Ростки жимолости• 11 февраля 2024
Опишіть ваше меню сніданків
Що переважно їсте ви, ваші діти
Невидимка• 11 февраля 2024
Почала їсти каші і творог зранку, на довше хватає не ходити голодною і ще яйця, авокадо, овочі і виключила вівсянку плющену за пару хв
ГугелП@лАмался• 11 февраля 2024
Муж ест кофе и что-то сладкое, младший тоже. Старший иногда сладкое, иногда бутерброд. Я чай с бутербродом, или вареное яйцо
Метелики на душі• 11 февраля 2024
Ми їмо все те саме, що і напередодні на вечерю. Зранку я не готую, а апетит у всіх чудовий.
Марс атакует• 11 февраля 2024
Сирники
Налістники,
Вівсянка з сухофруктами
Яєчня
Бутерброди
Сухі сніданки з молоком
Налістники,
Вівсянка з сухофруктами
Яєчня
Бутерброди
Сухі сніданки з молоком
куркулиха• 11 февраля 2024
Сырники, сырники, сырники) Омлет, сырники))) Творог, налистники, сырники)
ПушАпница• 11 февраля 2024
омлеты с овощами, дети яйцо в хлебе любят с сосиской. сырники. овсянка с фруктами . блинчики или вафли с творожным кремом. запеканка
Khmelnichanka• 11 февраля 2024
Я не снідаю. Дітям даю в школу ланчбокс: бутерброд, печиво, фрукти, сік.
На вихідних діти снідають сухими сніданками на молоці, гарячими бутербродами, яєшнею, сиром, фруктами. Але ми в принципі ніколи нічого складного не готуємо.
Плекаю думи• 11 февраля 2024
Рис з тунцем, кукурузна з моцареллою, гречана/пшенична/ячнева/кускус/булгур, сирники, налисники, омлет/ омлет з овочами,, яйця з беконом, тост з сиром в яйці, бутер з вершковим сиром ,рибою і авокадо...варіантів безліч.
Вся така шо куди там• 11 февраля 2024
Я только кофе пью, не могу рано есть...
Дочь подросток, обычно ест яица, зелень или салат, сыр, что-то из выпечки... Например так...
МаксХмара• 11 февраля 2024
исключительно белково-жировой завтрак у меня. У детей (мальчики) сендвичи, оладьи, лаваш с начинкой, тосты с намазкой из тунца и яиц, яйца в разных видах. Сладкое не любят, от овсянки хочется есть через час
Латвийские_Номера• 11 февраля 2024
Скрамбл з шпинатом помідори, хлібець, сир.
Чи просто варені яйця, тост сир, риба, авокадо, овочі.
Лаваш з сулугуні на грилі, овочі.
Тости з тунцем і сиром, овочі.
Деколи сирники
Лаваш з сулугуні на грилі, овочі.
Тости з тунцем і сиром, овочі.
Деколи сирники
Любимка-анонимка• 11 февраля 2024
Вівсянка+йогурт+банан. Завжди такий сніданок, ніхто не жаліється
Добра всем!• 11 февраля 2024
По-різному.
Яйце+каша+овочі з олією
Лінивий хачапурі+зелень/овочі/квашена капуста
Яєшня з овочами/хліб/ фрукт
Дуже рідко можу кашу+склянка кефіру+фрукт+горіхи
Лаваш+м´ясо/тунець+зелень+овочі і склянка ряженки/кефіру або чай/кава
Прямо якщо нічого немає, то сир кисломочний з фруктами,але таке частіше всього на перекус.
Яйце+каша+овочі з олією
Яєшня з овочами/хліб/ фрукт
Просериарила молодость• 11 февраля 2024
Творог с фруктами или бутерброд с сыром яйцом и салатом. Кофе, детям чай.
Чудовий каламбур• 11 февраля 2024
Ну звісно кіноа з чіа, ікру, руколу з авокадо та інші українські традиційні страви
Ми з чоловіком не снідаємо
Діти лише щось легке і небагато, будь-що з яєць, йогурт з хлопьями, запечені яблука, млинці...
Ми з чоловіком не снідаємо
Я_не_аноним_100%• 11 февраля 2024
Мы по полной программе, каша или картошка или макароны, мясо. Дети салаты не едят, я еще +салат.
Метелик• 11 февраля 2024
Діти їдять: каша гречана, каша вівсяна з фруктами, оладки, млинці, сирники, запіканки, чай. Чоловік: яєшня, яйце пашот, бутерброди, сир, овочева нарізка, чай Я завжди їм бутерброд ( гречаний або цільнозерновий хліб або тост і безлактозний твердий сир без масла звичайно), зефір ( або домашнє вівсяне печіво) і чай. Зайвої ваги не маємо і різноманіття якось не треба, саме в сніданках.
Лагшмивара• 11 февраля 2024
Омлети різні з додатками і без;
Шакшука;
Сирники, налистники, бельгійські вафлі .
Вівсянка, гречка, рис з відвареною курятиною, свининою, сосисками, сардельками,запечені морква чи буряк.
Гарячі бутерброди з бутербродниці чи грилю
Лаваш з сиром, м´ясом, овочами на грилі
яйця різні - пашот, звичайна яєшня, кокот, бенедикт, варені;
Грінки різні, солоні, солодкі
Круасани печу прості, кожен сам складає собі начинку - шинка, сир, салат, ковбаса, яйце і ін
різні сендвічі, бутерброди плюс чай, кава
Додаємо часто до каш зернятка різні, авокадо, мікрозелень.
Ну і інше)
Шакшука;
Лаваш з сиром, м´ясом, овочами на грилі
Грінки різні, солоні, солодкі
Ну і інше)
Заюшка_хозяюшка• 11 февраля 2024
Ответ дляМУСЯкомарова
Лохань борща. хлеб с горчицей, чай с лимоном
Борщ с чесноком, надеюсь