ФсеСама• 12 февраля 2024
Что вам помогло избавиться от панических атак?
ФсеСама
• 12 февраля 2024
Ответ дляAnastasiaPol93-bff7
Спочатку симпттом а потім страх?
Так , в мене це все призводить до ПА
Яичница с беконом• 12 февраля 2024
Ответ дляФсеСама
Я змінювала лікарів.
Сьогодні йду у психіатричну лікарню . Вже до кого попаду .
Удачі вам. Правильний АД значно покращує якість життя, а щоб розпрощатися з ПА, потрібно ще секнсів 5 КПТ пройти. Ви отримаєте способи, як в моменті діяти, коли накриває.
Яичница с беконом• 12 февраля 2024
Ответ дляФсеСама
Біль у серці , тошнота мігрень , пульс 170 , задуха , запаморочення оце в мене викликає ПА
Під час сесії КПТ ви з лікарем розберете, що є тригером, як воно виникає, як з цим справлятися.
Сизоока бестія• 12 февраля 2024
Ответ дляСвятатабожа
Спорт и питание.
Серьезно, когда я закрыла дефицитам по минерам и витаминам и стала бегать, психологическое состояние кардинально изменилось.
Раньше думала, что психика первична, верила в психосоматика и т.д. сейчас думаю иначе, в здоровом теле здоровый дух.
А какие анализы сдавали, чтобы узнать в чём нехватка?
AnastasiaPol93-bff7• 12 февраля 2024
Ответ дляЯичница с беконом
А можна якось без АД справитись з ПП і тривожністю?
Яичница с беконом• 12 февраля 2024
Ответ дляAnastasiaPol93-bff7
Мабуть можна... Я роками так якось вигрібала. Пропивала по пів року Мебікар чи Магне В6.
Але останнього разу не знаю, що було. Хотіла сама вигребти як зазвичай, але нічого не діяло. Я покинула взагалі будь-які ліки пити, вирішила на силі волі вигребти та на спорті.
Але закінчилось печально: в один день в мене почалася ПА, яка просто не проходила. Лише на деякий час вдавалося таблеткою заспокійливого приглушити, тільки дія закінчувалась — знову ПА. Трусило просто постійно.
Не розуміла, що зі мною діється, з квартири виходити припинила. Лікар сказала, що то якийс нейромедіаторний розлад (або якось інакше, я не пам’ятаю). Ну тобто організм вже все — повністю здався, потрібні ліки.
Тоді аж бігом почала АД пити з Гідазепамом.
Лайф-коуч МСР• 12 февраля 2024
Ответ дляAnastasiaPol93-bff7
Як??які поради
напишите мне в ЛС, я вам дам рекомендации
Я не избавилась навсегда, но они минимализировались после того, как я перестала бояться этого состояние и поняла что не умираю, а просто мне временно нехорошо. Валидол помогает. Как только чувствую что ПА начинается, сразу кладу таблетку Валидола под язык, приводит в чувства и становится легче. Полностью избавится наверное помогут только Антидепрессанты, но я не готова их принимать из за побочек и вероятности что после курса ПА вернутся, никто от этого не застрахован. Гуляйте больше на свежем воздухе, думайте о хорошем, любите себя и уделяйте себе много времени, слушайте аффирмации и возможно что то из этого поможет вам, удачи и здоровья.