Небалувана Галя• 09 февраля 2024

Сироватка Medik8 Hydr8 B5 Liquid Rehydration Serum

Хто користувався, дійсно варто пробувати?
ХаДиДиШь• 09 февраля 2024
Пробовать нужно.
Медик8 отличная косметика

АсобеннАя• 09 февраля 2024
Мені воно ніякої різниці не дало, що звичайна, що інтенс. А консистенція тяжкувата виявилась для жирної шкіри. Гілауронка niod більше підійшла, вбирається шкірою повністю. Зараз лежить ще skinceutikals, дуже сподіваюсь, що не тяжка
АсобеннАя• 09 февраля 2024
Я про цю писала. Цінова категорія така ж як медік, але не настільки відома, в Україні як мінімум.

А саше на затест не знайдете? Мені медік раніше весь час цю hydr8 клав у коробки