Альфред Шнитке• 10 февраля 2024

Львов УЗИ, посоветуйте специалиста

Пожалуйста посоветуйте специалиста кардиолог , УЗИст во Львове . Вообще необходимо качественно сделать УЗИ всех органов, профилактика. Но основное, то сердце. Тоже профилактика.
Не зви чайна• 10 февраля 2024
З Польщі на обстеження?

автор Альфред Шнитке • 10 февраля 2024
Ответ дляНе зви чайна
З Польщі на обстеження?
Это ответ на вопрос? ВПО если это имеет значение
Не зви чайна• 10 февраля 2024
Ответ дляАльфред Шнитке
Клініка Параскеви.
Сіточка• 10 февраля 2024
Серце краще в Кардіологічному центрі на Кульпарківській
автор Альфред Шнитке • 10 февраля 2024
Ответ дляСіточка
Дякую
Конфиденциальность• 10 февраля 2024
Ответ дляСіточка
Ой ні, там такий непривітний персонал
Грушки-яблочки• 10 февраля 2024
тут медцентри на кожному кроку. Параскева, Оксфордмедикал. Я просто ходжу туди, де ближче и дешевше. УЗд роблю часто. А так ще згадала сеть ’Родина’, там мрт добре роблять
Конфиденциальность• 10 февраля 2024
Якщо локація вам підійде, то Чорновола,43 там чудовий УЗД спеціаліст у клініці
Сіточка• 10 февраля 2024
Ответ дляКонфиденциальность
Ой ні, там такий непривітний персонал
Дуже все привітно і якісно

Сіточка• 10 февраля 2024
для ВПО є безкоштовні але які саме обстеження потрібно запитувати в сімейних лікарів
автор Альфред Шнитке • 10 февраля 2024
Ответ дляГрушки-яблочки
Параскева поряд . Просто в своєму місті я знаю що один лікар гарно дивиться серце, інший щитовидки і т.д. дякую
автор Альфред Шнитке • 10 февраля 2024
Ответ дляСіточка
Щось не довіряю я тому як зроблять ’ безкоштовно’. Краще знайти гарного спеціаліста.
Грушки-яблочки• 10 февраля 2024
Ответ дляАльфред Шнитке
Вони сами знають добрий у них лікар саме по сердцю, чи ні... мені казали хто саме найкращий спеціалист
Мамина квіточка• 10 февраля 2024
Ответ дляАльфред Шнитке
Не факт если платно-то хорошо сделают. Многие врачи работают и гос клиниках и в частных по совместительству. Я в параскеве делала узи, томографию, маммографию. Мне нравится комфорт и внимательный персонал.
ГЛЮкоза• 10 февраля 2024
Мені робили УЗД в Ультрамеді на Огієнка і в Уросвіті на тій самій вулиці, але не серця, а внутрішніх органів, в обидвох випадках добре. Хороший кардіолог колись був в залізничній поліклініці, Колупаєв, але не знаю, чи він там ще працює.
Запароленое одеяло• 10 февраля 2024
Ответ дляКонфиденциальность
Прізвище напишіть. А то я була там в однієї жіночки, вона мені не здалася чудовим спеціалістом
Запароленое одеяло• 10 февраля 2024
Мені порадили симбіотика кардіо. Записалася, але ще не була на прийомі. Наче хвалять там лікарів. Але вони тільки серце дивляться
автор Альфред Шнитке • 10 февраля 2024
Ответ дляЗапароленое одеяло
Дякую, подивлюся за цю клініку. Просто у нас в місті є два основні лікаря кардіолога, яких всі знають, і довіряють. Тобто фамілії на слуху. Думала можливо і тут є такі лікарі.