ФсеСама• 12 февраля 2024
Что вам помогло избавиться от панических атак?
Святатабожа• 12 февраля 2024
Спорт и питание.
Серьезно, когда я закрыла дефицитам по минерам и витаминам и стала бегать, психологическое состояние кардинально изменилось.
Раньше думала, что психика первична, верила в психосоматика и т.д. сейчас думаю иначе, в здоровом теле здоровый дух.
ФсеСама
• 12 февраля 2024
Ответ дляЯичница с беконом
АД і КПТ
Ви вилікувались і більше до цього не повертались ?
Дрібка щастя• 12 февраля 2024
Ответ дляСвятатабожа
Спорт и питание.
А якщо спорт не допомагає?
У кожного по різному, свої тригери.
Я коли сильно нервуюся то потім наздоганяє па. І бігай чи присідай чи хоч вальс танцюй, па пофіг.
У кожного по різному, свої тригери.
Дрібка щастя• 12 февраля 2024
Я не вилікувалась, але навчилася контролювати. Допомогає аплікатор ляпко, я його у вигляді м´ячика ношу у сумці завжди. Порадив його мені рефлексотерапевт, але казав використовувати частіше, я ж лінуюсь.
ФсеСама
• 12 февраля 2024
Ответ дляДрібка щастя
А якщо спорт не допомагає?
У кожного по різному, свої тригери.
Та ми говоримо кому що допомогло
Чи можливо взагалі від ПА позбавитись
Святатабожа• 12 февраля 2024
Ответ дляДрібка щастя
А якщо спорт не допомагає?
У кожного по різному, свої тригери.
Мне помогает.
чисто физиологически па - это адреналин и кортизол. Они выводятся через работу мышц.
Если это какой-то уникальный случай и спорт не помогает (регулярный, конечно,а не только при па), то нужно искать свой путь - медитации (мне не помогают, ноль, если я пыталась расслабиться при бушующем адреналине,то становилось только хуже), аффирмации (вот это работает немного) и т д
AnastasiaPol93-bff7• 12 февраля 2024
Ответ дляСвятатабожа
Мне помогает.
Аффирмация це що?
AnastasiaPol93-bff7• 12 февраля 2024
Ответ дляФсеСама
Та ми говоримо кому що допомогло
Чи можливо взагалі від ПА позбавитись
А як ПА у вас проявляється?
ФсеСама
• 12 февраля 2024
Ответ дляAnastasiaPol93-bff7
А як ПА у вас проявляється?
Біль у серці , тошнота мігрень , пульс 170 , задуха , запаморочення оце в мене викликає ПА
МинерАлочка• 12 февраля 2024
Ответ дляФсеСама
Ви десь працюєте?Чи спокійна обстановка вдома?Здається зараз у більшості людей є тривожність і па на фоні війни.
ФсеСама
• 12 февраля 2024
Ответ дляМинерАлочка
Працюю
Вдома все ок відносно
Та то почалося в мене ще 2 роки тому ой більше ніж два роки .
Після ковіду , лежала в лікарн, дуже важко перенесла ковід .
Вдома все ок відносно
Уси Пуси• 12 февраля 2024
Ответ дляДрібка щастя
Вибачте, а можете показати, бо мячик не знайшла на оф сайті, і що треба з ним робити? Дякую.
МинерАлочка• 12 февраля 2024
Ответ дляФсеСама
Працюю
Вдома все ок відносно
А аналізи і обстеження робили?Може бути і наслідок ковіду
Скіфська пектораль• 12 февраля 2024
В мене також зʼявилися панічні атаки 2 року тому після ковіду, хоч і перебіг хвороби був не важкий. Але війна все більше ускладнила в моїй психіці. А зараз це жах, ПА не дають мені нормально жити, я працюю в ДСНС, хвилююсь що мене комісують, тому що не можу виконувати звичайних раніше завдань. Ось записалася до психотерапевта, надіюсь допоможуть…
ФсеСама
• 12 февраля 2024
Ответ дляМинерАлочка
Усі обстеження узі, мрт, екг, ехо серця, узі судин голови ,аналізи на гормони і тд
Лікувала серце .
МинерАлочка• 12 февраля 2024
Ответ дляФсеСама
Лікувала серце .
А аналіз на роботу наднирників і рівень кортизолу здавали?
Ці панічні атаки з´являються по якійсь причині чи просто так накриває?
ФсеСама
• 12 февраля 2024
Ответ дляМинерАлочка
Причини є.та нє , в мене все було ок колись.просто так мене не крило раніше, звичайне життя було .
Так здавала , там все в нормі
Яичница с беконом• 12 февраля 2024
Ответ дляФсеСама
Ще лікування продовжується.
ФсеСама
• 12 февраля 2024
Ответ дляЯичница с беконом
Ще лікування продовжується.
А як довго ви лікуєтесь ?
Яичница с беконом• 12 февраля 2024
Ответ дляФсеСама
А як довго ви лікуєтесь ?
АД призначили на рік, вже 8-й місяць п‘ю.
ФсеСама
• 12 февраля 2024
Ответ дляЯичница с беконом
Одразу на рік ?
Ви не змінювали АД?
Одразу підійшов ?
Ви не змінювали АД?
Одразу підійшов ?
AnastasiaPol93-bff7• 12 февраля 2024
Ответ дляЛайф-коуч МСР
работать с мышлением, никаких препаратов
Як??які поради
Яичница с беконом• 12 февраля 2024
Ответ дляФсеСама
Одразу на рік ?
Ви не змінювали АД?
Одразу підійшов ?
Ви не змінювали АД?
Одразу підійшов ?
Так, підійшов одразу, не змінювала. Побічні якщо й були, то на самому початку. Приймала перші 2-3 тижні ще гідазепам трошки зовсім. П’ю рік, бо потрібно пити мінімум пів року з моменту зникнення останніх симптомів. I в мене десь через пів року якраз почало налагоджуватись життя. Ну воно й значно раніше покращилось, почала спати, припинились ПА. Але ще були залишки страхів, з якими я жила роками.
Чим довше хворієш — тим довше приймати АД.
ФсеСама
• 12 февраля 2024
Ответ дляЯичница с беконом
Ох я зрозуміла
Мені ще поки не підійшли , щоб я приймала тривало.
Кожні 2 -3 міс змінюють АД
Сьогодні планую знову йти до лікаря .
Кожні 2 -3 міс змінюють АД
Сьогодні планую знову йти до лікаря .
Яичница с беконом• 12 февраля 2024
Ответ дляФсеСама
Ох я зрозуміла
Кожні 2 -3 міс змінюють АД
Сьогодні планую знову йти до лікаря .
Кожні 2 -3 міс змінюють АД
Сьогодні планую знову йти до лікаря .
Може ще й лікаря треба змінити... Адаптація триває перші місяць-півтора, якщо немає покращення, то корегують або дозу, або препарат. Захід на АД повинен бути поступовим, з четвертинки (тиждень), потім половинка і так далі, і лише через місяць ви починаєте повну дозу вживати. Гідазепам для прикриття.
Якщо вам інші схеми назначають — я б міняла лікаря. Бо це стандарт, про який пишуть доказові лікарі. Тож я б відштовхувалась від цього критерію в пошуку спеціаліста.
ФсеСама
• 12 февраля 2024
Ответ дляЯичница с беконом
Я змінювала лікарів.
Сьогодні йду у психіатричну лікарню . Вже до кого попаду .
AnastasiaPol93-bff7• 12 февраля 2024
Ответ дляФсеСама
Спочатку симпттом а потім страх?