Сижуревувшоке• 11 февраля 2024

Атропин детям

Офтальмолог прописал капать атропин перед сном, очень сильное падение зрения.

Подскажите, есть те, кто сталкивался с ним? Очень противоречивая информация о нем.
Anna Kolesnyk• 12 февраля 2024
Ті каплі, що запостили вище можна купити на цьому форумі, моїй дитині офтальмолог саме такі запропонувала.
Капаємо вже півтора року, зір падає, але він падає давно і постійно лікуємо (апаратне лікування, режим), каплі потрібні, щоб за ніч розслабити м´язи очні і зняти спазм аккомодації. Іноді буває сухість очей, як побічний ефект. Капати-лікувати треба роками. Те що на фото - флакон на 1,5 місяці достатньо. В нашому місті такі каплі не роблять, пропонували в шприці іінсуліновому розводити 0,1% каплі, дешевше буде. Мені зручніше вже готове використовувати.

автор Сижуревувшоке • 12 февраля 2024
Ответ дляAnna Kolesnyk
Сьогодні якраз замовила. Дякую! А дитина не баче розмито впродовж дня?
Влітку також капаєте?