вкрации• 10 февраля 2024

В дочки 5 років температура 39,8 при вітрянці

В когось таке було, поділіться. Парацетамол збиває 3 години, вночі в теплій воді тримала руки і ноги і рушник на лобі. Сьогодні 3 день хвороби, висипає далі. Температура впаде, коли перестане висипати? Чим допомогти? Що ще важливо?
Алгонавт• 10 февраля 2024
Якщо дуже активно висипає, то може бути і температура. В мене в дитини була температура у перший день, коли висипало вперше і через тиждень, коли висипало в останнє.
Грибной_Дождик• 10 февраля 2024
Давати жарознижувальне температура може і п´ять днів бути.
БеллаДонна• 10 февраля 2024
На три години збити при такій температурі досить непогано. Продовжувати збивати
автор вкрации • 10 февраля 2024
Ответ дляБеллаДонна
Нурофен не можна при вітрянці
БеллаДонна• 10 февраля 2024
Ответ длявкрации
Нурофен не можна при вітрянці
Точно!
когдадеЦкие• 10 февраля 2024
Ответ длявкрации
Нурофен не можна при вітрянці
Я даю розчин з ношпи, аналгіну та десаметазону , беру ампули вскрываю набираю в залежності від дозування по вазі і капаю під язик щоб не робити уколу
БеллаДонна• 10 февраля 2024
Ответ длякогдадеЦкие
Бл.! Навіщо це все? Інструкцію читайте! Аналгін дуже токсичний, ношна діє тільки на гладку мускулатуру при захворюваннях сечового тракту, кишківника та гінекологічних захворюваннях
БеллаДонна• 10 февраля 2024
Но-шпа
Плакулька• 10 февраля 2024
У сина була така температура 5 днів. Я перші два дні збивала нурофеном, бо не знала що вітрянка. Обтирала водичкою, поїла. До поки всього не обсипало, температура не спала.
автор вкрации • 10 февраля 2024
Сука, яка ставить ці смайли, гори в аду
когдадеЦкие• 10 февраля 2024
Ответ дляБеллаДонна
Поэтому скорая и колет болтушку из этих 3 компонентов да ? А и ещё если у ребенка высокая температура и холодные конечности советуют врачи дать ношпу
БеллаДонна• 10 февраля 2024
Ответ длякогдадеЦкие
Від недостатності знань та відсутності бажання розвиватися таке роблять. Ось і все
Невидимка• 10 февраля 2024
Автор, тримайтеся разом з дитиною. В мене така температура була тиждень, але я була доросла вже, теж тільки парацетамол, достатнє пиття (була в лікарні, капали глюкозу і фізрозчин в особливо погані перші дні, а взагалі все це можна спокійно замінити напоями, лікарка сказала) і теплий, не гарячий душ, якщо зовсім паскудно.
автор вкрации • 10 февраля 2024
Ответ дляНевидимка
Дякую
Сундучок с каникулами• 10 февраля 2024
Ответ дляБеллаДонна
Гладкі м´язи є в артеріолах, прекапілярах, судинних сфінктерах
Сундучок с каникулами• 10 февраля 2024
Ответ дляБеллаДонна
БеллаДонна• 10 февраля 2024
Ответ дляСундучок с каникулами
Інструкцію до но - шпи та її аналогів почитайте. І холодні кінцівки не означають спазм судин
Сундучок с каникулами• 10 февраля 2024
Ответ дляБеллаДонна
Но-шпа
До речі, ви знаєте, чому при холодних руках-ногах не діють жарощнижуючі свічки? Бо гладкі м´язи судин прямої кишки теж спазмовані, діюча речовина не всмоктується.
Сундучок с каникулами• 10 февраля 2024
Ответ дляБеллаДонна
А що вони означають?
БеллаДонна• 10 февраля 2024
Ответ дляСундучок с каникулами
А що вони означають?
Означає, що у вас така реакція організму. Можна спокійно одягти шкарпетки, розтерти чи використати сухе тепло
Сундучок с каникулами• 10 февраля 2024
Ответ дляБеллаДонна
Так, це реакція організму - спазм судин)
БеллаДонна• 10 февраля 2024
Ответ дляСундучок с каникулами
Це не спазм судин
Сундучок с каникулами• 10 февраля 2024
Ответ дляБеллаДонна
Це не спазм судин
БеллаДонна• 10 февраля 2024
Ответ дляСундучок с каникулами
Відійдіть від совкових педіатрів та їх світобачення
Сундучок с каникулами• 10 февраля 2024
Ответ дляБеллаДонна
А фізіологія людини теж змінилась?
БеллаДонна• 10 февраля 2024
Ответ дляСундучок с каникулами
А фізіологія людини теж змінилась?
Ну, і про Но-шпу це взагалі не жарознижуючий препарат. Це спазмолітик. Впливає на гладку мускулатуру кишківника, жовчовивідних шляхів. Не впливає на кровоносні судини, не здатна знімати спазми в кінцівках.
Просто у одних дітей при лихоманці кінцівки стають холодними, а у інших - ні.
Холодні кінцівки не є загрозливою ознакою.Холодні кінцівки не означають, що температура небезпечна.
Спробуйте без ношпи і ви здивуєтесь, що без неї все відбувається нормально.
А ще згадаємо, що ношпа дуже гірка, може викликати блювання. Блювання може посилити зневоднення. Або дитина в стресі відмовиться пити.
Сундучок с каникулами• 10 февраля 2024
Ответ дляБеллаДонна
Вам уже 100 разів пояснили, до чого тут ношпа. Всі знають, що вона не є жарознижувальним препаратом.
З приводу спробувати без ношпи. Пробували. І ось недавно теж. Без неї не вийшло збити. Не могли зігріти кінцівки навіть з грілкою.