Мальовнича даль• 09 февраля 2024
Курс першої меддопомоги (червоний хрест)
Підкажіть, хтось проходив? Чи є можливість отримання сертифікату?
ГугелП@лАмался• 09 февраля 2024
Можете тут пошукати контакти обласної організації, що покриває вашу громаду і там запитати про найближчий курс. Є за невелику оплату - коли вам треба, і є безкоштовні - коли проводять для громад - треба слідкувати за анонсами. Курси є 6 і 12 годинні в залежності від спроможностей і вашої потреби. Після проходження видають сертифікат,що засвідчує проходження курсу з першої допомоги. Для своїх волонтерів роблять безкоштовне навчання першій допомозі і першій психологічній допомозі, з можливістю вивчитись на інструктора.
ГороховаЯ• 09 февраля 2024
У нас роботодавець організував такі курси. Чесно, не знаю, чи було це безкоштовно.
Набрали групу невелику, нас було 7 чи 8. І домовились на дводенний курс на вихідні - субота і неділя по 4-5 годин.
Розповідали цікаво, з прикладами, показували як на собі, так і ми один на одному практикувались.
В кінці проходили сертифікацію - оскільки група була невелика, індивідуально кожному моделювали ситуацію, і ти мав показати, як треба поводитись.