Колись давно в´язала. Потім побачила різницю в´язаного руками і машинкою. Машинку не захлтіда купувати, бо місця мало в квартирі. Перестала в´язати.
Вишивала хрестиком. А що з тими вишитими картинами робить? Не подобається вишивка в інтер´єрі. Хтось для практичних цілей вишиває?
Пішли картини по номерам. 7 картин прилаштувала. вписалися в інтер´єр квартири. ще 5 лежать, бо жалко викинути.
Тепер хочеться спробувати в´язати іграшки гачком. Пошив ляльки захоплював тільки на першій ляльці. Другу було вже не цікаво шити.
А хто ще чим займається у вільний час? Чим захоплені? Може й собі щось візьму на замітку?
НетЕщеНаверное• 13 февраля 2024
работу ищу
это теперь мое хобби..которое нихрена не приносит ни удовольствия ни денег
Країна мрій• 13 февраля 2024
Ответ дляМальовнича даль
Вы водолей?
У меня знакомая водолей, она всем этим занимается)
Мішечок щастя• 13 февраля 2024
Читаю.
Люблю шити, але це постіль, ремонт одягу, еко торбинки. Не комерція.
НетЕщеНаверное• 13 февраля 2024
Ответ дляЛеди_Мэри
Я вже таке хобі прошла.
Саівчуваю вам. Бажаю, якнайшвидше закінчити з пошуками і отримати прекрасний результат.
дякую!
Цукрові вишні• 13 февраля 2024
Ответ дляМальовнича даль
Вы водолей?
Я водолей, всё это присутствует и ещё много чего пробовала и бросала, потом периодически снова нападает желание повязать, порисовать, и т д. не отказываю себе)
Мальовнича даль• 13 февраля 2024
Ответ дляЛеди_Мэри
Да, А що?
Ну можете еще из биссера поплести, одеяла из лоскутков пошить, валяние, лего, пазлы, шитье, квилинг, вышивка биссером, рисование по номерам, изготовление бижутерии.
Стефанія• 13 февраля 2024
Я вышиваю. Только две картины повесила, остальные лежат не оформлены. Вышиваю для удовольствия, а не для результата.
Помогалочка• 13 февраля 2024
Ответ дляЛеди_Мэри
Цікаво.
Мені пазли не заходять. Вони чогось мене вибішують.
Кому как. Мне заходят так как все рано или поздно сложится
Элька-Карамелька• 13 февраля 2024
Ответ дляМальовнича даль
Вы водолей?
Я периодами то рисую, то леплю, пеку, делаю сладости, шью игрушки, одно время увлекалась бисером и бижутерией, кто я)?
Мальовнича даль• 13 февраля 2024
Ответ дляЛеди_Мэри
Цікаво.
Вы собирали на сколько штук пазл?
Меня не звали• 13 февраля 2024
Ответ дляМішечок щастя
Читаю.
А продавати торбинки не хочете? Я хочу спробувати пошити, але швейних знань у мене тільки з шкільного упк, а вже 30 років пройшло
Мальовнича даль• 13 февраля 2024
Ответ дляЭлька-Карамелька
Творческий человек. Водолеи именно такие. Может еще какой-то знак такой. Я просто по себе сужу.
Герцогиня• 13 февраля 2024
Ответ дляМальовнича даль
Вы водолей?
Хаха, я водолей. Картину рисовала, вязала, вышивала. Вообще я фотографировать люблю, и на курсах было 80 процентов водолеев
АБВГДейка• 13 февраля 2024
У вас багато вільного часу. Я не маю часу страждати різною фігнею
Ответ дляМальовнича даль
Ги. Все вже випробувано)))
Мальовнича даль• 13 февраля 2024
Ответ дляГерцогиня
Вот видите. А кто-то рука-лицо мне поставил.
Меня не звали• 13 февраля 2024
Ответ дляЛеди_Мэри
Так і я не для комерції. За торбинку дякую. Забула, що малій обіцяла пошити торбинку і вишити.
Я колись загорілася пошити плед в стилі печворк. На один мене вистачило. Вже 23 роки йому.