ХуАнита• 09 февраля 2024
Монобанк і волонтерство
Хто розуміється на операціях та тарифах в Монобанку, допоможіть розібратися.
Маємо благодійну діяльність для збору коштів за кордоном. Переводимо кошти в Україну конкретним військовим на передовій. Наприклад зібрали 500є і перевали. Людина там отримала ці 500є. Тут все ок. Але є один нюанс. Та особа що переводить ці кошти постійно робить ці переводи з України на український рахунок воїну ЗСУ. А сама за кордоном готівку у валюті забирає собі. Каже що в неї в Україні в Монобанку багато грошей у гривнях. Тому вона переводить звідти гривні, а за кордоном забирає волонтерські євро. Мені дуже підозріло, тому що недавно вона відкрила ще один рахунок на свою родичку і тепер теж звідти переводить ті гривні. Що там в Монобанку такого.., вигідна конвертація валюти, кешбеки ? Вона говорить що це вигідно для нашої благодійної організації тому що ми не платимо комісію за перевод коштів в Україну.
Бачу як наша репутація погіршується, тому що цей процес не робиться прозоро. З іноземного рахунку перевести напряму на валютний рахунок одержувача (ЗСУ) немає проблем. Краще заплатити комісію зате все прозоро...
Що вони там мутять? Для чого всі гроші пропускають через Монобанк?
Якщо щось не зрозуміло пояснила , уточнюйте внизу , буду відповідати.
А шо сталося?• 09 февраля 2024
При чому тут монобанк не зрозуміло абсолютно. Якби переводив через приват вас би влаштувало?
В чому непрозорість незрозуміло. Є звіти: от стільки валюти, це в гривнях стільки, от рівно ця сума зайшла на рахунок воїна ЗСУ.
ХуАнита
• 09 февраля 2024
Ответ дляпьЯНА
вы собрали 500.
ваши воины тоже получили 500.
что вам еще надо?
ваши воины тоже получили 500.
что вам еще надо?
Я в цьому беру участь, переконую людей здавати гроші і мені всі одноголосно почали казати, що ми проводимо махінації з Монобанком. Хоча я до грошей на пряму ніякого відношення не маю. Хочу знати в що мене затягнули, в які махінації, бо я не в курсі...
Флюорография гуся• 09 февраля 2024
Ви морочите людям голови, а тепер ще і нам. Ви зібрали 500є, і отримали їх же без комісії. Що Вам ще треба?
Не зрозуміло, якої прозорості в конкретних діях Вам не вистачає і як Ви плануєте показувати цю прозорість, що Вам заважає Моно банк.
Флюорография гуся• 09 февраля 2024
Ответ дляХуАнита
То запитайте у людей, про які конкретно махінації вони говорять.
ХуАнита
• 09 февраля 2024
Ответ дляА шо сталося?
Прозора схема це коли волонтерська організація зі свого рахунку переводить кошти на валютний рахунок одержувача (ЗСУ).
пьЯНА• 09 февраля 2024
Ответ дляХуАнита
можете расшифровать?
в моем понимании это выглядит примерно так:
ребята, мы собрали 500€. это ххх грн.
у меня бы еще была табличка приходов в экселе. дафа фио сумма.
перевод с монобанка. и какой- то фидбек от военного: спасибо. получили ххх грн. кцпили дрон. и фото дрона.
а у вас это как?
ребята, мы собрали 500€. это ххх грн.
а у вас это как?
пьЯНА• 09 февраля 2024
Ответ дляХуАнита
Ми не морочимо людям голови, ми збираємо кошти на армію.
ответьте мне на мой вопрос пожалуйста
ХуАнита
• 09 февраля 2024
Ответ дляпьЯНА
можете расшифровать?
ребята, мы собрали 500€. это ххх грн.
а у вас это как?
ребята, мы собрали 500€. это ххх грн.
а у вас это как?
Саме так. Але я не розумію, чому люди почали нас звинувачувати в афері. І так і говорять що ми прокручуємо гроші по якійсь схемі в Монобанку, що так роблять всі волонтери. Коли я попросила показати мені людина відповіла, почитай в інтернеті там куча інфи. Але я нічого такого не знайшла.., може я якась тупа, чогось не доганяю ..
А шо сталося?• 09 февраля 2024
Ответ дляХуАнита
Ви що, перший раз волонтерите? До сих пір не вмієте фільтрувати?
ХуАнита
• 09 февраля 2024
Ответ дляпьЯНА
ответьте мне на мой вопрос пожалуйста
пьЯНА• 09 февраля 2024
Ответ дляХуАнита
еще раз.
КАК ВАШИ люди узнали про монобанки и прочее?
как выглядит у вас регистрация пр ходов от отчет по расходам?
