Скоро_вчера• 11 февраля 2024
Магній для дитини
Призначили магній, який ви давали маленьким дітям? Якщо магне Б6, то яким способом його можна дати?
Проработник• 11 февраля 2024
Лікар виписувала в капсула , казала капсули розкривати додавати у воду, сік ,чай
Я тут Живу• 11 февраля 2024
Коли мій був грудничком назначали щоб я пила і через молоко передавалося
Обращеница• 11 февраля 2024
Ответ дляЯ тут Живу
А як він вияснив що дитині не вистачає магнію?
Люблю кетчуп• 11 февраля 2024
Нормальный врач скажет, в какой форме принимать. Я по назначению давала магния глицинат (В6, знаю, до одного места).
Мейк-ап форева• 11 февраля 2024
Ответ дляОбращеница
На око