Огірок та Помідорчик• 10 февраля 2024
Крипта Орловский зайдите
Кто-то проходил обучение с 0 по крипте в школе Орловского Александра!? Или вообще платные обучения по крипте. Поделитесь своим мнением или результатом
Грибной_Дождик• 10 февраля 2024
Я мужу покупала на подарок группу по сигналам фигня, не у него, все надо самим пробовать муж так научился смотря в открытом доступе видео
Залетна Я тут• 10 февраля 2024
А чого ви хочите там навчитися?
І починайте з споту, в фучерси лізьте за років пять, ...а як дуже хочиться то то виділіть кілька сот баксів якіготові втратити і побавтися в фючерси...в телеграмі є купа груп з всякими порадами....головне не купляйте в тих групах крипту по силках на гаманці мета маск чи інші...ВСЮ крипту купляйте тільки на біржах
Огірок та Помідорчик
• 10 февраля 2024
Ответ дляЗалетна Я тут
А чого ви хочите там навчитися?
Дякую. Але якраз я саме в цьому зараз нічого не розумію але цікаво. Хочу як і всі спробувати заробити, повелась на гарні реклами але там після безкоштовних вебанарів навчання за кошти немалі. Тому і цікавлюсь чи коштують вони своє чи лохотрон
Залетна Я тут• 10 февраля 2024
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Удалено администрацией...
Огірок та Помідорчик
• 10 февраля 2024
Ответ дляЗалетна Я тут
Удалено администрацией...
Дякую
бЭйбА• 10 февраля 2024
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Не коштують.
Заходите купуєте найбільш надійні монети на довготермін і виділяєте якийсь мізер на трейдінг, якщо аж так хочеться спробувати.
Підписуйтеся на тих хто створює собі портфель і коментує - навіщо і чому саме це обирає.
Читайте, робіть висновки, поступово розберется.