Хата на мати• 12 февраля 2024
Депозит чи купити валюту
Маю 100 тис, витрачати зараз немає на що, що краще покласти на депозит на 3 місяці чи купити валюту?
переживаю, що в березні може сильно зрости валюта відносно гривні... але якщо розібратися то на рівні 38 давно тримається.
хто що порадить?
осень харашо• 12 февраля 2024
Ответ дляЛовлю капці
Плюс 1,5%
Я про купівлю через валютний депозит. Там не було відсотків.
Ловлю капці• 12 февраля 2024
Ответ дляосень харашо
Це не депозит, цей % є коли просто купуєш на валютну картку і відразу зняти хочеш
Ловлю капці• 12 февраля 2024
Ответ дляКонфиденциальность
Купую щомісяця у місцевого валютчика або в обміннику , різними купюрами і по сто і по 1-5-10- євро і долари
Поки ховаю під подушку , я вже вложила в свою справу 30 тисяч ує, тепер збираю знову , вже на пенсію
Ніколи на депозит не ложила гроші свої
Ну це ж ваше право, але у серпні 2022 в обміннику курс був 40+ грн, а депозит я відкривала по 36,99 , є різниця? На 1000 дол 3000+ т грн. Коли в обмінниках в осені був по 42, я купувала по 37,40 в МТБ.
Країна мрій• 12 февраля 2024
Депозити в нашій ситуації то кам´яний вік.
В гіршому випадку міняти в валюту, хоч не так інфляція їх гризтиме як гривню.
Якщо непотрібні взалагі ці кошти в бюджеті - акції чи крипта на довгострок.
заварний look• 17 февраля 2024
Я в ощаді тиждень тому купувала Дол на 50 тисяч гривень по курсу 38 грн. На гривневий рахунок положила через касу банку, відкрила в них доларову карту і зразу зняла новими купюрами . Ще запрягли працівники банку оформити страховку на 50 гривень