда еще подумала, что его скорее всего уберут.
+ у Залужного рейтинг , наверное выше, чем у Зе, а в политике конкурентов не любят.
Так что все соединилось.
Full House• 09 февраля 2024
Я насправді не ідеалізую ні Зеленського, ні Залужного, і не бачу великої проблеми у зміні керівництва, тим більше, що у всіх є, мʼяко кажучи, прорахунки. Страшно, якщо це звільнення було за домовленістю, все інше не так лякає. Сподіваюсь, наступник приведе країну до перемоги.
Ответ дляFull House
Все було готовим до нас, мені більше страшно якщо з контактує з п щось до того йде
Ответ дляFull House
Мясник?
Якою ціною...і що є перемога?
Від жодного з військових, яких особисто знаю не чула радості від сьогоднішніх новин.
Якою ціною...і що є перемога?
Full House• 09 февраля 2024
Ответ для4мама
Мясник?
Якою ціною...і що є перемога?
Саме тому, що і я не чула радості, я не сумую за Залужним. Напевне, він зробив те, що міг. Я вдячна за його роботу, але історії з фронту іноді жахливіші, ніж можна уявити.
Для мене перемогою буде вже те, що путін подохне, орки раптом зупиняться і це все скінчиться мирною угодою, найвигіднішою для нас. Тому стратегія мʼясника точно не те, на що я сподіваюсь. Власне, я зовсім не впевнена, що існує стратегія, яка б повернула час назад.
Звісно, хотілося б кордонів 91 р, і шкода тих, хто виїхав і не повернеться додому, але кожен день війни вартує нам людських життів, втрат і страждань. Я не можу хотіти більшого ціною чийогось життя.
Full House• 09 февраля 2024
Ответ дляCаванна
Ну це вже взагалі песимістичні думки. Навіть думати про таке не буду.
Мария-a546• 09 февраля 2024
Ответ дляМарго 152
В духе, але думаю він буде наступним президентом.
Они на это и рассчитывали, ничему вас история не учит.
Ответ дляКокоСина
)
хтось ще читає Джокера? Це ж тг Єрмака) Тепер у Єрмака в усіх гілках і сферах влади свої люди, Залужний йому дууууже заважав, був не підконтрольний і мав своє бачення і точку зору. Плюс його рейтинг зашкалює, а це не на руку Зеєрмакам, конкуренти усуваються. Так само було і з Кімом на початку війни, коли його рейтинг поліз вгору, зверніть увагу тепер він не дуже медійний. Хочеться ще багато чого сказати, але всі і так все розуміють, окрім марафоннутих... Ну що сказати дівчата, нам пи#да, зливають нашу Неньку.
Ответ дляAne4ka777
Але просто так не зіллють, ще міліон найкращих перемелять тією мясорубкою :(
Короче...хочеться думати що то Місяць з Плутоном так впливають на мій настрій :(
Espresso_caffe• 09 февраля 2024
Ответ дляAne4ka777
Мне страшно от того, что этих Зермаков мы не выпрем никогда, ещё хуже Янычар. И война будет единственным способом для них держаться влады и поэтому она не закончится ещё долго.
ViktoriyaM2013• 09 февраля 2024
Ответ дляkush
Завтра зранку пообіцяв добру новину Береза
Должность связанная с НАТО или Британией?
Уедет он из Украины..
ViktoriyaM2013• 09 февраля 2024
Ответ дляEspresso_caffe
Ирмак был долгое время связан с партией рыгионов. И ,видимо, не был, а есть.
Вышиванки надели, а гниль внутри осталась
Ответ дляAne4ka777
Я читаю багато каналів і точок зору. Крім марафонів. Мені так простіше робити висновки