Играю_на_кларнете• 10 февраля 2024

Як зараз відбувається продаж будинків

До нотаріуса ще не ходила. Хочу продати будинок (в центр.частині України).
Як я отримаю оплату від покупця? Це все зараз через банк робиться? Безнал? Чи як це все проводиться?
Перед продажем треба замовляти оцінку?
Телефон Рубика• 10 февраля 2024
Как и раньше

А поговорить?• 10 февраля 2024
Нічого нового все по старому
автор Играю_на_кларнете • 10 февраля 2024
Ответ дляА поговорить?
Нічого нового все по старому
Тобто покупці мені гроші? Ніяких банків, переводів, виписок?
Телефон Рубика• 10 февраля 2024
Ответ дляИграю_на_кларнете
Як Ви вирішите та домовитесь
А поговорить?• 10 февраля 2024
Ответ дляИграю_на_кларнете
Якщо у вас немає інших побажань, то так
Ответ дляА поговорить?
Якщо у вас немає інших побажань, то так
Дякую! Зрозуміла
Перед продажем оцінку треба обов´язково замовляти? Вона раніше здається місяць дійсна була
А поговорить?• 10 февраля 2024
Ответ дляИграю_на_кларнете
Дякую! Зрозуміла
Оцінка потрібно обов´язково. Не більше 6 місяців

Больше чем• 10 февраля 2024
Ответ дляА поговорить?
А для чого оцінка?
А поговорить?• 10 февраля 2024
Ответ дляБольше чем
А для чого оцінка?
Для розрахунку податків
Посудомойка• 10 февраля 2024
Все в нотаріуса, він і оцінку і довідку з банка організує якщо сума більше здається 50тис, все за окремі кошти
Крижана бурулька• 10 февраля 2024
По пунктах: безготівковий розрахунок у нас визначений постановою НБУ і обов´язковий для розрахунків більше 150т., але нотаріус його не зобов´язаний перевіряти, тож люди розраховуються готівкою, а в договорі вказано, що розрахунки проведено до посвідчення договору.

Оцінка може бути зроблена самим нотаріусом шляхом до доступу із бази ФДМ, а можна замовити самостійно у оцінювача, якщо вартість по тій довідці від нотаріуса вас не буде влаштовувати.
Крижана бурулька• 10 февраля 2024
Ответ дляА поговорить?
Для розрахунку податків
І не тільки.
А поговорить?• 10 февраля 2024
Ответ дляКрижана бурулька
І не тільки.
Ну ще для чого пишіть потрібно встановлення риночної вартості майна
Крижана бурулька• 10 февраля 2024
Ответ дляА поговорить?
Потрібно перш за все для визначення ризиків по фінмону. Інакше, якщо немає ПДФО та ВЗ, вона не потрібна. Потрібна ціна продажу, а не оціночна вартість. Це різні речі.
Крижана бурулька• 10 февраля 2024
Ответ дляИграю_на_кларнете
Дякую! Зрозуміла
Оцінка від оцінювача - звіт, дійсний 6 міс. Оцінка у формі довідки з модуля ФДМУ, яку нотаріус робить - дійсна 1 міс.
Ответ дляПосудомойка
Квартиру коли продавали, то оцінку сама бігала замовляла.
А я нівроку• 10 февраля 2024
Ответ дляИграю_на_кларнете
оценку делала сама бесплатно онлайн за 5 минут. не слушайте про то, что ее нотариус делает. нотариус мою справку просто проверил в реестре.
https://ldn.org.ua/consultations/e-dovidku-pro-ots...
Ответ дляА я нівроку
Дуже Вам вдячна! Не знала
пані Солоха• 11 февраля 2024
Ответ дляИграю_на_кларнете
Дуже Вам вдячна! Не знала
Я теж сама двічі робила оцінку на сайті Держмайна. Перший раз мене сума, яку згенерувала программа, цілком вдовільнила, і з нею оформлювала продаж. Для іншої сдєлки другого разу программа видала дуже високу оціночну вартість, тому прийшлося замовляти. Мені зробили оцінку в 4 дешевше, ніж у мене получилась. Зараз займаюсь продажем дачі, потрібна оцінка землі, то я вже в це не лізу. Нотаріус сказав що там дві оцінки мають бути, по двум методікам, він сам це зробить. До речі, я так розумію, що нотаріуси тепер пропонують своїм клієнтам оцінку, тому що нащо їм віддавати комусь цей заробіток? А так клієнт прийшов і получив комплексну послугу

автор Играю_на_кларнете • 11 февраля 2024
Ответ дляпані Солоха
Так, теж подивлюся що видасть по ціні, мені теж треба землю оцінити.