Фізик-ядерщик заочно• 09 февраля 2024
Порекомендуйте валізу
Прошу поради стосовно покупки валізи середнього та великого розміру. Мої старі скоро розваляться. Які на вашу думку краще? Тканина або полікарбонат? В мене були лише тканинні.
Фізик-ядерщик заочно
• 09 февраля 2024
Ответ дляНеначасі
зараз хвалять з поліпропілену
в мне така
Дякую! Скільки вже нею користуєтесь?
Неначасі• 09 февраля 2024
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Дякую! Скільки вже нею користуєтесь?
купила доньці студенці вже другий рік кожні вихідні , колір просто оберіть темніший, моя брала яскравий, щоб швидше знайти свою в багажному відділені автобуса
Фізик-ядерщик заочно
• 09 февраля 2024
Ответ дляМудрецыха мира
Полікарбонат більше подобається, у мене 4 штуки, задоволена
Візуально мені вони більш подобаються, але цікавить і практична точка зору. Колись давно читала тут на форумі, що дівчата жалілись, бо валізи тріснули.
Фізик-ядерщик заочно
• 09 февраля 2024
Ответ дляnaxodki_youtube
У мене Samsonite
Давно в користуванні?
Фізик-ядерщик заочно
• 09 февраля 2024
Ответ дляНеначасі
Дякую!
Телячі ніжноСті• 09 февраля 2024
Фізик-ядерщик заочно
• 10 февраля 2024
Ответ дляТелячі ніжноСті
Я обрала таку, але колір інший.
Можу завтра зробити реальні фото.
Дякую! Реальні фото, то дуже добре. Як довго ви використовуєте свою валізу? І де купували?