So_so• 08 февраля 2024

Заявление Залужного ...

В перші найскладніші дні Великої Війни ми вистояли проти підлого та сильного ворога. Вистояли разом. Наша битва триває і щодня змінюється. Завдання 2022 року відрізняються від завдань 2024 року. Тому усі повинні змінитись та адаптуватись до нових реалій також. Щоб перемогти теж разом.

Щойно ми зустрілись з Верховним Головнокомандувачем. Важлива та серйозна розмова.
Прийнято рішення про необхідність зміни підходів та стратегії.

Вдячний усім, хто поруч. Команді Генерального штабу, Міністерства оборони, Президенту України.

Я пишаюсь кожним та кожною в Збройних Силах України, які захищають майбутнє наших дітей. Усіма солдатами, сержантами та офіцерами. Схиляю голову перед усіма, хто віддав своє життя за Україну і свободу. Пам’ятаємо і помстимося за всіх.

Українці обовʼязково переможуть.

Слава Україні!
LoliTaran• 09 февраля 2024
Ответ дляКокоСина
Щоб кожна Васіліса, яка прийде ввечері з роботи і прочитає новину, не тягнула її сюди в надії бути першою
Так куча таких тем, котрі по сто разів переписані в топі й нічого. А тут прям закріпили.
КокоСина• 09 февраля 2024
Ответ дляLoliTaran
Правильно зробили
nutty• 09 февраля 2024
Ответ дляУаджит
Знати б ще, навіщо він це робить.
Бо якби хотів, то віддав би путлеру Україну відразу, от тільки не віддав, тому питання: чому усе, як є зараз відбувається, значить віддавати він Україну не планує, а от що планує тоді, чому нищить людей?
Саме це, дуже важливо зрозуміти.
Він нічого не планує. Планують дорослі серйозні дяді. А це мале і дурне грає роль за гроші.
Светік• 09 февраля 2024
Ответ дляБасина
фото
Кто-то нашел эту тему, я не могу найти(((
Jul-Ap• 09 февраля 2024
Ответ дляСоната любви
оба одинаковые.

только из за создали образ героя.

