Леди Г• 10 февраля 2024
Астроцитома, 4 степень
Дівчата, привіт!
Отримала результати біопсії 😔😔😔 Мені 39, зараз по операції - видалення пухлини. Маю результати біопсії. До лікаря на наступному тижні іду. Бачу що все дуже погано, але маю надію що ще поживу. Поможіть хто розбирається в результататах і поділіться якщо таке горе і досвід був в ваших знайомих або в родині
Результати:
Astrocytoma, IDH-mutant, CNS WHO grade 4.
Immunofenotyp: GFAP+, olig2+, IDH1 R132H-, ATRX+, p53+, Ki67-25%.
Тканина пухлини характеризується некрозом і розростанням мікросудин. Молекулярне тестування виявило наявність мутацій в гені IDH1, екзон 4 (G105G). Молекулярний тест на коделецію 1p/19q негативний - коделеції немає.
Результати:
Відморожена• 10 февраля 2024
Років 10 тому на Дівочих посиденьках форумлянка писала про рак мозку її похресника, але зараз, слава Богу, хлопчик в ремісії. Чесно кажучи, якось було мало надії, що виживе, дуже вже важкий стан був у нього, але дива таки зустрічаються. Бажаю, щоб з вами також сталося таке диво, міцного здоров´я Вам.
100%• 10 февраля 2024
Є знайома жіночка, не знаю правда який вид пухлини в неї був, але після операції вже пройшло 15років, слава Богу все добре. Сил вам! І довгої ремісіі!
Море_море_я_скучаю• 10 февраля 2024
Розгляньте лікування в Німеччині - от група, люди діляться корисною інформацією як почати лікуватись з отриманням статусу. В Німеччині по страховці безкоштовно доступні препарати, які в Україні захмарно дорогі. Але користуйтесь порадами групи, бо якщо самому наобум поїхати, як от просто їдуть - можна застрягли в таборах.
Море_море_я_скучаю• 10 февраля 2024
Також раджу цю групу в ФБ
Багато корисної інформації про лікування як в Україні, так і закордоном.
До речі, закордон можна пробувати через медевакуацію, почитайте в групі поо це.
Море_море_я_скучаю• 10 февраля 2024
Додам - ось учасниця групи Інспірейшн фемілі, лікують мужа в Україні, діагноз гліобластома, вже більше 3х років після операції. Можливо напишіть їй в особисті, вона охоче поділиться порадами.
Леди Г
• 10 февраля 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
У кого ви оперувались? Як відновлення після операції?
В Польщі. Відновлення дуже добре. Почуваюсь добре. Але результати біопсії такі((
Играю у края• 10 февраля 2024
По теме не подскажу, но от всей души желаю вам и скорейшего исцеления.
У сына была grade II. Как раз перед войной сделали операцию в ин-те Ромоданова. Сейчас выехали, но надо постоянно делать мрт, а здесь пока дождешься(
Море_море_я_скучаю• 10 февраля 2024
Ответ дляЛеди Г
Не опускайте руки, якщо ви в Польщі по статусу, то там по страховці теж більше можливостей, ніж в Україні.
Спочатку як правило темозоломід призначають скрізь (+опромінення), він малотоксичний, тобто це не та хімія, яка шкідливіша від хвороби. Тут різниці немає, де ви, 10000грн в місяць десь підйомна сума, але як правило його і в Україні отримують безкоштовно, держава закуповує.
У тієї жіночки чоловік десь роки 3 на ному.
Вже потім якщо не допомогає він можуть призначати бевацизумаб, от цей препарат дуже дорогий якщо купляти самому, в Україні безкоштовно немає. Десь 80000 на місяць - це вже реальніше закордоном по страховці. Але можливо до цього препарата не дійде і вам підійде темозоломід.
Леди Г
• 10 февраля 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
🙏 дякую