Света С Приветом• 12 февраля 2024

Хорватія чи Чорногорія? Хто тут був? Куди краще на відпочинок

Salsa-24da• 12 февраля 2024
Хорватия конечно.
В Черногории полно русни

Котя_люлю• 12 февраля 2024
Колись теж обирала, зупинилась на Хорватії, не пожалкувала. Раджу
Пишна молодиця• 12 февраля 2024
Ответ дляSalsa-24da
Хорватия конечно.
В Черногории полно русни
Була літом з сином в Хорватії, там їх теж хватає..Але мені теж Хорватія подобається більше. Хоча і Чорногорія гарна, але більш для людей у віці, чогось мені здається. В мене батьки туди по два рази ганяють за рік. Кажуть: курорт для таких , як вони.
автор Света С Приветом • 12 февраля 2024
Ответ дляПишна молодиця
А де вони відпочивають там? В якому готелі
Липка-прилипка• 12 февраля 2024
Чорногорія дешевше кафе та житло, музеї та квитки в національній парки і тому подібне. В Хорватії дешевше продукти в супермаркеті(значно), але дорожче житло, вхід в музей, арендувати машину. І так в Чорногорії більше русні, але вони себе ниже трави поводять.
Пишна молодиця• 12 февраля 2024
Ответ дляСвета С Приветом
Вони літом були в Будві, апартаменти беруть на букінгу поближче до пляжу Могрен.
Ответ дляПишна молодиця
А в якому місяці туди краще летіти?
Пишна молодиця• 12 февраля 2024
Ответ дляСвета С Приветом
А в якому місяці туди краще летіти?
Мабудь липень. Були у серпні, то капець на вулиці був, до 45 градусів. Але так не завжди. В вересні вже вода холодніша. Початок червня теж вода не дуже.
Пишна молодиця• 12 февраля 2024
Ответ дляСвета С Приветом
А в якому місяці туди краще летіти?
Адріатика , це прохолодне море. 22 градуси середня температура. Можна і з травня, але буде холодніше.

Жинси на дитину• 12 февраля 2024
Ответ дляПишна молодиця
Травень не раджу, можуть бути дощі і холодна, море більш менш після 15 червня
Жинси на дитину• 12 февраля 2024
Хорватія мені більше зайшла, але у Чорногорії була 3 рази, гарно там)
Я таке знаю• 12 февраля 2024
Позаторік була в Чорногорії, цього літа знову Хорватію обрала. В Чг значно більше доступного житла. Хорватія дорожча. Гарно там і там