Твоя подружайка• Изменено 10 февраля 2024
Рахунок за опалення, Київ. Зайдіть
Доброго дня всім. Значить так: прийшов рахунок за лютий. В нас лічильник на два парадних, тариф той самий. В середньому платили 2000, а це намалювали 5000. Який перерахунок десь взявся. Боргів немає. Питання – шо за фігня?
Гляньте,будь ласка , в своїх кабінетах, що у вас по опаленню.
Десь так, але...• 10 февраля 2024
Ответ дляаромат Жука
У меня тоже самое, совершенно рекордный счет прислали за тепло.
В нашей общаге тоже за !!! месяц!!! нарисовали общий борг по электричеству почти 180 тыс. Люди в шоке возмущаются. Значит не одни мы попали.
Галябалована• 10 февраля 2024
Ответ дляНічний дожор
30 квадратов, но счётчик на квартиру, 420 грн
75 - счет 400
Разгуляшка• 10 февраля 2024
У меня как в прошлом месяце, трешка 66 квадратов, в среднем 1500 грн, счетчик на парадное
Твоя подружайка
• 10 февраля 2024
Ответ для100%
Якої можливості?
В когось є індивідуальні лічильники?
Мені треба на кожну батарею ставити. А в мене їх 5. І там треба якийсь відсоток по під´їзду,щоб дозволили.
100%• 10 февраля 2024
Ответ дляТвоя подружайка
Ви читати вмієте? В будинку хтось має індивідуальні лічильники?
Твоя подружайка
• 10 февраля 2024
Ответ дляНаизнанку
у вас ЕР или Киевтеплоэнерго?
Теплоенерго
100%• 10 февраля 2024
Ответ дляДесь так, але...
Ну так детек то сила...
Твоя подружайка
• 10 февраля 2024
Ответ для100%
Ні. Сусіди хотіли та їм не дозволили
Твоя подружайка
• 10 февраля 2024
Ответ дляДесь так, але...
Я ще туди не ходила. Не лякайте так.
Твоя подружайка
• 10 февраля 2024
Дякую за відповіді. Бачу, це мені так щастить.
Понахрдила телефони, буду дзвонити в понеділок.
100%• 10 февраля 2024
Ответ дляТвоя подружайка
Ні. Сусіди хотіли та їм не дозволили
Ну раз немає то і боргу немало бути...хіба що ви не подавали показникі і вони середнє нараховували, аттепер самі зняли і решту розприділили...ну то вже в голови виясняйте чи хто у вас там тим рулить
Твоя подружайка
• 10 февраля 2024
Ответ для100%
У нас лічильник на два під´їзди , загальний, вони самі покази знімають.
Просто я в шоці. Звідки взялось ще майже три тисячі? І вихідні
100%• 10 февраля 2024
Ответ дляТвоя подружайка
Вони давно самі не знімають...хтось їх має подавати!!!
Вони самі два рази в рік знімають або фотку просять
Твоя подружайка
• 10 февраля 2024
Ответ для100%
В нас камера висить в підвалі. В мене немає графи,куди подавати покази.
100%• 10 февраля 2024
Ответ дляТвоя подружайка
А до чого тут ви?
Ответ дляТвоя подружайка
Якщо це за боржників, то пішли вони в дупу. Це вже за межею просто
Ну каким образом ’за боржників?’ Должникам же после вашей оплаты не спишут, а себестоимость отопления и сейчас покрывает вас и ’того парня’. Зачем повторять всякую ерунду, это наши бабушки с образованием в три класса и кругозором в радиусе улицы могли в это верить, но вы ...
Ответ дляТвоя подружайка
Короче, я злюща, як пантера.
Может вы за прошлый месяц поздно заплатили, они же перерасчёт делают по особым дням, вот и задублировался счёт.
А вообще сравнивать сумму за отопление по количеству комнат вообще бессмысленно , называйте площадь. У меня 1 600 за 40 квадратов, в доме духота и нет возможности прикрутить
Твоя подружайка
• 10 февраля 2024
Ответ для100%
А до чого тут ви?
Ну ви ж пишете, що вони покази не знімають. Хтось же їх передавав?
Твоя подружайка
• 10 февраля 2024
Ответ дляLediBlac
Ні, на сайті оплата є. І сума там меньша.
Я не порівнюю суму, я запитала чи ще щось прийшла сума більша в два рази ,ніж за минулі місяці. Порівнювати суми взагалі немає сенсу.
Ответ дляТвоя подружайка
Вони по телефону нічого пояснювати не будуть. Пишіть звернення/ скаргу вже сьогодні і відправляйте електронкою або в КТЕ або ЦКС, краще в обидві адреси.
Запросіть відомості подобового споживання теплової енергії за період.
Ответ дляТвоя подружайка
Вот у моей соседки оплата за первый месяц была 600, видно поздно заплатила и в счёт последующего месяца внесли и эту сумму, через месяц выровняли
100%• 10 февраля 2024
Ответ дляТвоя подружайка
Ну то спитайте в того когось чи він їх передавав!
Твоя подружайка
• 10 февраля 2024
Ответ для100%
Наче я знаю,хто їх передає