Бритоножка• 11 февраля 2024
Ирригатор
Выбираю ирригатор, пока остановилась на такой моделе. У кого такой, как вам? Или какую модель до 2000 можете порекомендовать?
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 11 февраля 2024
Ответ дляКарамбОлька
В мене Філіпс, таку бандуру як на фото і безкоштовно не хотіла б.
Як правило , такі бандури служать довго. Маленькі портативні не довговічні.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 11 февраля 2024
Ответ дляФея_3уровень
Куда вы его поставите
Поличка у ванній кімнаті не варіант?
КарамбОлька• 11 февраля 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Да ну вже 3 роки, ось такий. Все чудово
Фея_3уровень• 11 февраля 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Поличка у ванній кімнаті не варіант?
Ну если шланг дотянется до рта над раковиной, то ок)
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 11 февраля 2024
Ответ дляКарамбОлька
Да ну вже 3 роки, ось такий. Все чудово
Чудово, вам пощастило. В мене було 2, waterpick і ще якийсь, і слабо почали воду давати. Запитала у ортодонта - сказав, що це проблема цих маленьких.
Чекаю завтра• 11 февраля 2024
Найпростіший, бренд Розетка, за 1000грн. 2 роки працює відмінно, хоч і маленький
Скорая помощь• 11 февраля 2024
У мене jetpik JP50 Star. Дивлюсь, що зараз він вже дорожче 2т. Але зручний, підключається до будь якого стакану, це дорожній варіант, тому місця займає мало. В мене від багато років, я задоволена.
Бритоножка
• 11 февраля 2024
Ответ дляФея_3уровень
Куда вы его поставите
Куда ставить не проблема, больше интересуют отзывы насчет качества/ срока службы
Бритоножка
• 11 февраля 2024
Ответ дляСкорая помощь
Спасибо, посмотрю