Сама не знаю• 08 февраля 2024
Зварила кислющий буряк, всередині такий, пропав?
Вони усі такі варені? Варила годину, на смак кислятина
КаваЗМолоком• 08 февраля 2024
може сорт такий, є буряки які після варки мабть ніби волокна по колу в середині. Якби варили гнилий буряк - то він був би твердий і чорний
Сама не знаю
• 08 февраля 2024
Ответ дляДівка в намисті
Буряк буває кислим?
Значить пропав? Це вже 3 купляю в нас в магазині, усі кислі
Сама не знаю
• 08 февраля 2024
Ответ дляСиреневая цапля
Нет, он сладкий обычно. А вы ранее не ели никогда?
Іла в дитинстві. Наче він ніколи не був кислим
Сиреневая цапля• 08 февраля 2024
Ответ дляСама не знаю
Купите в другом месте.
Сама не знаю
• 08 февраля 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
Ось тут також так.. волокна по колу, але і на смак кислий 😔 так хотіла той буряк… значить не пропав, а такий 😔
КаваЗМолоком• 08 февраля 2024
Ответ дляСама не знаю
як ви варите? з сіллю, без чи оцету трохи додаєте щоб колір не втратив?
прям кислий-кислий? мог перемерзнуть... бо це не гнелий
FluffuRana• 08 февраля 2024
Ответ дляСама не знаю
А як варите?
Сама не знаю
• 08 февраля 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
Просто в воді, нічого не кидаю додатково. Промила від грязі і в воду на годину
Дівка в намисті• 08 февраля 2024
Ответ дляСама не знаю
Дивно, якщо гнилий, ви б це відчули коли мили, якщо підмерз то гірчить (імхо). Я кислого вареного буряка ніколи не їла, тому не розумію як це? А кислий він усюди, чи з якоїсь сторони солодкий чи ніякий?
Сама не знаю
• 08 февраля 2024
Ответ дляFluffuRana
А як варите?
Промиваю, кидаю в воду і годину варю
КаваЗМолоком• 08 февраля 2024
Ответ дляСама не знаю
могли коли вирощували буряки внести багато добрив хімічних в землю, тому такий присмак. Це як свиню годувати хімією або рибою а потім м´ясо чуть
FluffuRana• 08 февраля 2024
Ответ дляСама не знаю
Промиваю, кидаю в воду і годину варю
мало би бути все добре... Не стикалася з таким
Йосип_молодий• 08 февраля 2024
Все нормально с Вашим буряком. Кислый это что-то новое. У меня когда забытый свареный лежал долго ,вкус не знаю не пробовала ,но он становится липкий ,Вы бы сразу поняли ,его даже чистить не нужно.
Ростки жимолости• 09 февраля 2024
То такий буряк попався.
Я колись за кордоном купувала, там не дуже популярний овоч. І на смак саме кислий, або з гірчинкою. В кращому випадку просто ’ніякий’.
Спробуйте в іншому місці купити.