Чи б повторили ми долю наших предків. Будьласка без срачу, ми всі українці
Ответ для4мама
Удалено администрацией...
Блин нельзя так даже и думать и в мыслях делить Украину или раздавать частями.
Типа Польша и Румыния хорошие, мы к ним под крыло идём.
Если так думать, это конец государственности.
За что тогда ВСУ погибает? Если запахнет жаренным ЗУ побежит к Польше или Венгрии?
Этого нельзя допустить.
Ответ дляАноним Первый
Ви можете зараз розказати тут свої історії , які ви знаєте про визвольний рух проти комуністів с інших частинах України . Вам ніхто не закриває рот. Я розповідаю те, що знаю особисто і про що не написано в книжках. Описую просто якусь точкову ситуацію
Вибачте, я вас сплутала з дівчиною, яка писала, що москалі б не захватили захід, бо там кожна бабуся їх з вилами зустрічала б.
Аноним Первый• 09 февраля 2024
Ответ дляAbrado
Все ок)
Аноним Первый• 09 февраля 2024
Ответ дляAbrado
Запевняю вас, я не маю на меті знецінювати будь яку область України
Теория Импетуса• 09 февраля 2024
Ответ дляlilu1990
Шо за предяви до востока України? На себе подивіться. Ми може і говоримо переважно російською, але не менші українці і патріоти ніж жителі інших частин України. А може навіть більші
Скільки бажаючих отримать польські чи румунські паспорти на заході?
Ще на початку війни багато дописів було - от якщо б не рашка напала, а якась розвинута країна, то ми й не проти були б. Тобто, вже і суверенітет і державність не хвилювала б і національна ідентифікація? Дуже неприємно було таке читати.
Ответ дляАноним Первый
Та я вже зрозуміла, що помилилась, дійсно комуняки дуже не любили як вони називали ’западенців’ і на западі найдовше рух діяв, аж до 1959 року як не помиляюсь.
Так обідно за нашу Україну, ніяк від красної навалли не відмахаємось, вже скільки років, а вони все лізуть.
Ответ дляlilu1990
Я думаю, что у нас, на востоке Украины, наоборот сейчас даже сильнее ненависть именно от обиды, что там наши же родственники, которые воюют против нас
Ответ дляМимо_шла
Вы сейчас описали ждунов. Этим с@кам не страшна власть параши, они там чувствуют себя как дома и бегут сдавать у кого родственники в ЗСУ и тд.
Родственники в ВСУ есть у многих моих знакомых, которые остались в оккупации (лнр). Ни у кого нет проблем, хотя все знают о их сыновьях
промокашка• 09 февраля 2024
Ответ дляNa_t_li
Этого нельзя допустить.
Віддалися ….жесть , так а за зо тоді стільки хлопців загинуло? Щоб поляки носом на двері тикали , знайшли друзів
промокашка• 09 февраля 2024
Ответ дляAbrado
Це от тільки на днях мала розмову з таким знаєте «червонуватим» знайомим))) то при всій « любові» до ращки і « не любові» до бандерівців сказав -« ну если выбирать конечно лучше на западную украину чем в рашу « )))) цим все сказано
Ответ дляAbrado
На сход України було завезено багато росіян під час есерії, а корінне українське населення переселене. Тому так і вийшло. Тим паче в 2014 році багато проукраїнських виїхало і туди знову ж таки понаїхли росіяни.
Это заблуждение или сознательное искажение правды.
Во времена союза как были украиноязычные села, так они и оставались на своих местах.
Новые города, особенно индустриальные заселялись случайным порядком. Никто никого вагонами не заводил. Ехала молодежь из разных городов на работу.
В Алчевск (меткомбинат, коксохим) приехали мои бабушки и дедушка из разных областей Украины, второй дедушка был местный из Славянска, тоже коренной украинец (никто его семью никуда не вывозил).
Ответ дляsky-labs
Це у вас розові окуляри або недостатність інформації. Я кажу про 1920-1939 роки. Коли було массове переселення українців, коли корінні українці вимерли від голоду, а в їх хати попривозили росіянців. А під час есесерії після випуску оці всі распрєдєлєнія, коли українців могли послати в краснодарсткий край працювати, а з рашки до нас.
smilingsky2010• 09 февраля 2024
Ничего бы не было. Побегали бы по лесам лет 10 энтузиасты, а их дети уже б школе пели рашкин гимн.
Ответ дляnightwoman
У яких??? Ви знаєте що херсонців і всіх інших з областей активних дій ховали/ють не вдома? Ото саме в тих областях якщо що.
Брата хоронили во Львове в 22 году, он из Северодонецка воевал еще с АТО.
А так да, Луганская и Донецкая области не участвуют в войне - посмотрите их кладбища пустые...
Даже погибших перетягивают как одеяло на себя, вот где дно
Ответ дляБаба жаба
москалі не захопили б захід. Якщо ви про захід України. Тут кожна бабуля їх буде вилами бити, труїти і т.д. + болота. Навіть не надійтесь)
Тільки автобуси рейсові пачками відправляються з автовокзалів Тернополя, Луцька, Рівного…
Звісно, це все неафішується - але питання, хто ці всі пасажири, які забивають автобуси
Так що немає різниці, звідки хто родом - русня не пощадила би нікого