пьЯНА• 09 февраля 2024
Ответ дляХуАнита
извините, я вас уважаю как людей волонтеров и в полном ахуе от вашей экономичесуой безалаберности. то, что в вашей башке ’ прозора схема’ может не иметь ничего общего с реальными платежами, переводами и сичтемой финмона.
Лика-прилипка• 09 февраля 2024
Ответ дляХуАнита
То це все через вигадки однієї людини? Навіщо ви всім розказуєте як переводите кошти і що економите на комісії банку. Показали скільки отримали пожертв, сказали, скільки це в гривнях, зробили скріншот з банку і військові показали скріншот, що отримали гроші і подякували.
Флюорография гуся• 09 февраля 2024
Ответ дляХуАнита
Люди самі нічого не доганяють, в чому Вас звинувачують, усім ввижається зрада. Що мені відомо про Моно банк, що там завжди вигідніші умови для курсів і рідко є якась комісія.
А якщо та людина просто збирає валюту і їй вигідніше ’купити’ її у Вас, ніж в банку, то яка кому різниця, військовий же отримав ту ж суму, що Ви зібрали, тільки в гривні, які він і буде витрачати.
ХуАнита
• 09 февраля 2024
Ответ дляА шо сталося?
Я допомагаю, безкоштовно. Моя ціль була і тільки допомогти чим можу. Я не професійний волонтер. Я не розбираюся в цих волонтерських схемах...
А шо сталося?• 09 февраля 2024
Ответ дляХуАнита
Можливо вас підозрюють в тому, що збирають гроші одні люди, а це зараховується потім як волонтерство іншим, хто безпосередньо перевів на рахунок одержувача.
Але блін, за це ще й так собачитись...
пьЯНА• 09 февраля 2024
Ответ дляХуАнита
но уже обвинили человека, кот орый без % сбросил вашим военныи деньги в мошенничестве.
вы просто бессовестные.
Булькаю• 09 февраля 2024
Ответ дляХуАнита
Мне бы больше не понравился ответ человека
Если вы с ней партнеры - то такой ответ не приемлемый.
Булькаю• 09 февраля 2024
У девушки этой понятно что есть свой выгода.
Она скажет так «покупает» себе евро за чуть сниженным курсом. И они сразу оказываются у нее в руках наличными. Ей не надо ходить в банкомат, платить комиссию и тд
А гривны она переводит в Украине. Тоже без комиссий и со своего дивана.
Это ее профит.
Профит вашего волонтерства в том, что вы тоже не платите комиссию. Девушка (как я понимаю) переводит вам на военного без комиссии.
Странно только что она сама этого не может рассказать.
И да. Монобанк - это просто удобно. Сам банк тут не при чем
Это ее профит.
ХуАнита
• 09 февраля 2024
Ответ дляБулькаю
Это ее профит.
Дуже дякую, перша тактовна відповідь.
Флюорография гуся• 09 февраля 2024
Авторе, я дуже поважаю Вашу роботу, час і бажання допомогти спільній справі. Якщо Ви чекаєте від когось розуміння, аплодисментів чи довіри - не дочекаєтеся. Будете відволікатися на кожну собаку, що на Вас кидається, і справа Ваша стоятиме на місці. Робіть мовчки свою роботу. По звіту, як тут вже Вам правильно писали: ось стільки ми зібрали, ось цю суму отримав такий то військовий, ось що ми купили, усім дякуємо, працюємо далі. ВСЕ!
Вчителька з мікрорайону• 09 февраля 2024
Ответ дляХуАнита
Наши выводят деньги заграницу на валютные карты без комиссии через волонтерские организации.
Например, с продажи крипты
ХуАнита
• 09 февраля 2024
Ответ дляА шо сталося?
Але блін, за це ще й так собачитись...
Я ні з ким не собачуся, в даний момент я просто намагаюся зрозуміти обидві сторони...
ХуАнита
• 09 февраля 2024
Ответ дляФлюорография гуся
Дякую, я вас розумію. Але в нас містечко маленьке і із за цих переводів пішла погана слава і тепер нам ніхто не захоче скидатися , бо пішли погані плітки
Лика-прилипка• 09 февраля 2024
Ответ дляХуАнита
Завжди будуть до вас претензії і звинувачення. До цього просто треба ставитися філософськи, не пропускати через себе. Он подивіться як Притулу вічно звинувачують, особливо ті, хто не донатить, чи кинув копійки, а претензій як мільйон задонатив.
ХуАнита
• 09 февраля 2024
Ответ дляЛика-прилипка
В нас теж саме, найбільше говорять ті, хто не донатить 😄
Флюорография гуся• 09 февраля 2024
Ответ дляХуАнита
То і Ви про них так кажіть усім. Нехай про тих жлобів усі говорять, а Ви собі працюйте