Лінива, не каюсь• 11 февраля 2024

Взуття українського виробництва

Більше ніколи не візьму вітчизняне взуття. Продавчиня клялась, що дуже якісне, хороша львівська фабрика. Носити не можливо. Тисне до болю скрізь. Ціна не мала 2 тис грн. Розмір підібрано вірно. Віднесла в майстерню, там сказали що пятка та носок укріплені пластиком з пляшки. Колись ставили картон, а зараз шматок пляшки. Не розтягнеться і не подастся, хоть шкіра. або викинути, або перешити ще +600- 800грн. Наші виробники просто моральні уроди.
ДинамоКит• 11 февраля 2024
Кто производитель?

Мамкиня доця• 11 февраля 2024
Не Ваша колодка возможно...Вам неудобно, а кому-то удобно..для это и примерка есть.
Позитивна• 11 февраля 2024
Что значит из бутылки? Сейчас все производители ставят в пятку пластик, а не картон
автор Лінива, не каюсь • 11 февраля 2024
Ответ дляДинамоКит
Кто производитель?
Там ніде не написано. Купувалися на ринку
Зажуженная Жужжа• 11 февраля 2024
Ответ дляЛінива, не каюсь
А звідки ви знаєте, що то не Китай якийсь? 😂😂😂😂
мадам Везувий• 11 февраля 2024
Те, що вам- дорослій жінці тисне взуття, не обман продавця, а ваше невміння підбирати взуття та аналізувати ваші відчуття. І так, до якості це не має відношення,колодка/ повнота, а можливо і розмір вам не підійшли.
І так, підносок і п´ятку завжди роблять з пластику, а іноді і металу, щоб не деформувалися. Саме тому розтягнути взуття по довжині неможливо, можливо лише деформувати.
Зажуженная Жужжа• 11 февраля 2024
Ответ длямадам Везувий
Саме так

Гладиолус• 11 февраля 2024
Я купую Дніпропетровське. Носяться прекрасно і зимове,і літнє.
Володарка мрій• 11 февраля 2024
Ответ дляГладиолус
Дніпровське.
Ответ дляПозитивна
Там має.бути спеціальний пластик, або шкіра. Майстер показував шматки пляшок, не я одна хто звертається з такою проблемою.
Гладиолус• 11 февраля 2024
Ответ дляЛінива, не каюсь
А якби продавець сказала, що то Лоран?
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Я думаю навіть з Китаєм таких проблем не було б
julia-678c• 11 февраля 2024
Вы меряли перед покупкой?
Володарка мрій• 11 февраля 2024
«Тисне до болю скрізь» - не ваш розмір, не ваш підйом.
Гладиолус• 11 февраля 2024
Ответ дляВолодарка мрій
Дніпровське.
Так. Звичка)
Зажуженная Жужжа• 11 февраля 2024
Ответ дляЛінива, не каюсь
Ви доведуть спочатку, що це не Китай.
Ответ дляjulia-678c
Вы меряли перед покупкой?
Звісно. Воно тисне, коли ходити довго. На роботу біжу, з роботи повзу
Ответ дляВолодарка мрій
Підйом там регулюється, розмір вірний
мадам Везувий• 11 февраля 2024
Ответ дляЛінива, не каюсь
Бо ваші ноги набрякають, і ви маєте це враховувати перед покупкою

Пополняю_Карму• 11 февраля 2024
Т.е. виноват производитель, что не подумал, что его обувь будут брать не по своему размеру и растягивать. Ай какой плохой.
Ответ длямадам Везувий
Такої проблеми не має у взутті інших виробників. До цього носила турецьку лонзу
Ответ дляПополняю_Карму
Розмір підібрано вірно
Пополняю_Карму• 11 февраля 2024
Ответ дляЛінива, не каюсь
Розмір підібрано вірно
Раз давит и Вы отдаёте обувь на растяжку, значит, невірно. Не обманывайте себя.
Майструю крила• 11 февраля 2024
Ответ дляЛінива, не каюсь
Не ваш розмір
Ответ дляПополняю_Карму
Звісно поганий, тому що не я це придумала. Це думка майстра, який сказав що виробник штампує відверте г..но
Майструю крила• 11 февраля 2024
Ответ дляЛінива, не каюсь
Розмір підібрано вірно
А повнота
мадам Везувий• 11 февраля 2024
Ответ дляЛінива, не каюсь
І це знову про те, що ви самостійно обрали незручне вам взуття. Розумієте? Це не проблема якості або обман продавця
Ответ дляМайструю крила
А повнота
Так там шнурівка. Якщо її попустити, то нога гуляє
мадам Везувий• 11 февраля 2024
Ответ дляЛінива, не каюсь
Розмір підібрано вірно
Вірний розмір і повнота не тиснуть, бо взуття не може зменшитись під час носіння
Майструю крила• 11 февраля 2024
Ответ дляЛінива, не каюсь
Ширина стопи скільки у них і у ваший зручній обуві?