Слава Українi• 11 февраля 2024

Шампунь підлітку з довгим волоссям

Стали швидко жирніти від голови. Волосся дуже довге, густе при голові. Важко промивати, щоб не залишалась лупа. Тепер щей жирніти почали. Кінчики сухі. Перепробував масу всього.
Прикуси Язика• 11 февраля 2024
банальный хед енд шолдерс...
Гарнюнька• 11 февраля 2024
Лупу вилікувати аптечним шампунем. Нізорал, наприклад.
Потім підтримувати , чергуючи щось м´яке і безсульфатне з сульфатником.
Гарнюнька• 11 февраля 2024
І як часто миє голову , якщо жирна шкіра?
Стервочка• 11 февраля 2024
Подстричь и мыть чаще
Гарнюнька• 11 февраля 2024
Ответ дляСтервочка
Подстричь и мыть чаще
Стригти не обов´язково, а от мити треба по необхідності, якщо жирніє вже на вечір коріння - то звісно кожного дня. Якщо не так активно - то рідше. По потребі.
Замороженная селедка• 11 февраля 2024
Ми не могли донці підібрати шампунь. Дитячий вже не підходив, дорослий не могли підібрати. З´явилась лупа. Ще й розчісати важко.
Порадили шампунь Dercos - їх багато видів. Я брала для сухого, але є й для жирного.
Волосся дуже гарне, розчісується легко, лупа зникла після 2 разу. Але недешевий. Боялась, що швидко жирнитиметься. Але ні, все ок.
автор Слава Українi • 11 февраля 2024
Ответ дляГарнюнька
То не лупа, то неможливо шампунь вимити. Дуже ретельно потрібно і кілька разів вимивати.
Гарнюнька• 11 февраля 2024
Ответ дляСлава Українi
Ви щось путаєте. Неможе бути такого, щоб прям всі шампуні неможливо вимити було.
Може він голову не вміє добре мити?
Або це жирна себорея.
Як часто миє?
Фея_3уровень• 11 февраля 2024
Можливо потрібно полікувати.
Моїй дитині дерматолог порекомендував Ducray Kelual Ds Shampoo
Мили 2 тижні по необхідності. А потім повернулись до звичайного шампуню, проблеми такої зараз немає.
Дама_с_коготками• 11 февраля 2024
сульсена шампунь
На пів ставки• 11 февраля 2024
Alfaparp от перхоти
LediBlac• 11 февраля 2024
Я дочери с 8-ми лет ничем кроме хэдэншолдерса промыть волосы не могу. Вот недавно открыла для себя сухие шампуни- от них реально волосы дольше не жирнеют и пенится с одного раза отлично. Для сравнения даже Хэден вспенить можно только со второго раза.
ПочтальЁнша• 11 февраля 2024
долго искали , сейчас моем Herbal зеленый , хорошо промывает , чуть подсушивает и периодически моем от перхоти
Гарнюнька• 11 февраля 2024
Ответ дляLediBlac
Так це нормально, коли шампунь нормально піниться з другого разу.
Сухим шампунем постійного користуватися шкідливо для шкіри голови.
Педиатор_я• 11 февраля 2024
Пришлось подстричь по лопатки и мыть чаще, через день. От перхоти сульсену. Но я помогаю мыть голову все равно до сих пор.
автор Слава Українi • 11 февраля 2024
Ответ дляГарнюнька
Може він голову не вміє добре мити?
Або це жирна себорея.
Як часто миє?
Миємо раз в тиждень. Волосся дуже довге і густе, якщо мити в душі, то прикорнева зона може бути сухою. До шкіри через густину добратися нереально. Зараз трохи виручає щіточка китайська для миття та масажу. Доводиться мити у ванній. Процедура миття та сушки займає.більше години. І ще пів години розчесати. Жирніти почала в перехідний період. Перші прищі та жирне волосся. Але жирніє десь на 4-5 день.
Гарнюнька• 11 февраля 2024
Ответ дляСлава Українi
То і мийте на 4-5 день. Сильним напором води, нагнувши голову вперёд над ванною.
І кондиціонер на довжину для більш легкого розчісування.
Але я перший раз таке чую, щоб дістатися до коренів було нереально. А собі як ви миєте?
У мого чоловіка теж дуже густе, ще й кучеряве волосся. Все прекрасно вимиває.
автор Слава Українi • 11 февраля 2024
Ответ дляГарнюнька
Так ми і миємо, але не подобається шампунь. Всі не те. Ну у вашого чоловіка довжина не 1,5 метра певно.
Гарнюнька• 11 февраля 2024
Ответ дляСлава Українi
У нього волосся до п´ят?
автор Слава Українi • 11 февраля 2024
Ответ дляГарнюнька
У нього волосся до п´ят?
Не у нього, а у неї. Так, майже до колін