Коржик• 09 февраля 2024
Лазерний ліполіз підборіддя
Хтось робив? Чула схвальні відгуки, але ж порадниці знають краще, дівчат більше тут.
Заставляличка• 09 февраля 2024
Цікава тема. Моя біда. Але в мене є кілограмів 5 зайвих і прикус не правильний. Елефкт, мабуть тимчасовий
Черговий по кухні• 09 февраля 2024
Знакомая делала - я результата и не увидела вообще, она считает, что стало лучше))
Коржик
• 09 февраля 2024
Ответ дляпані Солоха
Лучше проколоть липолитики и диета
Ліполітики крім болю і синяків нічого не дали
Коржик
• 09 февраля 2024
Ответ дляЧерговий по кухні
От мені знайома знайомої сказала, що супер результат був. І дешево. Дешево не знаходжу, відгуків не чула більше
Бачу_майбутнє• 09 февраля 2024
Ответ дляКоржик
Якщо ви повна/ сутула, то вас той результат не прикрасить. Попрацюйте з осанкою, з вагою, лице саме підтягнеться
НетЕщеНаверное• 09 февраля 2024
Ответ дляФизрукая
а як вам такі чудеса?
Девушка молодая. Я думаю, у тех, кто постарше, это все может обвиснуть