если бы сырского назначили главкомом в 2021-2022, раскручивали образ железного генерала, святого божества.
я на 100 процентов уверена, сейчас бы пели батько наш сырский.
Почему-то военные в горячих точках отзываются не одинаково.
Странно, что вы этого не заметили, вы же часто указываете на свои многочисленные источники.
nutty• 09 февраля 2024
Ответ дляmavka.cy
Питання до тих, хто голосував за зеленського
про що ви зараз думаєте?
Їм процес мислення не знайомий
deep soul• 09 февраля 2024
Ответ дляEspresso_caffe
Новый еще похлеще мясник
а Зеленский типо говорил в интервью, что это Залужный хочет всех мобилизовать, а люди бедненькие устали
Ну посмотрим, что теперь будет
nata.ant• 09 февраля 2024
Ответ дляСветік
Та закрита вже,а написана ті замітки вже після пробної відставки залужного,не сприймайте ви все за передбачення року,ті хто щось знає явно тут теми не створюють
Jul-Ap• 09 февраля 2024
Ответ дляLoliTaran
Вы считаете, что отставка главного военного страны в период войны недостаточно важная тема для закрепления?
ЯкВаріант• 09 февраля 2024
Ответ дляnutty
Так и есть, согласна с Вами.
nutty• 09 февраля 2024
Ответ дляМанула
Цікаво, як недолугі рішення приЗЕдента вплинуть на рейтинги?
Рейтинги - десята річ. Головне, шо надія на перемогу сьогодні зникла назавжди
Fashion4• 09 февраля 2024
Ответ дляmar_mar
Ніхто з нас просто не вірив до кінця що вони нападуть, ну як так, 21 сторіччя, для чого, які цілі? Ще й так цинічно і масштабно(.
Лично я верила. Потому что видела что они натворили в 2014. Все мои подруги говорили что я выжила из ума и что не может быть войны. Но у меня была уверенность что война возможна
Светік• 09 февраля 2024
Ответ дляnata.ant
Точно, побачила там вже смітничок. Та я й не сприймаю. Перед сном вирішила ще почитати
ЯкВаріант• 09 февраля 2024
Ответ дляmavka.cy
про що ви зараз думаєте?
У них нет мышления, там пусто, особенно после того как посмеялись, когда привели его к власти.
Sonchik• 09 февраля 2024
Ответ дляnutty
Але приблизно 72 % порадниць чомусь впевнені, що і планує, й вирішує, і що його рішення ще хтось і виконує 😂
Garriet• 09 февраля 2024
Ответ дляnata.ant
Так стояли,і в 2014 були,і в 2015 я з прикордоння,в нас в сусідньому селі зі сторони рашки гради стояли і ще щось,і це Сумська область,я думаю і далі вони не пішли,бо теж якісь договорняки були
Мінські угоди діяли, які відтермінували загальномасштабне вторгнення
Але чомусь більшість сприймає їх за зраду
Jul-Ap• 09 февраля 2024
Ответ дляnutty
Да.
Морально удар очень жестокий .
Где-то читала, что это отвлекают от возможной потери Авдеевки...отставка Залужного сокрушительнее удар по надеждам народа , чем потеря 10 Авдеек.
Мне сегодня тоже на душе так же хреново, как в конце февраля 2022 г.
Нина____• 09 февраля 2024
Ответ дляHelloKitty18
Сирський високий зростом.
Не знаю. Вот)
Espresso_caffe• 09 февраля 2024
Ответ дляJul-Ap
Да.
Морально удар очень жестокий .
скажите, а вы адъютант Залужного? что вы знаете о нем не из прессы? лично с ним закомы? работали? детей крестити?
alina 94• 09 февраля 2024
Ответ дляGarriet
Ну ,діяли ,це дуже голосно сказано.Путін готувався просто до подальшої війни,йому начхати на будь які угоди в принципі.
nutty• 09 февраля 2024
Ответ дляУаджит
Походу і ще не ’наржались’ й досі ’по приколу’
Еленнн• 09 февраля 2024
Ответ дляdeep soul
Ну посмотрим, что теперь будет
Зараз,певно тепер впевненність, що тепер життя нас та наших рідних в надійних руках??
nutty• 09 февраля 2024
Ответ дляSonchik
Як, власне, і такий самий відсоток населення країни
Jul-Ap• 09 февраля 2024
Ответ дляEspresso_caffe
Нет, о Залужном я знаю только от военных, но мой близкий родственник работал с Сырским.
А у вас как и на чем построены оценки ситуации?
nata.ant• 09 февраля 2024
Ответ дляGarriet
Так,дали рашці приготуватися до наступу,і не важливо хто зараз був би призедентом,вони б все рівно напали.А тут думають що при пороху б не пішов би далі
Соната любви• 09 февраля 2024
Ответ дляEspresso_caffe
ну про Сырского уже ничего хорошего не думает армия, вон вошингтон пост уже опубликовал статью
за хотят вывести из игры, снимая с него ответственность не только за 24.02.2022, но и за все провалы.

без команды за, не мог бы сырский держать войска под огневым штурмом.

армия подчиняется главкому.

каждый штаб подчиняется генеральному штабу.

штаб держит связь с генеральным штабом.

за достаточно было взять на себя ответственность за жизни военных и дать приказ выходить из Соледара, Бахмута.

экстренно созвать пресс конференцию и озвучить, для спасения жизни военных, он отдает приказ, беря на себя ответственность.

14 Березня 2023
Подальше утримання Бахмута спільно підтримує військово-політичне керівництво України
Члени Ставки заслухали доповіді Залужного та командувачів оперативно-стратегічних угруповань військ про актуальну ситуацію на фронті.

«Розглянувши перебіг оборонної операції на Бахмутському напрямку, всі члени Ставки висловили спільну позицію щодо подальшого утримання та захисту міста Бахмут», — повідомили в ОП.

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний наголосив, що оборонна операція на Бахмутському напрямку має «надважливе стратегічне значення» для стримування ворога.
«Вона ключова у стійкості оборони всього фронту. Дякую кожному захиснику і захисниці, які дають гідну відсіч окупантам і наближають перемогу України!» — пише Залужний.
КокоСина• 09 февраля 2024
Вже кацапські підараси пишуть на своїх помийках що це договір зе і пу. Типа ти скидаєш Залужного, а я тобі за це даю 100 полонених на обмін . Дибіли
nutty• 09 февраля 2024
Ответ дляEspresso_caffe
Сразу видно, шо вы за зелень голосовали
Marysolka• 09 февраля 2024
Дівчата, може вже спать підемо?
Бо забігла на хвилинку, а вже дві години читаю🤣.
Голова обертом від різних точок зору і теорій змов. Як його заснути зараз?
Sonchik• 09 февраля 2024
Ответ дляMarysolka
Дівчата, може вже спать підемо?
Ви брюнетка?