Язикувата Хвеська• 2 часа назад

Чи існують дитячі/підліткові табори, де контролюють режим і порядок?

Донька була в таборі (не в Україні). Ніхто не слідкує за режимом (діти бісяться до пізнього часу, потім довго сплять і пропускають сніданок). Замість обіду чи вечері можуть накупити харчового сміття і наїстися. В кімнатах - срач і антисанітарія, за що ніхто не робить зауваження. Не знаю, можливо я зануда, але ось так привчаєш дитину до якогось мінімального порядку і гігієни, режиму, а потім вона потрапляє в такий табір і всі педагогічні зусилля - коту під хвіст. Особливо якщо поруч трапиться дитина, яка в такому хаосі живе і в родині і нормалізує цей хаос і сміття. Чи це всюди так зараз, в усіх таборах?
автор Язикувата Хвеська • 1 час назад
Ответ дляВсех анонимов аноним
Ну они как бы для этого туда и едут, а не строем ходить)
А между ’строем ходить’ и хаосом есть, наверное, какая-то здоровая золотая середина, нет?

Чебураха з перцем• 1 час назад
Ответ дляСаджу все зарання
Они даже ночью купаться ходили
И что? Вы не были в лагере? Я тоже ходила. Потом всех к директору лагеря вызывали. Эх были времена
Швидка Настя• 1 час назад
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Додам, що в дитини є нюанси по неврології - режим дня надзвичайно важливий. Також, я відправляю дитину в табір із очікуванням, що там в неї буде нормальне харчування, а не чіпси і кола щодня. На жаль, не кожна дитина у віці 10-11 років може достатньо контролювати себе в цих питаннях, особливо якщо поруч є діти, які не контролюють.
Інші діти не відповідають за вашу, вчіть не купляти чіпси і колу, вожаті не повинні ритися в сумках дітей
Швидка Настя• 1 час назад
Ответ дляВсех анонимов аноним
Автор, вы, мягко говоря, странная.
Ну или троль
Надеюсь троль
автор Язикувата Хвеська • 1 час назад
Ответ дляСаджу все зарання
Нет больше таких лагерей, сейчас все деток в попы целуют, главное, чтобы деньги родители платили
Дуже шкода.
Швидка Настя• 1 час назад
Ответ дляСаджу все зарання
Некоторые наверное думали, что ребенка в концлагерь отправили, а оказалось нет, в простой лагерь
Швидка Настя• 1 час назад
Ответ дляЯ-ваш шанс
не научили контролировать- сидим дома и учим дальше. а шо делать
Зачем? Легче же других сделать виноватыми
автор Язикувата Хвеська • 1 час назад
Ответ дляСаджу все зарання
Они даже ночью купаться ходили
А якби якась дитина, не дай Боже, потонула? Де були б ці всі коментатори, що захищають ’свободу’ дітей в таборі?
Швидка Настя• 1 час назад
Ответ дляВсех анонимов аноним
Она из своей ’невукраины’ в украину ребенка в лагерь отправит? Или в другую страну?
Так не обязательно жить за границей, чтобы ездить в лагеря не в Украине

Я-ваш шанс• 1 час назад
Ответ дляЯзикувата Хвеська
в вашем лагере дети купались ночью?
автор Язикувата Хвеська • 1 час назад
Ответ дляБочка порохУ
почти тюрьма строгого режима
Ну, якщо вам аж так начхати на свою дитину, то що я можу сказати....Головне - подавати це під ’соусом’ ліберального виховання.
Швидка Настя• 1 час назад
Ответ дляСаджу все зарання
Тоже так хотите?
Вы немного определитесь. То когда-то была тема, где жаловались про штрафы в лагере, то беспредел
автор Язикувата Хвеська • 1 час назад
Ответ дляЯ-ваш шанс
Зараз таких дітей багато. Більшість. Нікого тоді буде в табори відправляти.
Швидка Настя• 1 час назад
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Ви ні слова не сказали, що у вас в таборі ходили вночі купатись. Захищають в конкретній ситуації
автор Язикувата Хвеська • 1 час назад
Ответ дляВсех анонимов аноним
Ми в Україні живемо. Дитина була в таборі за кордоном.
Саджу все зарання• 1 час назад
Ответ дляЯ-ваш шанс
в вашем лагере дети купались ночью?
А старшие еще и алкоголь покупали
Саджу все зарання• 1 час назад
Ответ дляШвидка Настя
Не вопрос, это был первый и последний раз
Всех анонимов аноним• 1 час назад
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Ахаха
Вы своего ребенка с проблемами по неврологии первый раз отправили в лагерь за границей?
Вы или больная на голову, или учитесь троллить
Пс еще и в 10-11 лет
автор Язикувата Хвеська • 1 час назад
Ответ дляЧебураха з перцем
А потім, коли трапляється нещастя, репетують - ’хто за це мав відповідати?’

Невісточка ж• 1 час назад
Мои дети были во многих лагерях, в Украине в Авроре, стартайм , Артек и много таких обычных лесных так сказать, да после отбоя никто не контролирует, могли там еще болтать, беситься до ночи, но в остальном режим, за границей сколько были, то везде строго режим, какой-то странный у вас цыганский лагерь
Саджу все зарання• 1 час назад
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Автор, я так поняла, что всех затриггерило то, что наши дети были в лагерях за границей, можно тему закрывать
Швидка Настя• 1 час назад
Ответ дляСаджу все зарання
Никто и не сомневался, какой смысл дальше делать детям приятное
Саджу все зарання• 1 час назад
Ответ дляШвидка Настя
Старшие там прекрасно делали ’приятное’ друг другу. А может и не только старшие
Всех анонимов аноним• 1 час назад
Ответ дляСаджу все зарання
Ахаха
Мой ребенок как раз ездит за границу со своей школой каждый год. И я не жду, что он там строем ходить будет
Жена брата Админа• 1 час назад
Ответ дляЯзикувата Хвеська
До чого тут ’кружить’? Це табір для дітей, а не дорослих. Має бути якась доросла людина поруч, яка хоч мінімально контролює дітей в плані безпеки і харчування.
Я Вас поддержу, я видела в Болгарии,что дети из лагеря покупали в макетах,как за ними ’смотрят’ в воде Подруга тоже жалуется,дочь в лагере,тоже а Болгарии: ложатся пол утро, сами гуляют по набережной до ночи,пипец
Саджу все зарання• 1 час назад
Ответ дляВсех анонимов аноним
Ахаха
Так это школа
Саджу все зарання• 1 час назад
Ответ дляЖена брата Админа
Вот-вот
автор Язикувата Хвеська • 1 час назад
Ответ дляШвидка Настя
Там не треба було в сумках ритися. Це ніхто не приховував. Я то вчу, але ж існують якісь мінімальні принципи здорового харчування, за якими зтось має слідкувати там, якщо вже батьки довірили своиїх дітей цьому табору.
Швидка Настя• 1 час назад
Ответ дляСаджу все зарання
Может и ваши
Всех анонимов аноним• 1 час назад
Ответ дляСаджу все зарання
Так это школа
А я б его без людей, котрым я доверяю за границу и не отправила бы.
Тем более в 11 лет и с проблемами по неврологии, как пишет автор)