Читаю тему про Селідово, бачу ржущого смайла під геть невеселим коментарем. Невже не можна вирахувати цього коментатора і позбавити його можливості ставити смайли та коментувати будь -які теми на Порадниці? Як можна бути такими бездушними? Це чиїсь діти, чоловіки. Навіть, якщо Ви позбавленні співчуття, то просто пройдіть повз!
П.с. В мене вийшов якийсь допис-каша- каламбур, але по іншому не змогла)
Color never seen before• 13 февраля 2024
Ответ дляБаба жаба
Ви подивіться, що пише русня, а ви смайликам дивуйтеся
Тут прекрасно все : борьба с фашизмом и рабство в одном предложении. Они совсем для тупых это пишут?
Ответ дляTammy21
Що і треба було довести)))
Ой, что вы с людьми делаете?!
Ответ дляAnyaSkazka
Тут повно матрьошок з рашки, чому ви дивуєтесь...?
Они не с рашки, они наши
Могут уехать в рашку, в Крым, по миру ..
Их както админ Гкаф сотню аков забанил в 2014 году. За сепаратизм. Была чистка.
Сейчас это ’ секретное слово забыло- вышибло’, новореги типа, и клоны их, т к терпения нет и силы воли нет - не сквернословить- в баны постоянно, и снова с новыми аками,
Но это наши, с нашими паспортами, может те что в 2014 о пуйле тут писали как о альфа самце.
Тут еще у части родные были в ополчении днр и лнр, глотки рвали за республики
Вернулись вот на форум
Ответ дляLudaSHS
Они не с рашки, они наши
Вернулись вот на форум
После того, когда увидела в одной теме, как на Дію одно написало Действие, то я поверила и в тупую раша ботню с переводчиком
Ответ дляLudaSHS
Они не с рашки, они наши
Вернулись вот на форум
Так. Особливо цікаво як ці новореги бігають за ісідою з криками про клонів)
Справа в тому що у деяких по два акки. Це ж видно. Один основний і є «допоміжні».
Vlada-Maria• 13 февраля 2024
Ответ дляLudaSHS
Они не с рашки, они наши
Вернулись вот на форум
обтріпались, відчунялись і взялись за своє
Ответ дляVlada-Maria
Да 100%
Бегают потом с смайлами, бо тицп@ездиць , по теме часто 0, тем интересных 0, посты токсичные. Зато пальцем поработала.
Або анонимно ’лечатся’ . С 2022 притихли, а сейчас расцвет прямо. Мало нализали пуйлу тут в 13/14/15 гг, не долизали
100%-во підтримую вас! Нещодавно наліпили смайлів, що регочуть під новиною про героїв на щиті і про вбивство хлопця в Німеччині. Шановні адміністратори, будь ласка, ці реакції варто або взагалі прибрати, або залишити відповідні до змісту, як це роблять інші пабліки. А в ідеалі ще й забанити рашистів, які сміються над смертями.
AnyaSkazka• 13 февраля 2024
Ответ дляLudaSHS
Они не с рашки, они наши
Вернулись вот на форум
Згодна. Але пам´ятаю була тут тема з аналізом відвідувачів по ІР. Там був величезний процент саме з рашки.
AnyaSkazka• 13 февраля 2024
Ответ дляLudaSHS
Они не с рашки, они наши
Вернулись вот на форум
Шкода, що адміни по ІР не блокують.