Цікавий писочок• 10 февраля 2024
Стосунки з колишнім чоловіком, діти.
Дівчата,може є якісь поради? Розлучилися з чоловіком,але є діти. Як побудувати норм стосунки,заради дітей? Він категорично не хоче чути нічого. Всі зрадники,його покинули,фінансово-тільки аліменти. Або я повертаюсь до нього і ми родина,або-ми чужі люди і йому байдуже на мене і дітей 😭
Дуже мені боляче за них,дівчата сумують і питають,в чому вони винні? Звичайно,що це не їх вина і я їм пояснюю все. Як донести до нього,що наші стосунки і діти-це різне?
Простецкая• 10 февраля 2024
Ответ дляЦікавий писочок
Детям по 11,могут сами звонить. Но особо не хотят
А зачем насильное общение?
Цікавий писочок
• 10 февраля 2024
Ответ дляАльдебаран
Ну то які ви з ним стосунки хочете й навіщо вони вам?
Я хочу стосунків,як батьки дітей. Контактувати і вирішувати питання,що їх стосуються. Освіта,відпочинок,лікування…
Простецкая• 10 февраля 2024
Ответ дляЦікавий писочок
Вы ж в другой стране живете?
Цікавий писочок
• 10 февраля 2024
Ответ дляПростецкая
Вы ж в другой стране живете?
І? Що це змінює?
Простецкая• 10 февраля 2024
Ответ дляЦікавий писочок
І? Що це змінює?
Вам же неприятно с ним общаться,но вы решили с ним обсудить местных врачей и систему образования?
Цікавий писочок
• 10 февраля 2024
Ответ дляПростецкая
У вас есть дети?
У детей есть каникулы и они могут приезжать к отцу,там их дом. Дети нуждаются в общении с папой,заботе и поддержке. У нормальных,взрослых людей все так и выглядит
Allein74999• 10 февраля 2024
Объясните детям, что им будет лучше без папы, чем с таким мозгоклюем. А муж - не хочет и не надо. Гораздо проще, когда подобный контингент отсутствует. Ни стресса, ни нервов.
Копирайторша• 10 февраля 2024
Ответ дляЦікавий писочок
Мабуть одна з головних причин розлучення-я втомилась від маніпуляцій! Не можу довіряти такій людині. Все трималось на залякуваннях
Його попустить, рік - два може й 3 . Діти підростуть легше буде
Копирайторша• 10 февраля 2024
Ответ дляПенсіонер
Знайомий покинув дружину двоє дітей.....
Залишив будинок ,квартиру, машини...забрав тільки труси/шкарпетки.
З часом діти втікли від мами ,до батька....
Колись неодноразово заїздив до знайомого коли вони жили разом ...
Нам потрібно було обсудити деякі питання,робочі моменти...
Дружина через кожні 5 /10 хвилин...до свого чоловіка при сторонніх людях. ..тєбє ещьо нада убрать два етажа ,и туалети видраять...
через декілька хвилин ,туалети убирають будєшь?
Він сам її обрав, меньше чуйте носа в чужі сім’ї 😂
Копирайторша• 10 февраля 2024
Ответ дляАльдебаран
Цікаво, чого це ви особисте життя називаєте ’тягатися’?
😂😂😂, що сусіди не подумали що автор з кимось спить не дай Боже і секс є
Простецкая• 10 февраля 2024
Ответ дляЦікавий писочок
У вас есть дети?
У меня трое
Если б он был нормальным для вас,то не развелись бы