Пушкининиана• 12 февраля 2024
що подарувати хлопчику 9 років
на день народження бюджет 1000 грн
дуже дякую
Шальная коклетка• 12 февраля 2024
Ой, в 9 років в хлопчиків вже в кожного свої інтереси. Моєму 9, але ті подарунки, що тут пишуть, йому б не сподобались. Тому треба знати дитину.
Все і одразу• 12 февраля 2024
Я б подарувала гроші, енциклопедіїї-то взагалі на любителя, в нас купа пиляться, так , може для школи підглянути, моєму 10 , лего роки 2 вже не цікаве, збирає гроші на якісь свої забаганки .