Бубль Гум)• 11 февраля 2024
Как у вас организовано хранение детских игрушек?
Ящики для игрушек - удобно или бестолково?
Свисток ля-минор• 11 февраля 2024
У нас були великі прозорі контейнери з кришками і іграшки були посортовані
Ну типу в цьому розмальовки плюс олівці фломастери
В іншому ляльки
І так далі
В іншому ляльки
І так далі
Ванна Тазиковна• 11 февраля 2024
Я счастлива, что период игрушек у нас закончился! Никак не было организовано. Много ящиков, а по факту валялись везде. Я не готова была их каждый вечер ходить складывать, а потом утром искать в ящиках ту, что нужна именно сейчас.
Танцепесенная• 11 февраля 2024
Ніяк. Простіше дочекатися поки діти виростуть
оті ящики і полиці це потрібно мамі.
Даха-сваха• 11 февраля 2024
Все на полу. Очень удобно, не нужны никакие ящики и все на виду. Ну, по мнению моих детей 😅
Мягкие игрушки в кресле-мешке вместо наполнителя. Мягкие игрушки с батарейками и куклы в корзине для игрушек. Для настольных игр огромный ящик в стенке. Для пазлов- ящик комода. Для прочего ещё ящик комода. Плюс 3 нижних полки в шкафу-купе. Там и ящики, и контейнеры.
Отдельно дополнительно стоит база щенячьего и тележка для продуктов. И в ванной настенная корзина для игрушек.
Короче, у нас не дом, а склад игрушек.
миссАрфография• 11 февраля 2024
Стеллаж с открытыми полками. Сейчас переселяю все туда. Корзины в топку, ужасный вариант, игрушки там только валяются и со дна не достаются никогда.
Я не в теме• 11 февраля 2024
В нас їх шось так багато що я вирішила чергувати. На балконі виділила місце і великі коробки. Одна велика коробка - одна зміна іграшок. В ігровій зоні велика полиця під стелю, там багато секцій. Верхні секції пристосовані під фарби, пластилін, намистини - те, що постійно задіяне. А в нижніх полицях ті самі змінні іграшки, розміщені в контейнерах для зберігання. Періодично іграшки міняю, щоб не набридали.
Ластоноша• 11 февраля 2024
конструктори в оригінальних коробках. пограли, склали в коробку, сховала десь в шафу, ще є кілька полиць під іграшки в гардеробній. загалом від багатьох іграшок залишаю коробки щоб в них зберігати, інакше якщо все скидати в ящики для зберігання то це буде мотлох і не знайдеш якісь дрібні деталі.
усілякі машинки, великі іграшки і тп в ящиках, частина схована в шафах або в гардеробній.
усіляки пазли, складанки на поличках в полі зору, щоб дитина сама могла взяти.
багато іграшок сховано і періодично міняю. але ті що в полі зору здається не закінчуються. ховаю, ховаю, а менше їх не стає. вже набридло…
Ластоноша• 11 февраля 2024
Ответ дляРита-8e7c
Короче, у нас не дом, а склад игрушек.
оце мені квартира нагадує магазин іграшок. максимально все ховаю але все одно на виду багато.
і син каже «нема чим гратися»